Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sdílení her na 3ch konzolích


fenix79cz

Recommended Posts

Prosím o radu.Mám xbox one a sdílím učet s kámošem tedy vše na půl..Ted si ho koupil ještě jeden z nás..tedy 3tí konzole..Jak to prosím vás nastavit..Abych koupil hru a hrála by se na všech 3ch konzolích..Děkuji za návod..Na youtube to je ale neumím tolik anglicky..Děkuji předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

sdílet pro tři konzole jde, sám mě to jeden dotyčný nechal udělat... teoreticky se dá i ve 4-5 ale je to dost omezené, na 2 to jde současně, že můžete hrát online, ve 3 současně to nejde, ale 3 můžou sdílet

Edit: Určitě je to ale všeobecně rozumně se na netu ptát po 3. co by sdílel :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to odzkoušené a ve 3ch to jde a i hrát současně..jen ten 3tí musí mít svůj gold aby mohl hrát online jinak stahuje co koupím já.,A když tu napíšu návod nikoho neeženu,jelikož to pk budou mít všichni..Proto žádnej návod.Já si taky lámal hlavu a přišel na to..Jinak pro 4ři to už zaráz nejde..Ale ve 3ch mít novinku(1500) za 500 super ne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to odzkoušené a ve 3ch to jde a i hrát současně..jen ten 3tí musí mít svůj gold aby mohl hrát online jinak stahuje co koupím já.,A když tu napíšu návod nikoho neeženu,jelikož to pk budou mít všichni..Proto žádnej návod.Já si taky lámal hlavu a přišel na to..Jinak pro 4ři to už zaráz nejde..Ale ve 3ch mít novinku(1500) za 500 super ne..

To snad ne. Kolik ti je prosimte?:blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prvnim prispevku zadas o radu, potazmo primo o navod...a v poslednim misto rady ostatnim kdyz se Ti zadarilo, se predvedes jako rozmachanek. Tohle forum je predevsim o radach a neslouzi k vychloubani nevyzralych jedincu, na to jak uz jsem jednou psal mate faceboooook.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Dobře, autor tématu už svoji odpověď našel, takže tady se to může uzavřít.

Pokud někdo mnohem více sdílnější než ten kdo sám hledá radu a pomoc a potom se ke všem obrátí zády najde řešení, může na to otevřít v tutoriálech svoje vlastní téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu