Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

wizaard

Members
 • Příspěvků

  76
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

O uživateli wizaard

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 22.8.1988

Kontakt

 • Web
  http://matejgottwald.wordpress.com

Informace

 • Město
  Plzeň

Herní účty

 • Gamertag
  wizaard88
 1. wizaard

  herni sluchatka

  Jak jsem už psal výše, prostorový zvuk přes sluchátka a adaptér Xbox One nepodporuje. Chceš-li ve sluchátkách prostorový zvuk, připoj sluchátka pomocí optického výstupu přímo do konzole.
 2. wizaard

  herni sluchatka

  Když zapojíš sluchátka do adaptéru, měl bys slyšet hru i chat. Můžeš si i zvolit poměr hlasitosti mezi nimi.
 3. wizaard

  Xbox One přichází

  Podpora DLNA (média ze sítě /NAS) na podzim.
 4. wizaard

  Hry ZDARMA pro majitele Zlatého členství!

  Nemáš US účet na EU konzoli? Pokud ano (nebo jinak podobně), nestáhneš. Stejný případ viz Dark Souls nedávno. Stručně: region lock, neobejdeš.
 5. wizaard

  Xbox One přichází

  Pokud máš UK account, českou kartu ani PayPal nedáš. Pokud máš CZ account, ale jen UK locale, funguje to, samozřejmě. Pak ale nemáš Xbox Music ani Video. Není přesné - některé hry dávají možnost nastavení nezávisle na systému (WD, FIFA), některé mají spojené se systémem (Forza).
 6. wizaard

  Xbox One přichází

  K dotazům a některým mylným informacím: 1) Jazyk FIFA 15 nemá vliv na systémové nastavení a nikdy neměl. Při spuštění dá uživateli vybrat, když máte českou verzi, můžete si tam vybrat češtinu. 2) Forza 5 a jiné hry jsou navázané na systémové nastavení Xbox One. A pro Českou republiku je k dispozici jen angličtina (jazyk menu i hlas). Pokud nastavím region na ČR, Forza je pořád anglicky (i když češtinu ta hra fyzicky obsahuje). 3) Bez češtiny v menu a hlasového ovládání nikdy nebude Xbox One centrem domácnosti. Obyčejný Jouda neumí anglicky a už vůbec nebude anglicky mluvit. 50 % Xbox One zážitku je najednou pryč a je to zas jen ta obyčejná krabice na hry.
 7. wizaard

  Xbox One přichází

  Technická: Čeština zatím stále není a podle všeho hned určitě nebude (jsem v preview, probíhá test CZ regionu a je tam angličtina).
 8. wizaard

  Destiny - Beta

  Dneska jsem jeden dostal, bohužel se stala chyba a místo na Xbox One to byl kód na Xbox 360. :-( Takže se hlásím... ;-)
 9. wizaard

  [Rada] Výber notebooku

  Mušák: Od března se Idea opravují v Německu, stěhoval se servis i sklad a distribuce dílů do Medionu.
 10. wizaard

  [Rada] Výber notebooku

  IdeaPady se nově opravují v Německu. Záruka standardně jako jinde - je to obyčejný consumer notebook. Y510p je ale celkem fajn. :)
 11. wizaard

  Hry ZDARMA pro majitele Zlatého členství!

  Pardon, nevšiml jsem si, že je téma jen pro 360.
 12. wizaard

  Nejde aktualizace Xbox Live

  Pokud nejde ani formát paměti, pak servis?
 13. wizaard

  Hry ZDARMA pro majitele Zlatého členství!

  Guacamelee je až překvapivě super hra! 😊
 14. wizaard

  herni sluchatka

  Jen doplnění: pro připojení herních sluchátek potřebuješ buď Xbox One Headset Adapter (díky němu připojíš jakákoliv sluchátka s 3,5- nebo 2,5mm Jackem), přímo Xbox One Stereo Headset (jsou to sluchátka + adaptér už v balení), nebo kompatibilní sluchátka (už jich pár je). USB sluchátka zatím - pokud vím - nejdou. Ale asi se kolem toho něco děje, teď nová beta (early access) aktualizace 7/2014 v popisu změn píše "fix for USB headsets not working", tak uvidíme. Neověřím ale, USB sluchátka nepoužívám. Prostorový zvuk (zatím?) do sluchátek nelze. Ohledně toho ale nevím vůbec nic. Díky Pantherovi za jeho shitování!
 15. wizaard

  Xbox One přichází

  Další bulvární a nepřesný blábol z Eurogameru, aneb variace na téma "hloupá média". Takže vysvětlení: Xbox One od svého uvedení rezervoval POVINNĚ a automaticky 10 % herního grafického výkonu pro výpočty snímání pohybu nového Kinectu + rezervoval také malé procento celkového výkonu pro základní funkce (jako je ovládání hlasem). Nyní, s novým XDK, Microsoft oněch 10 % herního výkonu vrátil vývojářům, takže se mohou rozhodnout, co s těmi 10 % udělají - mohou je využít pro Kinect, ale mohou je využít pro zvýšení grafického výkonu hry. Stále si však SYSTÉM (nikoliv hra) rezervuje maličké procento, aby fungovaly především hlasové příkazy (např. Xbox On, Xbox Record That, Xbox Go Home apod.). Ty budou fungovat pořád, vždy a v každém případě. Tyto změny ale fungují pouze pro hry, které jsou upravené pro novou verzi XDK (je na 99 % pravděpodobné, že staré hry se předělávat už nebudou - do toho vydavatelé jako Ubisoft, Activision nebo EA peníze strkat nebudou), čili např. Destiny už 10 % využilo a běží v 1080p. Podtrženo, sečteno: Kinect nikdo vypnout nemůže (pouze jeho část, která patří hrám). Odpojením Kinectu výkon nezvýšíš. Připojením Kinectu výkon nesnížíš. Proč je to možné? Protože Microsoft už na začátku inteligentně rozdělil systém v Xbox One na 2 části - 1. operační systém + aplikace, 2. hry (pro techničtěji zdatné: jsou to dvě virtuální mašiny, které spojuje HyperV). Díky tomu je operační systém a jeho výkon zcela oddělený od her a jejich výkonu, a proto hlas bude stále fungovat (to je záležitost systému), zatímco snímání pohybu pro hry zajišťuje herní část, herní systém, který si už ale řídí hra (vývojáři).
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu