Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Jajon

Members
 • Příspěvků

  8
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  0%
 1. Jajon

  Co to je SLOT psn her...

  Nepochopil jsem, o čem to vlastně mluvíš. Za prvé to byla otázka, která je za 18+ ukončena otazníkem a za druhé šlo mi o to, když datum narození použiju do 18 let (jak jsi radil), zda mi to umožní stahovat na něj hry s označením 18+. O nějakém pornu a nějakém dítěti zde nebyla řeč. Řeč je o prodeji volného slotu na hru pro PS3, kde existuje riziko, že narazíš na hajzlíka, který ti účet následně ukradne (změní heslo, email, deaktivuje tvojí konzoli a ty už si tu hru nezahraješ). Totéž samozřejmě platí i obráceně, hajzlík může být ten prodávající a kdykoliv změnit heslo a deaktivovat tvoji konzoli.
 2. Jajon

  Co to je SLOT psn her...

  Když vytvořím ten dětský účet (do 18let), tak na něj asi nestáhnu hry s označením 18+ ? :blink2:
 3. Jajon

  Jaký interní HDD do PS3?

  Já jsem do PS3 nedávno namontoval WD Black 500GB. Prodejci jim věří a tak na ně dávají záruku 60 měsíců oproti ostatním, u kterých je jen 24. Hlučnost při zátěži se uvádí 28 dBA, ale v PS3 je hodně tichý. :o)
 4. Jajon

  Slot na PS3 - co to je?

  RE: Odpověď jsem našel ve vlákně PSN účet hry na půl... nebo Co to je SLOT psn her... 1) založí se nový PSN účet určený jen pro nákup té konkrétní hry 2) nabije se na něm peněženka, koupí hra v PS storu a následně se může jeden "slot" někomu prodat (tj. poslat mu přihlašovací údaje k PSN účtu = email + heslo). 3) druhá osoba si založí na PS3 nového uživatele, což bude ten účet z bodu 1) a přihlásí se pod tímto účtem. Pak si stáhne z download listu hru a zase se odhlásí. Nyní může hrát hru na svém vlastním účtu tak dlouho, dokud z konzole nesmaže ten účet z bodu 1). !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Existuje zde ovšem riziko, že narazíš na hajzlíka, který ti účet následně ukradne (změní heslo, email, deaktivuje tvojí konzoli a ty už si tu hru nezahraješ). Totéž samozřejmě platí i obráceně, hajzlík může být ten prodávající a kdykoliv změnit heslo a deaktivovat tvoji konzoli. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 5. Jajon

  Online Pass

  Aha, ale naštěstí jsem u této hry nemusel ani aktivovat online pass, který zde není a přes net mp funguje. Dík za vysvětlení.
 6. Jajon

  Online Pass

  Děkuji za odpověď. Teď už budu zase o něco chytřejší. Nedávno jsem koupil v našem internetovém obchodě hru pro PS3, která je dle krabičky určena pro distribuci v Polsku, ale region je tam uveden 1.
 7. Jajon

  Online Pass

  Děkuji za odpověď, ale moc tomu nerozumím. Ta hra, u které jsem aktivoval klíč, byla pro distribuci v ČR. Chápu to správně, že kdybych náhodou v bazaru koupil tuto hru, ale pro distribuci mimo EU, tak by to nefungovalo? A co hra pro distribuci v Anglii? Bude mi fungovat ten registrovaný online pass? Děkuji za odpověď.
 8. Jajon

  Online Pass

  Zdarec, jsem s PS3 začátečník, tak mám dotaz ohledně aktivačního kódu pro hraní v multiplayeru. Měl jsem od kamaráda, který nehraje po síti půjčenou hru, kde jsem si mohl na svém PS3 aktivovat Online Pass. Můj dotaz je, zda když si nyní koupím např. v bazaru tuto hru, kde už nejspíš bude aktivační klíč pro multiplayer použit, zda mi půjde hrát on-line, když jsem už jednou klíč aktivoval? Děkuji za odpověď.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu