Jump to content

atlas_jakub

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About atlas_jakub

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Brno
 • Hobby
  Bodybuilding, PS4
 • Work
  TARIFOMAT

Herní účty

 • PlayStation Network
  jakubholub

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zdar borci, jak mohu ovládat orky? jsem cca ve 20% hry a pořád nevím jak je mám ovládat, tak aby mi např. pomohli pri fightech.. ikdyz vim, že se orkové mezi sebou lehce zabíjejí, tak menší pomoc pri fightu, kde je na mě 30 orku bych uvítal. Díky za radu.
 2. Víte kde se dá sehnat levnější ps+ na celej rok?
 3. ohledně toho usb - jo, ale pojebes si 100% baterii v ds. Pak budeš chtít mít pohodlí a komfort a jednoho krásného dne tě kabel od usb bude štvat a vytáhneš ho a ds ti vydrží úplné minimum. Doporučuji vždy nabít do plna a do plna vybít.
 4. Zdar 1) -nevim (DLC jsem nikdy nekoupil) 2) -nevim (ikdyž jsem měl ps1, ps2, psp tak pravě v té době, kdy bylo ps3 jsem zkusil xbox360) 3) kup si určitě 2 ovladače - problém vyřešen (investice se vyplatí)
 5. Ohledně toho, jak sluchátka sedí, je to u zvyku. Včera večer jsem si dovezl domu Goldy k PS4 a je pravda že cca po hodině a pul hraní, jsem měl otlačenou hlavu. Ale na hlavě sedí suprově. Hraní pro mě dostává jiný rozměr. Aktuálně hraju Tom Clansys The Divison a ten zvuk je naprosto krutej. Ikdyž to nemá podporu 3D zvuku, nebo v aplikaci headsetu, tak ten zvuk je naproto brutální. Cca do týdne udělám recenzi, možná i dřív.
 6. Za mě u těchto sluchátek není 3D zvuk - až v lednu vychází Platinum a tam to bude. Ale podpora her které mají 3d zvuk je zatím minimální viz http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=bezdratovy-headset-platinum-bude-dostupny-pro-ps4-v-polovine-ledna-video-o-technologii-3d-audio-a094
 7. Tak to je luuuuux, protože ja je včera objednal za 1699,- a najednou vidím popisek gold... tak si říkám jestli jsem neudelal kravinu..Tak super.
 8. Borci jakej je rozdíl mezi: http://www.softcom.cz/eshop/sony-ps4-wireless-stereo-headset-2-0-boxed-white_d168613.html a http://www.herni-svet.cz/sony-playstation-gold-wireless-stereo-headset-white-ps4/ps3/ps-vita
 9. právě na základě toho, že vyjdou nové sluchátka Platinum, tak očekávám pokles ceny tady těch Gold... jak třeba s dual shockem... vyšel novej a najednou klasickej dual shock k ps4 spadl na 1100,- z 1500,- Ale jak říkám, to je teď otázka :D:D o tom by jsme se mohli dohadovat do ledna..Nic mám je objednaný za 1700,- i tak ta cena je lux..
 10. Já bych právě řekl, že klidně spadnou na cenu 1499,- možná někde v akci i za míň.. ale to je otázka no...
 11. jojo (mám komplet sestavu v bíle barve jen kameru v cerne)
 12. tady je přímo odkaz http://www.softcom.cz/eshop/sony-ps4-wireless-stereo-headset-2-0-boxed-white_d168613.html - jsou to ty stejný že? Mechanika - otevírání/zavírání sluchátek při skládání? Hodně se podobají těm sluchátkům od Applu - akorát cena je jinde pravděpodobně to asi bude ta kvalita zpracování ... s tím jsi mě teď dal brouka do hlavy...
 13. Čus, právě velké dilema, jestli jít do Sony Wireless Stereo Headsed 2.0, takže "babo raď" Teď jsou cenově k sehnání od 1699,- Kč vč DPH a to je taková nabídka, že vlastně ani nemůžeš odmítnout že?!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy