Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Poraďte mi strategii


Bunny1468622758

Recommended Posts

Taky sem zakládal post s tim samim a nikdo mi neporadil..ale zkus : age of mythology,-||- empires...a nebo na YTecku zadej: The best strategy game... atd...staci hledat

age of mythology jsem hral a taky to nechci... empires totez....a na YT sem presne the best strategy game napsal... :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Age of Mythology znám a nechci to, empires to samý... A na YT sem presne The best strategy game napsal... :D :D Našel jsem tohle to:

to vypadá hodně pěkně, tak to zkusim... Tak jsem si to nainstaloval a mám problem... Nemuzu nainstalovat cestinu a fakt me to sere... Instalace je jednoducha... proste zapnu .exe soubor a najdu cestu ke hre a nainstaluju ji tam, hotovo, cestina by mela byt nainstalovana... ale me to nejde... napise mi to nespravne vybrany adresar! nevite co stim??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu