Jump to content

lipka1slipka

Members
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

Everything posted by lipka1slipka

 1. Mohli by jste mi prosím poradit kvalitní USB 3v1? Resp. USB flash disk, který jde hodit kromě do PC tak do Android telefonu a taktéž do iPhonu (6s)? Na internetu je toho spoustu, ale nevím, co z toho je opravdu kvalitní
 2. A jak je vůbec možné, že se to s USB stane? Nepamatuji si totiž, že bych tam něco takového nastavoval.
 3. Mám takový problém s USB. Kdykoliv tam chci něco zkopírovat nebo USB formátovat, tak vyvskočí hláška: USB WRITE PROTECTED. Tak jsem se na to podíval přes CMD následujícím způsobem: DISK PART > LIST DISK > SELECT DISK X (za to X jsem dal číslo mé USB) > ATTRIBUTES DISK > ATTRIBUTES DISK CLEAR READONLY. Napsalo: DISK ATTRIBUTES CLEARED SUCCESSFULLY. Pak jsem vytáhnul USB a opět dal do PC, ale stále nic, stále nefunguje, nevím co s tím. Poradíte nějak?
 4. No já mám iPad 2. Líbí se mi appka Microsoft OneNote, ale na to mám zastaralý iOs.
 5. Existuje pro apple iPad nějaká aplikace, kde bych si otevřel PDF soubor a do toho bych si stylusem mohl kreslit, psát....prostě vpisovat své poznámky kdekoliv do toho PDFka? EDIT: Nemyslím Adobe Acrobat PDF reader. Nějakou appku, která je přímo na to uspůsobena. Budu si tam moci volit barvy apod......
 6. Mám problém s instalací Matlabu. Poté, co otevřu ISO soubor, a najdu si tam instalačku tak po spuštění se mi objeví okno s nápisem: CANNOT FIND APPROPRIATE SETUP.EXE FILE Nevíte co s tím, prosím?
 7. Chci si koupit Raspberry Pi 2, ale nevím, pro jaký software se proto rozhodnout, níže popíšu na co to chci používat, takže pokud poradíte, budu rád. -budu to mít připojene přes hdmi do televize, a chtěl bych na tom hrát hry, které mám nainstalované na mém ntb (na ntb mám windows 8),chtěl bych to mít jako druhý monitor tu televizi díky raspberry pi 2, takže bych na tom nechtěl vždy vidět obraz co mám na ntb, prostě jako druhý monitor. -někdy budu potřebovat abych na tom viděl i to co budu vidět na ntb (na dvou monitorech zároveň to samé). -bezdrátově se k tomu připojit pomocí ntb a ovládat to (nechci si kupovat extra klávesnici a myšku pro to). -bezdrátově s k tomu připojit nejen pomocí ntb, ale i přes mobil a ovládat to aspon částeně i přes mobil. -určitě si připojím k tomu externí hdd abych věci pro to mohl instalovat/stahovat na externí hdd a ne na SD kartu (tam bych chtěl mít jen operační systém). -stáhl bych si na to SPOTIFY abych to mohl na tom spouštět -abych se na to mohl připojit ikdyž nejsem doma a nahrát na to něco/stáhnout si něco z toho. Myslím si, že nejlepší proto bude Raspbian, ale chci se prvně poradit.
 8. Chci si koupit Raspberry Pi 2, ale nevím, pro jaký software se proto rozhodnout, níže popíšu na co to chci používat, takže pokud poradíte, budu rád. -budu to mít připojene přes hdmi do televize, a chtěl bych na tom hrát hry, které mám nainstalované na mém ntb (na ntb mám windows 8),chtěl bych to mít jako druhý monitor tu televizi díky raspberry pi 2, takže bych na tom nechtěl vždy vidět obraz co mám na ntb, prostě jako druhý monitor. -někdy budu potřebovat abych na tom viděl i to co budu vidět na ntb (na dvou monitorech zároveň to samé). -bezdrátově se k tomu připojit pomocí ntb a ovládat to (nechci si kupovat extra klávesnici a myšku pro to). -bezdrátově s k tomu připojit nejen pomocí ntb, ale i přes mobil a ovládat to aspon částeně i přes mobil. -určitě si připojím k tomu externí hdd abych věci pro to mohl instalovat/stahovat na externí hdd a ne na SD kartu (tam bych chtěl mít jen operační systém). -stáhl bych si na to SPOTIFY abych to mohl na tom spouštět -abych se na to mohl připojit ikdyž nejsem doma a nahrát na to něco/stáhnout si něco z toho. Myslím si, že nejlepší proto bude Raspbian, ale chci se prvně poradit.
 9. Zdravím. Znátě nějakej PC program, který dokaže zlepšit kvalitu fotky (proste aby to, co je na fotce šlo přečíst - text,..........)? Příklad: Je fotka na, které je text, ale nejde přečíst protože je to buď rozmazané nebo blbě vyfocené.
 10. Asi tímto dotazem budu zde spamovat, tak jestli ano, tak se omlouvám. Chtěl bych začít s Arduinem (úplně od základu) ale ve škole se teprve učíme něco programovat v C. Tak se chci zeptat, jestli to může být i pro lidi, kteří neumí programovat, nebo ne?
 11. Koupil jsem si HTC Desire 516 a ihned jsem si vypnul data(aby mi to nebralo pak peníze) ale nahoře se mi tam pořád ukazuje G a 3G ale přitom se na internet bez zapnutí wifi nedostanu. Nevíte co s tím?
 12. Zkusim to najit na strankach vyrobce, jelikož jsem se někde na ntb dival napsalo mi to, že ten software je aktuální. Ale pořad to nejde.
 13. Jak to mam presne udelat? Na internetu jsem našel jen nějaké programy nebo něco takového, dá se to udělat i jinak než stahovat nějaký jiný program?
 14. Čaute mám takový problém u ntb, který teďkom popíšu, a budu velmi vděčný za jakékoliv rady. Teď se mi stalo, že mi nejel zvuk když jsem si chtěl pustit hudbu, a to jsem měl vše zapnuté skoro na plno. Poté jsem restartoval ntb, chvíli to fungovalo ale pak zase přestalo. Tohle se mi stávalo předtím málokdy, tak jsem to neřešil. Ale teď už je to mnohem horší. Nevíte někdo co s tím prosím?
 15. No to taky, ale abych tam mohl třeba změnit svůj hlas na cizí, a aby nebyl počítačový.
 16. Čaute lidi. Mám takový dotaz, neznáte nějaký program na generátor hlasu? :D ?
 17. Povedlo se mi ho zapnout, chvíli jsem brouzdal na internetu, tak mi displej pomalu jakoby černal až uplne zčernal.
 18. Za vibruje mi to na vteřinu jak to dělá normální telefon při zapínání, ale nic se neděje.
 19. Jestli se mi telefon povede ještě někdy zapnout, jak to mám udělat a co tam mám udělat?
 20. Mám takový problém s telefonem Sony Xperia T. Už párkrát semi samovolně vypnul, ale pak jsem ho vždy v pohodě zapnul. Teď se mi vypnul zas, ale už ho nemůžu zapnout. Určitě to bude tím, jak mi jednou spadnul ze 2 metrů přímo na displej, od té doby se to dělo, a teď ho nemůžu zapnout. Poradíte mi prosím co s tím? Jestli vyměnit baterii,..... nebo je prostě kaput?
 21. Nazdar. Mám problém s Autocad Inventor 2014(professional), stáhl jsem si studentskou verzi nainstaloval, ale při spuštění to vždy spadne. A napíše, že chyba. Mám Windows 8, nevíte co s tím prosím? Celkem nutně to potřebuju vyřešit. Stejný problém mám i s mechanical. Díky :(
 22. Čaute,vím, že to sem asi nepatří, ale nevím si rady. Ztratil jsem mobil ANDROID (proto to píšu sem). SIM kartu jsem dal do hodiny bloknout co jsem to zjistil, ale teď k věci. Když mi mamka na můj mobil ještě před bloknutím volala, tak asi za dve vteřiny ji hned na mobil volalo tohle číslo: +420 388 901 111 Snažil jsem se to číslo vygooglit, ale bezvýsledně. Nevíte náhodou někdo, jak můžu zjistit odkud to číslo je? Bez pomoci policie atd.... samozřejmě. Omlouvám se, že vás s tím tady otravuji.
 23. Nazdar, stahnul jsem si offline verzi NOD32 z oficialnich stranek (trial) a zkousel jsem ruzne aktivační klíče a ani jeden mi nefungoval a dost dlouho jsem to zkoušel a už na to nemám nervy. Pomůže někdo prosím?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy