Jump to content

Bo3fly

Members
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About Bo3fly

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Česká Republika
 • Hobby
  Mé EGO.
 • Work
  Student

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nakonec se podařilo. Stačilo se odhlásit z PSN a nechat účet na kozoli, avšak bez jakýchkoliv údajů. A zakoupená hra jde hrát i na jiných účtech. Pokud bych ten účet smazal úplně tak by to asi nešlo.
 2. Zdravím, mám zakoupenou hru (plnou verzi ) z PSN store. Chci prodat ps4 a odhlásit účet, avšak chci aby ta hra fungovala dalšímu člověku.
 3. Ano, jak píše tento článek: http://www.psx-place.com/threads/ps3xploit-now-install-cfw-from-4-82-ofw-nor-nand-software-flash-writer-nor-dumper-released.15500/ Vyzkoušeno na CECHL 04 4.82 FERROX COBRA. Návod není úplně srozumitelný. Srozumitelný návod, podle kterého jsem to udělal já jsem našel v NOR_NAND_writer_release_1.0_PS3Xploit readme.txt NEFUNGUJE na konzolích s původním s původním FW větším než 3.56 !!!
 4. 1. Pokud jsou to slimka tak to může být ylod (nemá již žlutou diodu). 2. Zkrat na desce. 3. Vadný hdd, špatně zapojený. 4. Možná zdroj nedává potřebné napětí.
 5. CFW nebo Cobra ode, jiná cesta není PeXploit fungoval do 4.7xx. ( a to ještě tak maximálně na 30 her) CFW je nejlepší cesta.
 6. Ale mohu a vy s tím nic nenaděláte.
 7. Pokud někdo najde dobrou koupi PS4 do 7000,- ať mi prosím hodí pmko, nejlíp i s započítanou poštou. BTW, neví někdo proč je Fatko dražší než Slimko ?
 8. Pokud někdo najde dobrou koupi Slimka do 7000,- ať mi prosím hodí pmko, nejlíp i s započítanou poštou.
 9. Bo3fly

  VPN klienty

  Zdar, někdo kdo by doporučil dobrý nejlépe zdarma nebo aspoň trial program na VPN pro stahování záloh her.
 10. 1. Ano, setkal jsem se s něčím podobným u Xbox 360, hrál jsem zničeho nic RROD, zdroj ukazoval že je ve stand-by modu. Když jsem vše odpojil a zapojil znovu tak to šlo bez problémů, chyba byla ve zdroji špatný kontakt na vidlici co vedla do zdroje. 2. Hodně štěstí při flashnutí s teensy. 3. Cechg dostane ylod tak i tak.
 11. Strýcův PS3 starý 3 roky a 8 měsíců. Měl ho spíše na filmy, hodně pečovaný, fotky jsou hned po otevření. Ano tak málo tam bylo prachu. Když jsme hráli NHL kolem dvou hodin, tak slimko znělo jak vysavač, upozornění o přehřívání. Ale na to, že jelo více méně na sucho 4 roky dobrý co ?
 12. Bo3fly

  PS4 Pro

  Se nedivte, když je tam stále dávají silikonovou bílou teplovodivou pastu, co se zapeče za 100 hodin. + některé hry to prostě dělat budou, mám ps4 cuh 1216a, konzoli jsem měl v kuse zapnutou 26 hodin. GTA V jsem hrál tak 3 hodiny+ 6 hodin fallout 4 pak se stahovalo, za tu dobu jela tiše. Když jsem zapnul dooma 4, po cold bootu začala topit do 2 min, hůře než to video: My Playstation 4 Pro Sounds Like A Jet Taking Off, a jela tak celý den bez problému.
 13. Bo3fly

  PS4 Pro

  Každý chce 4K a jen 20% majitelů PS4 Pro má 4K TV/monitor. Ale hlavně že vidí ten rozdíl.. looooool
 14. Poznáš to tak, že bude celá matná + na krabici je napsáno o jakou revizi se jedná. Ale 100% to bude CUH-1216A.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy