Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Levné připojení analogových repro k PS4 přez optical output


aaischa

Recommended Posts

Nemoh sem se smířit s tim, že budu hrát jenom s reprákama v telce, na ebay se dá koupit kolem 180kč (v cz vetsinou kolem 1000kč na aukru kolem 300kč) konvertor z optickýho výstupu na RCA, vybrat si můžete bud s nápajením z usb, nebo s 230V adaptérem, vybral sem usb variantu, a všecko krásně funguje, v cene je i cca pul metrový toslink(opticky kabel pro připojení ps4 ke konvertoru)

v nastavení ps4 nutno vybrat output linear PCM, jiný kodeky to dekodovat neumí, na zvuk to vliv nemá, s 2.1 soustavou je to secakra polepšení vůči tv reprákům

doporučuju k tomu přidat rca switch pakliže máme na danou reprosoustavu napojený třeba eště ps3, či výstup z televize a tak .. :)

konvertor co sem kupoval: http://www.ebay.com/itm/131337738803?_trksid=p2060778.m2748.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

pár fotek .. (ikdyz utiram prach pravidelne tak na tom cernym je stejne na fotkach prach (grrr) :D )

7c66d0fa29.jpg

4f55e3c91a.jpg

5e44f2d80b.jpg

293385af7c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já jsem koupil v Kauflandu levný USB headset (100Kč), rozebral ovládací "krabičku" na kabelu, odpájel sluchátka a místo nich jsem napájel kabel s 3,5mm JACK konektorem na konci. Fičí jak víno, akorát se to teda chová jako headset, takže přijdete i mikrofon. Vypadá to i docela hezky, krabička s ovládáním byla na šroubky, takže žádné lepení a PS4 to sežrala bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím chlapaci,vidím že je tady zajímavá diskuze ohledně zapojení sluchátek v ps4,,,já mám problém a nevím jak ho vyřešit...1/ mám monitor Eizo a chci do něho napojit ps4,monitor má vystupy jen DVI a Display Port. Nejlepší by byla varianta aby monitor zustal napojený s počítačem a i současně běžel PS4.Tzn dvi s PC a Display port s PS4 nebo naopak,,,,2/problém se sluchátky jak již tato konverzace vznikla,,,neexistuje nějaká redukce USB-sluchátkový vstup? Jinak už si nevím rady jak tohle propojit pač telku mám ale přítelkyně se kouká na TV a já abych mohl hrát musím to nějak vyřešit s tím monitorem a zvukem :) D9ky za radu hošani snad někdo něco vymyslí:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se monitoru týče videl bych to jednoduše, bud jestli pc ma display port tak rovnou timhle do monitoru a pro psko dat redukci z hdmi na dvi (stoji pár kaček doslova)

druhá možnost je redukce dvi - display port tim zapojis pc do do display portu ikdyby ho to nemelo a psko zas prez hdmi to dvi ..

posledni moznost kdyby si nikde nevidel za dobrou cenu redukci dvi to displayport ci hdmi to display port pro pripojeni pc .. tak koupit hdmi switch (ebay do 100kč) a pak das psko do switche, pc do switche, a ze switche prez redukci na dvi (stoji cca 25kč) do monitoru do dvi ..

zku nechám na ostatních, páč se sluchadlama s usb nemam zkušenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

displayport je celkem ošemetná věc.. aspon z moji zkusensoti leckery redukce nefungujou a tak ,

mam monitor kerej má jenom DVI a VGA, takže do monitoru mam zapojenou redukci HDMI - DVI, z ty redukce mam HDMI kabel do swtiche, a do switche mam hdmi kabel z notebooku - ten hdmi má, pak hdmi z ps4, a hdmi z ps3 a vsecko funguje prez switch dobre,

jestli tvoje pc nema hdmi, tak si koupis este jednu reukci dvi hdmi a pripojis switch prez ni , vetsinou tuhle redukci dostanes v baleni ke kazdy graficky karte, tak jestli ji nemas ,t ak leckdo z kamosu by ji moh mit doma a vubec ji nepouzivat tak bys ji moh ziskat treba i takhle :)

------------------------------

EDIT:

presne jak píšeš vejš, samo ty switche se daj koupit i v čr jenom cena bude asi vyšši, tak to muzes neke vzit a priapdne se to da do 14 dni vratit sak to znáš, ale jet to musí :)

Upraveno uživatelem aaischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A s tím zvukem říkáš že nemáš zkušenosti jo,,pač v ps4 je jenom optika a tím pádem bych musel koupit repraky s optikou a zase ony nemají sluchátkový výstup,,takže nevím ted jak připojit sluchátka k ps4 kua,,todle mě na tom sere jinak je konzole špicovní,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekupuj repraky s optikou, udelej to bud jako ja v tomhle tematku, za 180kč koupis redukci z optiky na analog a do toho jdou dat obyc repro s cinchema nebo sluchatka s redukci za 15kč :) v baličku dostanes redukci, napajeci kabel i optickej propojovaci , takze super vec :) vem to na stranku cislo jedna othohle tematka :) mam to tak udelany :) nebo odkaz: http://console-forum.net/tema/174864-levne-pripojeni-analogovych-repro-k-ps4-prez-optical-output?p=1434654&viewfull=1#post1434654

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem byl se zeptat v mironetu a řekl mi že nevím jestli to bude fungovat přes ten switch,nebyl si jist,tak teď jsem na vážkách,ptal jsem se ho jestli pokud to nebude fungovat jestli se to dá vrátit,řekl mi že ne že je to v blistru a pak že by se to už neprodalo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu