Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA:VCS - easter eggs!!!!!


Grimley

Recommended Posts

Aha... a to jako nějaký super nový nebo prostě jen normál co dou sehnat aj jinou cestou? (jen jestli se s tim mam delat)

mno ono za určitej počet balíčků se ti u baráku zobrazujou zbraně..... ale jsou to ty,co běžně pořídíš...takže se s tím dělej jen v případě, že chceš VCS dohrát na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno ono za určitej počet balíčků se ti u baráku zobrazujou zbraně..... ale jsou to ty,co běžně pořídíš...takže se s tím dělej jen v případě, že chceš VCS dohrát na 100%
omyl kámo, když sestrelis 99 balonku tak dostanes M249 - kulomet a ten ve hre nenajdes ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omyl kámo, když sestrelis 99 balonku tak dostanes M249 - kulomet a ten ve hre nenajdes ;)

asi si to nehral moc dlouho jinak by si zjistil ze se da kulomet normalne koupit.ty balonky strilejte jen pokud chcete dohrat na 100%. jinak ja si zbrane kupuju, jak jinak kdyz uz mam 15 milionu money ktere se vzdy doplni o 16 hodine o 126000 (nebo tak nak).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi si to nehral moc dlouho jinak by si zjistil ze se da kulomet normalne koupit.ty balonky strilejte jen pokud chcete dohrat na 100%. jinak ja si zbrane kupuju, jak jinak kdyz uz mam 15 milionu money ktere se vzdy doplni o 16 hodine o 126000 (nebo tak nak).

mno jasný .-)) btw ještě nevíš jak mám najmout nějaký ty gangstery aby mi hlídali moje budovy? prej to nějak jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu