Jump to content

Zlobo

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About Zlobo

 • Rank
  Member
 • Birthday 04/22/1991

Contact Methods

 • Web
  http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_saintsrow3/Zlobo+91.png

Informace

 • Home
  Karlovarsko
 • Hobby
  herní konzole,sport
 • Work
  zámečník

Herní účty

 • Gamertag
  Zlobo 91
 1. Čau hele dostal jsem včera email od JRC že plánují tenhle Bundle ;) podle toho co jsem psal tak jsou asi jediní, xzone na napsal že jí prodávat nebude :) Takže kdyby někdo potom chtěl pařit Destiny nebo cokoliv jiného... Napište mi zprávu ;)
 2. A jak to prosím poznám? :D Hraju víc her po netu ale tohle mi dělá jen tahle hra.
 3. OK díky, já to zkoušel asi půl hodiny a ani jednou se to nepřipojilo, vždy čekam na hráče pak se načítá server a tím to končí. No zkusím teda počkat no. Dík za info
 4. Zdar hele hraje to tu někdo? Já mám problém s připoojením, pokaždé když se to načítá tak mi to napíše : Connection lost to server. Neví někdo co s tím?
 5. Slim má svojí vlastní zabudouvanou wifi v sobě takže to vám pěkně lžou. Ale je divné že vám to nefunguje. Můžete prosím popsat jak se k té wifi připojujete na tom xboxu?
 6. Tu hru si stáhneš do svého x-boxu a nepotřebuješ ke spuštění žádné DVD. Jestli můžu poradit, kup si tady pointy a hru si kup za ně. Je to pak levnější a nemusíš dávat žádnou adresu nic...
 7. Máš to na Xbox-live kupuješ tím věci na Marketplace zbytek máš zde http://console-forum.net/tema/79973-xbox-360-pro-zacatecniky-aktualizace-18-7.
 8. Mě se to stalo u Gears of War 3... Ale tam stačilo dát výběr kampaně, od jaký části a jelo to dál.
 9. No měl si prostě smůlu že ti odpovídal někdo takový :) ale neboj na to si časem zvykneš protože tu rozhodně není sám kdo nechápe že ne každej se v tom vyzná :psp:
 10. To máš pravdu, trochu přehnaný to bylo, ale od toho tu je http://console-forum.net/tema/79973-xbox-360-pro-zacatecniky-aktualizace-18-7 tak se snad nejdřív podívám a něco si o tom přečtu ne? Nebo alespoň tak sem to udělal já. Máš tam vše potřebný...
 11. Přesně tak... lépe bych to nenapsal :) ale takhle to bere dost lidí, nejhorší je na tom to vnucování jejich pocitu ze hry... pak si to nějakej lojza přečte a dá na jeho slova a přijde o krásný zážitek ze hry :psp:
 12. GT: Zlobo91 Headset: Ano Většinou hraju někdy mezi 4 až 9 hod.
 13. Jasný no, určitě záleží na tom kdo to hraje, a rozhodně sem nechtěl nějak hru očernit, myslím že to byli dobře utracené peníze :psp: Ale určitě by mi vadilo kdybych pořádně nevěděl co se stalo v GoW 2. :) Ale jestli to tobě tak stačilo... proč ne viď?
 14. Přesně, ale člověk musí hrát všechny díly aby se do toho pořádně vžil a celkově pochopil příběh... ale jen u 3 dílu mě ten konec vcelku zklamal... ale mohl sem tušit že zrovna u téhle hry nebude happy end :cheesygrin:
 15. Gamertag : Zlobo 91 Red Dead Redemption, Gears of War 3, GTA 4... pořád rozřiřuju řady her tak toho bude pořád přibývat... Taky betu Battlefield 3. Zase tak často nehraju, většinou v rozmezí od 4 do 7.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy