Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozjet Wave 4 hry s/bez aktivacniho disku


thOma-

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat když budu mít originální hru která by měla mít už wave 4(např. MW2) a budu jí chtít spustit na FW1.5, půjde mi?Nebo to platí jen pro pálené hry a je jedno jakou mám verzi FW?A nevíte jestli by mě mohli zjistit kdybych hrál orig. hru wave4 s FW1.5 online?

Originální hry jdou automaticky logicky to vyplívá z výšeuvedených řádků originální hra nemá přece poškozené partition tudíž není třeba se obávat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 260
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nevím jestli to tady není nenašel jsem je flash 1.61 na tyto mechaniky BENQ & SAMSUNG

http://www.megaupload.com/?d=799U0HVS

http://www.megaupload.com/?d=UKS7F5C0

I just upgraded my BenQ to 1.61 everything is working great. Now we just have to wait for abgx to update. icon_e_smile.gif
1.61.jpg

Už to tak asi bude nevypadá to jako fake.

CHtělo by to ale changelog a nějaký oficial zdroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IXtreme 1.61 Samsung ms-28 + BENQ + iprep 10-7 + update

Iprep:

D-kaz--Iprep.JPG

[url]http://uloz.to/2936459/ix1.61-samms28-benq-iprep-10.7-update-em3r.rar[/url]

nevím jak vy ale ja to du skusit :)

To uz vysel novej iXtreme?

BTW predelal jsem prvni prispevek topicu a pridal jsem navody na iX 1.51, a iX 1.5 (a nizsi).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi mam problem mam stahnute to nove GTA 4 jde mi spustit ae jak ho zacnu hrat asi tk cca 30s tk mi to napise Game Error

a fimware mechaniky mam 1.4. co mam delat??

A patchoval si hru nejak? kontroloval si ji pres abgx 360 nez si ji vypalil? co ti xbox presne hodi za hlasku??

Zkus si nainstalovat na hdd...

jojo kamoš ted doodskoušel Tekken 6 na 1.61 bez problému :) (mechanika Samsung MS-28 )

a pres co flashoval? jungleflasher?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemohl by sem dat nekdo navod jak si to updatnout nedavno sem xbxo flashoval a nechci zas posilat postou ani platit... dal bych credity a thanks tomu kdo by to sepsal aby to bylo funkcni, a myslim ze bych nebyl sam

oboda7. jj v tom neni problem a pokud mozno nelizt s tim na live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže pokud dobře chápu,wawe 4 hry patchnu upe stejně jako wawe 3 hry?? mám fw 1.5

Melo by to tak jit no... jak rikam sam sem to nemel moznost vyzkouset, ale nekdo rika ze mu to jde, nekdo zase ze ne...

nemohl by sem dat nekdo navod jak si to updatnout nedavno sem xbxo flashoval a nechci zas posilat postou ani platit... dal bych credity a thanks tomu kdo by to sepsal aby to bylo funkcni, a myslim ze bych nebyl sam

Navodu na flashovani je na tomhle foru spousta... jestli to chces delat sam tak doporucuju si precist vsechno co o tom najdes. Kdyz sem si flashoval svuj xbox rikal sem si jak je to jednoduchy (mam samsung ms28 mechaniku), ale kdyz sem chtel flashnout kamosovi jeho xko, tak sem zjistil ze na ostatnich mechanikach je to uplne jiny... zkus hledat tady http://console-forum.net/showthread.php?t=44710

nebo trochu googluj :D

btw co mas za mechaniku jestli samsung tak bych ti mohl pomoct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj taky mně zajma flasch mechanyky přemejšlim že bych si ho udělal sam sem z olomouce a žadnyho flashera sem tu nenašel takže na flasch sem musel jet až do ostravy a poště nevjeřím:) spiš mně zajma jestli musim mit stolní pc nebo to de i na notbooku mechaniku mam samsung ms28

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj taky mně zajma flasch mechanyky přemejšlim že bych si ho udělal sam sem z olomouce a žadnyho flashera sem tu nenašel takže na flasch sem musel jet až do ostravy a poště nevjeřím:) spiš mně zajma jestli musim mit stolní pc nebo to de i na notbooku mechaniku mam samsung ms28

Když to tak čtu , tak být tebou , tak to raději svěřím někomu zkušenému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemohl by sem dat nekdo navod jak si to updatnout nedavno sem xbxo flashoval a nechci zas posilat postou ani platit... dal bych credity a thanks tomu kdo by to sepsal aby to bylo funkcni, a myslim ze bych nebyl sam

oboda7. jj v tom neni problem a pokud mozno nelizt s tim na live

Návodů je zde několik a dobře napsaných , stačí hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu