Jump to content

Erendil

Members
 • Content Count

  243
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Erendil last won the day on September 7 2016

Erendil had the most liked content!

About Erendil

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vzhledem k tomu, že se dá koupit za 1090 Kč normálně z eshopu, tak to není moc relevantní nabídka.
 2. Erendil

  PS4 Pro

  Problém je, že na Xbox One je dnes daleko méně exkluzivit než na PS4. Takže sice budeš mít super výkonnou konzoli, s menší mírou exkluzivit.
 3. Přesně tak, navíc když je to youtube kanál s prominutím ¨úplně o hovně¨.
 4. Napíšu to už po několikáté, nauč se konečně anglicky a vyprdni se na titulky.
 5. Ahoj, dnes jsem se byl kouknout v JRC na ten barák z CE edice pro Resident Evil 7. Pán mi říkal, že mu přijde, že se hodně liší CE edice pro USA a Evropu. Že mu z toho oficiálního unboxingu přišlo, že ta US verze je o dost detailnější a lépe udělaná. Musím říct, že po bližším prostudování si myslím to samé. Každopádně ty CE edice u JRC přišly cca. 4 až 6 kusů na prodejnu.
 6. @headhot Já už jsem dávno přesedlal na 365games.co.uk. Oproti game mi to přijde lepší servis a často i ceny.
 7. Teda to je zase diskuze jako sviňa. To Plusko stojí cca. 1300 Kč za rok, což je plus mínus cena jedný hry. V rámci Pluska dostane několik her zadarmo, některé horší některé lepší. Těžko můžete čekat, že za něco málo přes litr dostanete každej měsíc AAA titul zadarmo. Zároveň si může synchronizovat a ukládat savy z her do cloudu, tuto funkci využijete hlavně na PS Vita. Tak nevím o čem diskutujete. Vedete tady diskuzi, jak kdyby to stálo 20 tisíc. @kruta Ty takovej sociál nejseš, ale podle tý diskuze tady plno jinejch členů asi jo. Když na to nemaj, tak se maj vyprd
 8. Sluchátka to nejsou špatný. Akorát na ně musíš bejt opatrnej. Co se týče mechanický kvality zpracování, tak stojej dost zaprd.
 9. Pokud ho doma máš, tak to přestaneš tvrdit. Taky jsem si to myslel do té doby, než jsem si ho přinesl domů. Drží se líp. Taky jsem si na základě recenzí myslel, že to je to samý, ale uvidíš že není.
 10. Omlouvám se, původní komentář jsem dal pryč. Mám dotaz. Na jakých questech se levelujete? Zkusil jsem teď nějaký hunting quest a umírám tam pořád dokola.
 11. Kup Slimku. Teď jí seženeš levně v bundlu. Ta Slimka je zarpvý výrazně menší, zadruhý je výrazně tišší a ten novej Dual Shock se daleko lépe drží. Za mě jasně PS4 Slim.
 12. Kua jak jste dali toho mecha v druhý kapitole. Já ho nemůžu zaboha sejmout. Jinak kdo jste koupil Luna edici?
 13. Ahoj. Mám na FF XV odehráno cca. 15 hodin. Hra šlape v pohodě bez jakýchkoliv problémů. Jinak zatím dojmy jsou velice pozitivní.
 14. Ahoj, měl by někdo zájem o Tales of Xillia 2 Collectors Edition. Box je v dobrém stavu, všechny inserty jsou nové zabalené. Edice obsahuje: Hru Tales of Xillia 2 Steelbook Soundtrack Artbook Kompas Sběratelskou figurku Ludgera Kresnika Plyšovou figurku Rolla
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy