Jump to content

14titi

Members
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About 14titi

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prodám jednou dohranou hru. Mám komplet s krabičkou. Cena 850,- kč plus něco na poštu. Zvážím i návrh na výměmu za switch nebo ps4 hry. Nabídky kdyžtak do SZ. Ď
 2. Nahoru za 800 plus pade na poštu...
 3. Prodám nebo vyměním Diablo 3. Jedná se normálně o krabičkovou verzi, která byla hrána tak 30 hodin max. Nechytlo ně to a zkusil bych něco jiného. Mám zájem o Zeldu, Mario kart nebo třeba Wolvenstein. Cena k prodeji 900 plus pošta nebo předání v Českých Budějovicích zdarma. Neni co fotit, ale kdyby někdo chtěl, nafotím.
 4. Můžu nabídnout Diablo 3. Zájem bych měl o Zeldu. Kdyžtak dej vědět.
 5. Aktuálně řeším obchod s jedním zájemcen a vypadá to, že bude hra pryč...
 6. Posledni sleva na 550 i s poštou
 7. Prodám jednou dohranou gamesu Dark souls remastered. Zakoupena 25.5. v Jrc. Stav jako nova. Cena 750 i s postou
 8. Máte někdo objednáno na alze? Nikdy jsem tam předobjednávku nedělal, tak vůbec nevím jak jsou obratní a kdy si zahraju.
 9. Cena mi přijde v cajku. Nenapálil plnou, jako za novou hru a nikdo nemohl čekat, že to pošlou ven za 15 dolarů. Pokud to bude opravdu tak, že část aktivních souls hráčů si zakoupí tuto verzi (jako že jsem si jist, že ano), tak bude mulťák na pár měsíců opět s kým hrát a ta investovaná tisícovka se vrátí v podobě mnoha hodin zábavy.
 10. Právě jsem se na fb dočetl, že borci z fromsoftware vyslyšeli prosby a modlitby Souls hráčů a přinesou remasterovanou verzi na next gen konzole (včetně nintenda swich). Vydání snad k 25. Květnu. Tohle pro mě bude hra roku ;-)
 11. Koupím primár či sekundár The Elder Scrolls Skyrim edice pro PS4. Nabídky do SZ. Ď
 12. 14titi

  K: Skyrim

  Koupím primár či sekundár The Elder Scrolls Skyrim edice pro PS4. Nabídky do SZ. Ď Prosím o smazání, jsem mimo vlákno...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy