Jump to content

mademan2

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About mademan2

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vzhledem k tomu že jsem primárně pc hráč, tak vlastním většinu pc her na steamu, a poslední dobou už přestávají vydavatelé prodávat krabicové verze pc her, jsou dostupné pouze digitálně, což mě jako sběratele sere, jinak se to říct nedá. Chtěl bych se zeptat jestli není nějaká možnost koupit prázdné krabice od specifických her, převážně rpg nebo jrpg co vychází bez krabicových verzí, jako v nejbližší době Valkyria Chronicles 4, nebo jestli není nějaká skupina tady nebo na facebooku kde lidi nabízí své prázdné krabice. Koukal jsem samozřejmě po internetu jestli bych našel obchod co je prodává nebo i jen stránku kde jsou box art ke stažení ale většina her které bych chtěl tam ani nejsou, jen velké tituly od EA atd. Díky za všechny odpovědi :)
 2. No za 100 dolarů by se mělo platit jen dph, z toho co jsem si přečetl, ale i tak máš pravdu, to je furt dost
 3. Chtěl bych si koupit Ys Lacrimosa of Dana Switch Special Edition, chtěl jsem si koupit jen PC verzi ale ta hra mě tak vzala že bych chtěl mít krabici, pokud možno kolektorku. Koukal jsem jestli by se dala sehnat někde jinde, ale bohužel jakákoliv speciální edice je, nebo byla dostupná jen přes NISA, alespoň po Čechy. Bohužel ta EU store verze je cca o 400 korun dražší přes 2600, kdežto US je jen 2200, ale samozřejmě bude dražší poštovné, otázkou je ovšem o kolik, nemusí to být vůbec tak velká pálka, podle toho jaké doručení nabízí, nicméně tahle informace není dostupná na NISA US, prostě to nespecifikuje možnosti dodání, jen mě to nechá předobjednat (vychází to dnes). Máte někdo s tímto zkušenosti? Je lepší jít přes ten US store nebo se ta cena vyrovná? Poštovné z UK taky bude něco stát, i když určitě méně než z US. Nebo nevíte o jiném místě kde by se dala tato edice sehnat za solidní cenu? A ne, ebay za 150 liber mi nepomůže Díky za všechny odpovědi
 4. Zkusím tam zítra zavolat, díks
 5. Dříve jsem byl schopný dostat nějaké hry před oficiálním datem vydání z malého obchodu ve které jsem nakupoval všechny moje hry, ale poslední dobou už to bohužel nedělají protože se bojí možných žalob. Vím že tohle je relativně normální praktika třeba v USA, obchody většinou dostávají všechny hry týden i víc dříve než je datum vydání, akorát je nemohou prodávat, technicky je to nelegální ale málokterá společnost to ve skutečnosti nějak stíhá, nehledě na to že můžeš hrát offline a potom je vše ok. Neznáte někdo nějaký takový obchod v Praze? Specificky bych měl zájem o Personu 5, klidně zaplatím o něco více, nebo si koupím další hru nebo dvě aby z toho něco měli, ale jsem už prostě tak nahypovaný, že to nemůžu vydržet Díky za info.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy