Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

UFC undisputed 2010


skateman16

Recommended Posts

Ked mám rozohranú kariéru, tak dá sa ešte zmeniť obťiažnosť?

A prečo ked dám sparring, tak mi to niekedy odoberá tie points? Díky

Ano jde.. ubírá protože logicky například ,,získáš sílu, ztratíš rychlost´´ (pouze příklad, ale často něco získáš něco ztratíš) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak. Ubírá to. Abych řekl pravdu v UFC jsem toho HODNE moc odzápasil. Ale nikdy jsem nepochopil jak si máš udělat tu postavu tak dobrou jako např nějaký daný PRO zápasník. Lepší je to odehrát na achievementy a vykašlat se na to. Jsem zvědavý jak to bude v té trojce. Každopádně už jí mam objednanou z anglie za 1000,- Kč + dlc. Odeslali to ve čt. Takže každým dnem čekám na přichod :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak. Ubírá to. Abych řekl pravdu v UFC jsem toho HODNE moc odzápasil. Ale nikdy jsem nepochopil jak si máš udělat tu postavu tak dobrou jako např nějaký daný PRO zápasník. Lepší je to odehrát na achievementy a vykašlat se na to. Jsem zvědavý jak to bude v té trojce. Každopádně už jí mam objednanou z anglie za 1000,- Kč + dlc. Odeslali to ve čt. Takže každým dnem čekám na přichod :).

Mohol by si mi dať odkaz odkial si to objednal aj s tými DLC? Aj ja by som si to objednal... Díky

Inak, ty si nepamatáš, kde sa dá zmeniť obtiažnosť v kariére? Ja som to nikde nenašiel :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.zavvi.com/games/platforms/xbox-360/ufc-undisputed-3-contenders-pre-order-pack/10475569.html

Tady odsud to mám já. Jinak ta obtížnost ? nejde. Nazačátku ti to jasně piše, že jeslti si zvolíš tuhle obtížnost tak už ji budeš mít až do konce. Ale hale.. kariera je blbost ... protože si nikdy neuděláš zapasníky jako jsou normální .. a, že jsem ji hral hodněkrat a stejně nevim .. ale uvidíš v 3 jsem to zatím nezkoušel nechávám si to na konec :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu