Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The sims 2


Dj_Shark

Recommended Posts

Zkus napsat, kde zrovna jsi. U té benzinky musíš mluvit s opravářem, s Belou, s Mambou a pak s policajtem. S tím policajtem se musíš domluvit a on po tobě bude chtít koblihy. Ty jsou na záchodě v koši, ale musí tě na to navést Mamba (nevím, jestli je to jméno správné, protože už jsem to delší dobu nehrála, zkrátka je to ta ženská, která obsluhuje v baru), se kterou se musíš pohádat. Jinak od Bely musíš koupit barák (ale nemusíš mít moc peněz. Střelí ti ho za pakatel). Tomu policajtovi musíš dát koblihy a on tě tam pak odveze (přímo před tvůj barák). Jinak jestli myslíš tím, že se dostaneš někam jinam, tak to ne. Tady vlastně celý příběh začíná.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus napsat, kde zrovna jsi. U té benzinky musíš mluvit s opravářem, s Belou, s Mambou a pak s policajtem. S tím policajtem se musíš domluvit a on po tobě bude chtít koblihy. Ty jsou na záchodě v koši, ale musí tě na to navést Mamba (nevím, jestli je to jméno správné, protože už jsem to delší dobu nehrála, zkrátka je to ta ženská, která obsluhuje v baru), se kterou se musíš pohádat. Jinak od Bely musíš koupit barák (ale nemusíš mít moc peněz. Střelí ti ho za pakatel). Tomu policajtovi musíš dát koblihy a on tě tam pak odveze (přímo před tvůj barák). Jinak jestli myslíš tím, že se dostaneš někam jinam, tak to ne. Tady vlastně celý příběh začíná.:)

...................................................................................

Ahojky děkuju aza odpoved ...jenom ja tam asi něco zvorala protože sem si nekoupila ten barak Od ty žensky a policajt mě tam stejně dovezl takže ted nemam kde bydlet a chodim spat do jinejch domů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nevím, že by tam taková možnost byla. Ale ty se můžeš snad vrátit k té benzince (stejně se tam budeš muset během hry vracet). Ale radši bych asi začala novou hru. Ale dávej si taky bacha na to, aby měl Simík nebo Simka určité dovednosti (např. logiku, fyz. kondici), protože bez toho nebudeš moci hrát hru dál.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadej si do vyhledávání (tady na fóru) The Sims 2. Najde ti to asi 3 stránky. Podívej se na tu první, až úplně dolu, a tam je poslední příspěvek z 08. 05. 2007 od Boba. Zkus se sem podívat a tam je nějaký návod. Já taky neumím ani žblebtnout anglicky, ale za pomocí Gluttona jsem Simy dohrála. Je tam dost dobrej návod. A když tak se zase ozvi, určitě to dáme dohromady. Já už si to tak dobře nepamatuju, hrála jsem to loni dost dlouho, ale teď preferuju tenis. A navíc mám PSP už podruhé v opravě. Ale snad to spolu nějak zvládneme dohrát. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no bylo to myslim tak ze jste museli hodne dklouho ukecatav tu babu v cervenem u benzinky az vam svuj barak dala... (ted jsem zapomnel na jmeno ale vim ze byla i v pc verzi). Pak jste museli najit koblihy policistovi nebo nejak tak a taky tam bylo jeste neco s tou Babou Mambou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no bylo to myslim tak ze jste museli hodne dklouho ukecatav tu babu v cervenem u benzinky az vam svuj barak dala... (ted jsem zapomnel na jmeno ale vim ze byla i v pc verzi). Pak jste museli najit koblihy policistovi nebo nejak tak a taky tam bylo jeste neco s tou Babou Mambou ...

No počkej - baba tam je jenom jedna a ta obsluhuje u benzínky a jmenuje se (myslím) Mamba, ale ta ženská co ti musí střelit barák je Bella Gothová. Motá se v tom baru u benzínky jako náměsíčná. Bella je docela hezká holka. A Mamba ti musí říct o těch koblihách.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

POMOOOOOOOOOOC

JSem u té benzínky a už mám pro toho poldu nachystaný i ty koblihy jenže ten moula je nějak snad nechce....Nebo to sem spíš já moula páč neumím anglicky a jak se s tím ňoumou mám domluvit když mu nerozumím ani ťuk???:D:D:D:DPomůžete mi někdo???PMoc prosím třeba ty otázky a odpovědi co mu mám dávat moc prooooosím!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu