Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

receiver k repro 5.1 genius


svikruha

Recommended Posts

Pokud to správně chápu, tak ty chceš zapojit repro Genius 5.1 k nějakému receiveru a do toho receiveru chceš zapojit PS3 přes HDMI? Pokud si to myslím správně, tak je to blbost, protože ten receiver nebude zrovna nejlevnější a už vůbec nemá smysl ho kupovat aby jsi k tomu připojil Genius repro. To jsou podle mě akorát vyhozený prachy. Pokud to takhle chceš, tak je to tvoje věc, ale moje rada zní: kup si receiver a k němu nějaký slušný repro nebo si nech ty Genius a zapoj je ve stereu (budou hrát všechny repro). Jestli to chceš jenom na PS3, tak by si mohl ještě koupit jiný repro s optikou a propojit to tímhle způsobem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy receiver ktery ma HDMI umi pres HDMI hudbu.. maloktery umi video...

Jinak bych to resil asi pomoci DDTS... je to od Creative ma to 6x analog cinch vystup (do geniusu) a jinak to ma 1x digital cinch in a 3x "kosticku"

Ja to tak pouzivam s xboxem a maximalni spokojenost. Navic to ma vystup na dvoje sluchatka v pripade nutnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy receiver ktery ma HDMI umi pres HDMI hudbu.. maloktery umi video...

Ale prosimtebe, placas nesmysly. V tomhle se orientuju vic jak ty :)

Tak se treba podivame na Yamahy zde, podivam se na nejlevnejsi Yamahu za 5k - jedna se o aktualni modely pro tento kvartal. zde

Castecna citace specifikaci:

HDMI v1.4:

- podpora 3D video formátů – průchozí do TV

- zvuk je potřeba zapojit zvlášť optickým nebo dig. koaxiálním kabelem

- podpora 1080p

- Deep Color

- x.v.Color

^^ Jak vidis, umi pouze video po HDMI. Funguje pouze jako splitter/prepinac (video) vstupu HDMI.

Podivame se na nejlevnejsi Pioneer: zde

2 HDMI vstupy (přepínač) a podporou 1080p

.. pokud se v tom orientujes, tak vis, ze prepinac jen prepina video vstup - jak jsem rikal vyse. Takze opet to nebere audio z HDMI.

A az napriklad Onkyo za 10k umi zpetny audiokanal - jak jsem sam psal (mozna az ty lepsi a drazsi rady) - zde

HDMI v1.4:

podpora 3D video formátů

podpora zpětného zvuku z TV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je za geniuse? Jak se pripojuji? Jdou pripojit primo k receiveru? (pochybuji) Pokud vsak ano, tak neni co resit - pripoj hdmi do receiveru a z receiveru do TV - tim mas poreseny obraz. A zvlast - treba optikou - pripoj do receiveru zvuk. Jak jsem psal - pokud nemas nejaky high-end receiver, tak ti pres hdmi pujde jen obraz, takze zvuk musis propojit zvlast ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

označení genius Výkon:

RMS: subwoofer 100 W, satelity 5x 20 W

Frekvenční rozsah: 40 Hz - 20 kHz

Odstup signálu od šumu: 85 dB

Velikost membrány:

Subwoofer: 8" (20,2 cm)

Satelity: 4" (10,1 cm) + 1" (2,5 cm)

Rozměry:

Subwoofer: 213 x 410 x 360 mm

Přední satelity: 140 x 233 x 151 mm

Zadní: 140 x 233 x 151 mm

Centrální: 332 x 163 x 151 mm

Dálkový ovládač: 48 x 149 x 17 mm

Připojení

3x 3,5 mm stereo jack (PC, TV, herní konzole, MP3)

6x cinch (DVD přehrávač)

Obsah balení:

Subwoofer

Centrální + 4x satelitní reproduktory

5x kabel (připojení satelitů k subwooferu)

Manuál

Redukce 3x 3,5 mm stereo zdířka pro připojení ke zvukové kartě

6x cinch propojovací kabel

Dálkové ovládání + 2x AAA baterie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako když mluvíš do dubu. Modelová situace, kámoš má problém s netem, ptám se ho jaký má modem a on řekne že zyxel. Typové označení neznamená že sem postneš seznam funkcí. Třeba zmíněný zyxel je Zyxel 630, zyxel 650, zyxel 660 chápeš? A hoď sem i ten reciever.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu