No tak dnes sem si iPhone objednal. Dodání 3-4 týdny to jest 6.12. - 12.12. Už aby to bylo. Jo a teď na stránkách applu změnili tu dodací lhůtu na 2-3 týdny. Tak doufám, že mi to taky dojde dřív, ikdyž mi byl poslán mail s tím delším termínem.
Počkej, budu muset čekat 4 týdny od doby, kdy sem si iPhone objednal? Já to chápal tak, že 4 týdny se čeká, než iPhony dorazí do ČR. Taky budu brát černej, ikdyž na internetu kolovaly nějaký informace o škrábancí apod. ale asi to nebylo tak horký. :) tak si myslím, zažiju takovej malej evoluční skok.
Rozhodně mají nejlepší ceny. Taky sem se rozhodl pro apple.cz kvůli ceně, ikdyž je dlouhá čekací lhůta. Chtěl sem se jenom ujistit, protože mi bylo divný, že už ti iPhone přišel, ale na stránkách mají stále napsáno expedováno 3-4 týdny. Zítra bude s největší pravděpodobností objednávat. Jinak pro jakou barvu si se rozhodl? Já se nehorázně na novej iPhone těším, protože přecházím z iPhone 2G na 5 :)