Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

lipka1slipka

Members
 • Příspěvků

  90
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

O uživateli lipka1slipka

 • Hodnost
  Member

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. lipka1slipka

  USB 3v1?

  Mohli by jste mi prosím poradit kvalitní USB 3v1? Resp. USB flash disk, který jde hodit kromě do PC tak do Android telefonu a taktéž do iPhonu (6s)? Na internetu je toho spoustu, ale nevím, co z toho je opravdu kvalitní
 2. lipka1slipka

  USB write protected

  A jak je vůbec možné, že se to s USB stane? Nepamatuji si totiž, že bych tam něco takového nastavoval.
 3. lipka1slipka

  USB write protected

  Mám takový problém s USB. Kdykoliv tam chci něco zkopírovat nebo USB formátovat, tak vyvskočí hláška: USB WRITE PROTECTED. Tak jsem se na to podíval přes CMD následujícím způsobem: DISK PART > LIST DISK > SELECT DISK X (za to X jsem dal číslo mé USB) > ATTRIBUTES DISK > ATTRIBUTES DISK CLEAR READONLY. Napsalo: DISK ATTRIBUTES CLEARED SUCCESSFULLY. Pak jsem vytáhnul USB a opět dal do PC, ale stále nic, stále nefunguje, nevím co s tím. Poradíte nějak?
 4. lipka1slipka

  Vpisování do PDF souboru?

  No já mám iPad 2. Líbí se mi appka Microsoft OneNote, ale na to mám zastaralý iOs.
 5. lipka1slipka

  Vpisování do PDF souboru?

  Existuje pro apple iPad nějaká aplikace, kde bych si otevřel PDF soubor a do toho bych si stylusem mohl kreslit, psát....prostě vpisovat své poznámky kdekoliv do toho PDFka? EDIT: Nemyslím Adobe Acrobat PDF reader. Nějakou appku, která je přímo na to uspůsobena. Budu si tam moci volit barvy apod......
 6. Mám problém s instalací Matlabu. Poté, co otevřu ISO soubor, a najdu si tam instalačku tak po spuštění se mi objeví okno s nápisem: CANNOT FIND APPROPRIATE SETUP.EXE FILE Nevíte co s tím, prosím?
 7. lipka1slipka

  Raspberry Pi 2 vhodný software.

  Chci si koupit Raspberry Pi 2, ale nevím, pro jaký software se proto rozhodnout, níže popíšu na co to chci používat, takže pokud poradíte, budu rád. -budu to mít připojene přes hdmi do televize, a chtěl bych na tom hrát hry, které mám nainstalované na mém ntb (na ntb mám windows 8),chtěl bych to mít jako druhý monitor tu televizi díky raspberry pi 2, takže bych na tom nechtěl vždy vidět obraz co mám na ntb, prostě jako druhý monitor. -někdy budu potřebovat abych na tom viděl i to co budu vidět na ntb (na dvou monitorech zároveň to samé). -bezdrátově se k tomu připojit pomocí ntb a ovládat to (nechci si kupovat extra klávesnici a myšku pro to). -bezdrátově s k tomu připojit nejen pomocí ntb, ale i přes mobil a ovládat to aspon částeně i přes mobil. -určitě si připojím k tomu externí hdd abych věci pro to mohl instalovat/stahovat na externí hdd a ne na SD kartu (tam bych chtěl mít jen operační systém). -stáhl bych si na to SPOTIFY abych to mohl na tom spouštět -abych se na to mohl připojit ikdyž nejsem doma a nahrát na to něco/stáhnout si něco z toho. Myslím si, že nejlepší proto bude Raspbian, ale chci se prvně poradit.
 8. Chci si koupit Raspberry Pi 2, ale nevím, pro jaký software se proto rozhodnout, níže popíšu na co to chci používat, takže pokud poradíte, budu rád. -budu to mít připojene přes hdmi do televize, a chtěl bych na tom hrát hry, které mám nainstalované na mém ntb (na ntb mám windows 8),chtěl bych to mít jako druhý monitor tu televizi díky raspberry pi 2, takže bych na tom nechtěl vždy vidět obraz co mám na ntb, prostě jako druhý monitor. -někdy budu potřebovat abych na tom viděl i to co budu vidět na ntb (na dvou monitorech zároveň to samé). -bezdrátově se k tomu připojit pomocí ntb a ovládat to (nechci si kupovat extra klávesnici a myšku pro to). -bezdrátově s k tomu připojit nejen pomocí ntb, ale i přes mobil a ovládat to aspon částeně i přes mobil. -určitě si připojím k tomu externí hdd abych věci pro to mohl instalovat/stahovat na externí hdd a ne na SD kartu (tam bych chtěl mít jen operační systém). -stáhl bych si na to SPOTIFY abych to mohl na tom spouštět -abych se na to mohl připojit ikdyž nejsem doma a nahrát na to něco/stáhnout si něco z toho. Myslím si, že nejlepší proto bude Raspbian, ale chci se prvně poradit.
 9. lipka1slipka

  PC program na fotky.

  Zdravím. Znátě nějakej PC program, který dokaže zlepšit kvalitu fotky (proste aby to, co je na fotce šlo přečíst - text,..........)? Příklad: Je fotka na, které je text, ale nejde přečíst protože je to buď rozmazané nebo blbě vyfocené.
 10. lipka1slipka

  Arduino.

  Asi tímto dotazem budu zde spamovat, tak jestli ano, tak se omlouvám. Chtěl bych začít s Arduinem (úplně od základu) ale ve škole se teprve učíme něco programovat v C. Tak se chci zeptat, jestli to může být i pro lidi, kteří neumí programovat, nebo ne?
 11. lipka1slipka

  Problém.

  Koupil jsem si HTC Desire 516 a ihned jsem si vypnul data(aby mi to nebralo pak peníze) ale nahoře se mi tam pořád ukazuje G a 3G ale přitom se na internet bez zapnutí wifi nedostanu. Nevíte co s tím?
 12. lipka1slipka

  Problém se zvukem na ntb.

  Zkusim to najit na strankach vyrobce, jelikož jsem se někde na ntb dival napsalo mi to, že ten software je aktuální. Ale pořad to nejde.
 13. lipka1slipka

  Problém se zvukem na ntb.

  Jak to mam presne udelat? Na internetu jsem našel jen nějaké programy nebo něco takového, dá se to udělat i jinak než stahovat nějaký jiný program?
 14. Čaute mám takový problém u ntb, který teďkom popíšu, a budu velmi vděčný za jakékoliv rady. Teď se mi stalo, že mi nejel zvuk když jsem si chtěl pustit hudbu, a to jsem měl vše zapnuté skoro na plno. Poté jsem restartoval ntb, chvíli to fungovalo ale pak zase přestalo. Tohle se mi stávalo předtím málokdy, tak jsem to neřešil. Ale teď už je to mnohem horší. Nevíte někdo co s tím prosím?
 15. lipka1slipka

  Generátor hlasu? :D ?

  No to taky, ale abych tam mohl třeba změnit svůj hlas na cizí, a aby nebyl počítačový.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu