gajdy89

Members
 • Příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  0%
 1. Mohl by někdo poradit kde stáhnu tohle NHL ? Už jsem stáhl 2 a bohužel neprochází přes ABGX. Háže mi to topology data a verzi kterou jsem stáhl z cztorrent, tak na té jsem odpálil 3dvd.
 2. Super díky moc za pomoc ;-)
 3. Jste stále aktuální ? :-) Měl bych zájem o mechaniku .... díky
 4. Aha, díky za odpověď, asi jsem to přehlédl. A pokud bych teda koupil jednu z těch kompatibilních mechanik, bude návod platit nebo už je to o něčem jiném ? Našel jsem akorát tuhle a v komentech dole vidím jak se lidi ptají zda mají revizi B :-D takže může být něco takového ? https://www.czc.cz/lite-on-ihas124-cerna-bulk_2/135452/produkt?gclid=CjwKEAiAj7TCBRCp2Z22ue-zrj4SJACG7SBE6BBpoK7uqSgkmNG5fxZXyquB9KpuVgOQxnrzmmmbcBoCJ2Xw_wcB&dclid=CLjWstzc69ACFeEg0wodk24LUw
 5. Zdravím, prosím mohl by mi někdo doporučit nějakou dobrou mechaniku na vypálení her ? :-) Úplně se v tom nevyznám a nechci koupit nějaký šmejd ... dííky
 6. Někdo kdo by mi udělal downgrade z 3.71 na 3.55 ??
 7. No já jsem amatér v PS tak se předem omlouvám, ale vzadu jak je štítek tak je tam napsané CECH 2004B je to možné ? Pomůže vám to nějak?
 8. Zdravím potřeboval bych downgrade mého PS3, je to pořád aktuální ??
 9. No tomu jsem psal a on že se jim už nevěnuje ... :(
 10. A nevíš o někom kdo by mi to udělal? Jako jak jsem to viděl tak do toho nejdu :D, chtěl jsem to zkusit ale ne :D. Už asi budu schopny dojet kamkoliv.
 11. Čus no 3.73 takže jestli jsem to správně pochopil tak tam potřebuju udělat downgrade na 3.55. Jsem začátečník v PS tak proto se ptám zde.
 12. Aha myslíš že by si mi na ně mohl poslat nějaký kontakt, webovku, email cokoliv čím se s nimi nějak spojím. Dík
 13. Zdravím hledám někoho kdo by mi flashnul PS3 z Ostravy a okolí. Děkuji
 14. Zdravím mám zájem o flash mého PS3, teda pokud je to ještě aktuální. Pokud jo zde je můj e-mail: m.gajdos23@gmail.com.