Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

skřípání R2/L2 na DS4


kejsi

Otázka

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ahoj, mám stejný problém. skřípá mi R2 a oproti druhéhu DS4 mi přijde, že tenhle R2 jde i více ztuha. Já jsem to zatím neřešil. Není to nějak omezující a otravné, ale docela ty DS4 odfklákli. Promazat mě to taky napadlo, ale neví pak jak by se tvářili na případnou reklamaci.... A jinak mě ten R2 takhle vrže ihned od koupě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mne taky vrze R2, mam 2 tydny starou konzoli. Ale nevim jak s reklamaci, protoze vrzne jen obcas - jakoby kdyz ho tlacim l prave strane ovladace tak vrzne, kdyz ho tlacim smerem dovnitr (k LED) tak je tichy. Kazopadne kdyz zkusim vuli L2 a R2 tak L2 je pevna, R2 se ma vuli a kyve se vlevo / vpravo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak jsem posílal na reklamaci gamepad, kde vrzalo R2 a ještě se opět ošoupal analog a bez problémů mi ho vyměnili za nový kus a dokonce mi ho vyměnili za bílý kus. dříve jsem měl černý, ale napsal jsem tam tento požadavek.

Upraveno uživatelem Shark88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jiny dotaz dnes asi u dvou tydenniho ovladace R2 jakoby jemne zasekly kdyz se zmackne, jde zmacknout v pohode ale jakoby(!) byl necim prilepeny, nevim jak to popsat, setkat se s tim nekdo? Je to na reklamaci nebo se to rozchodi?

Přesně to mi dělá taky zmáčknu a vrátí se tak do půlky jako by nefungovala pružinka jestli tam nějaká je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu