wizaard

Members
 • Příspěvků

  76
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

O uživateli wizaard

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 22.8.1988

Kontakt

 • Web
  http://matejgottwald.wordpress.com

Informace

 • Město
  Plzeň

Herní účty

 • Gamertag
  wizaard88
 1. Jak jsem už psal výše, prostorový zvuk přes sluchátka a adaptér Xbox One nepodporuje. Chceš-li ve sluchátkách prostorový zvuk, připoj sluchátka pomocí optického výstupu přímo do konzole.
 2. Když zapojíš sluchátka do adaptéru, měl bys slyšet hru i chat. Můžeš si i zvolit poměr hlasitosti mezi nimi.
 3. Podpora DLNA (média ze sítě /NAS) na podzim.
 4. Nemáš US účet na EU konzoli? Pokud ano (nebo jinak podobně), nestáhneš. Stejný případ viz Dark Souls nedávno. Stručně: region lock, neobejdeš.
 5. Pokud máš UK account, českou kartu ani PayPal nedáš. Pokud máš CZ account, ale jen UK locale, funguje to, samozřejmě. Pak ale nemáš Xbox Music ani Video. Není přesné - některé hry dávají možnost nastavení nezávisle na systému (WD, FIFA), některé mají spojené se systémem (Forza).
 6. K dotazům a některým mylným informacím: 1) Jazyk FIFA 15 nemá vliv na systémové nastavení a nikdy neměl. Při spuštění dá uživateli vybrat, když máte českou verzi, můžete si tam vybrat češtinu. 2) Forza 5 a jiné hry jsou navázané na systémové nastavení Xbox One. A pro Českou republiku je k dispozici jen angličtina (jazyk menu i hlas). Pokud nastavím region na ČR, Forza je pořád anglicky (i když češtinu ta hra fyzicky obsahuje). 3) Bez češtiny v menu a hlasového ovládání nikdy nebude Xbox One centrem domácnosti. Obyčejný Jouda neumí anglicky a už vůbec nebude anglicky mluvit. 50 % Xbox One zážitku je najednou pryč a je to zas jen ta obyčejná krabice na hry.
 7. Technická: Čeština zatím stále není a podle všeho hned určitě nebude (jsem v preview, probíhá test CZ regionu a je tam angličtina).
 8. Dneska jsem jeden dostal, bohužel se stala chyba a místo na Xbox One to byl kód na Xbox 360. :-( Takže se hlásím... ;-)
 9. Mušák: Od března se Idea opravují v Německu, stěhoval se servis i sklad a distribuce dílů do Medionu.
 10. IdeaPady se nově opravují v Německu. Záruka standardně jako jinde - je to obyčejný consumer notebook. Y510p je ale celkem fajn. :)
 11. Více informací: http://aukro.cz/kolekce-halo-1-4-7-xbox-360-her-vyborny-stav-i4424892386.html
 12. Pardon, nevšiml jsem si, že je téma jen pro 360.
 13. Pokud nejde ani formát paměti, pak servis?
 14. Guacamelee je až překvapivě super hra! 😊
 15. Jen doplnění: pro připojení herních sluchátek potřebuješ buď Xbox One Headset Adapter (díky němu připojíš jakákoliv sluchátka s 3,5- nebo 2,5mm Jackem), přímo Xbox One Stereo Headset (jsou to sluchátka + adaptér už v balení), nebo kompatibilní sluchátka (už jich pár je). USB sluchátka zatím - pokud vím - nejdou. Ale asi se kolem toho něco děje, teď nová beta (early access) aktualizace 7/2014 v popisu změn píše "fix for USB headsets not working", tak uvidíme. Neověřím ale, USB sluchátka nepoužívám. Prostorový zvuk (zatím?) do sluchátek nelze. Ohledně toho ale nevím vůbec nic. Díky Pantherovi za jeho shitování!