DuFF_11

Members
 • Příspěvků

  39
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

O uživateli DuFF_11

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 8.10.1990

Informace

 • Město
  Frýdek - Místek
 1. Ahoj, je to originál s krabičkou a přebalem? Pokud ano vezmu ji, do zprávy mi napiš instrukce, díky Lukáš
 2. Stále některé věci k dispozici
 3. Stále aktuální lze vyměnit i za nějakou hru, hry.
 4. Ahoj za těch 1450 to máš už i s poštou? A máš k tomu i fakturu (přidáváš ji k balení) ?
 5. Stačilo si jen přečíst celou nabídku. Mám tam psáno, že už jsem něco prodal (vše co je na fotkách bylo k dispozici a vše co je v popisku je stále k dispozici), nebudu aktualizovat fotky po každém prodeji. Takže fotka není jen tak a k dispozici už není.
 6. Ahoj, prodávám věci ze sběratelských edic, konkrétně z: Battlefield 1: krabice, látkový plakát, neotevřené hrací karty, nášivka, schránka pro poštovního holuba (DLC použito) - viděl bych to tak na cca 350 Kč Hitman: artbook + krabice - cca 250 kč FarCry Primal: soudtrack, artbook, mapa, krabice, DLC šavlozubý tygr - cca 300 Kč Mortal Kombat X: steelbook - cca 300 Kč ----Prodáno Osobně lze Frýdek-Místek 8 po domluvě Ostrava, jinak poštou: ověřeným uživatelům (+15 hodnocení) i na dobírku neověřeným platba předem (nebo záloha 100 kč předem a pak dobírkou) Ceny se těžko určují když to není komplet, napsal jsem zde aspoň moji představu, lze se domluvit na množstevní slevu. Prodávám jen to co je v popisu, na fotkách mám i věci které jsem již prodal.
 7. Za samotný FC 4 jedině s doplatkem
 8. Sleva na 899 za hru nebo 1100 za komplet... Možnost i výměny za Gta 5, Far Cry 4 nebo NFS
 9. Mám navíc 1 kód ke stažení nejnovějšího Hitmana komplet celá edice vyměním za nějakou hru / /hry
 10. Mám digitální kód na nejnovějšího HITMAN,můžeš stáhnout přímo na svůj účet.
 11. Nejedná se o účet, jedná se o klasický digitální kód - můžeš stáhnout ze storu na jakýkoliv účet (připsáno z důvodu častých dotazů).
 12. Far Cry máš jakou, Pagana na slonovi?
 13. Ahoj, nabízím sběratelskou edici Battlefield 1, nechávám si pouze figurku vše ostatní k dispozici a nepoužité = vytáhl jsem jen figurku a zbytek prodávám. Nedokáži ohodnotit zbytek edice, proto prodám nejvyšší nabídce. Obsah balení: steelbook, látkový propagandistický plakát, hrací karty, schránka na zprávy pro poštovní holuby s klíčem k DLC do Battlefield 1, exkluzivní nášivka, sběratelský box/krabice Nejlépe osobně: Frýdek-Místek, Ostrava po domluvě Jinak poštou: Platba předem / na dobírku posílám jen ověřeným uživatelům (20 + kladných hodnocení, neověřeným nebo málo aktivním jen po záloze 300 Kč) Foto jen ilustrativní. Vážným zájemcům pošlu foto s jejich jménem a dle dalších požadavků.
 14. Mám k dispozici nového Hitmana celou první edici, Jedná se o digitální kód ke stažení z PS storu - buď zašlu emailem, nebo předám kartičku kde je kód napsaný. Na storu je za 1699, já nechám za 899 Kč + můžu přidat artbook a originální box/krabici ze sběratelské edice (za příplatek cca 200). Osobně lze: Frýdek-Místek, po domluvě Ostrava Jinak poštou: Platba na účet / ověřeným uživatelům i na dobírku, nebo emailem v případě zájmu pouze o hru.
 15. Ahoj, u koho je záruka?