Bo3fly

Members
 • Příspěvků

  57
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  0%

O uživateli Bo3fly

 • Hodnost
  Member

Informace

 • Životopis
  Jsem rozmazlený jedináček, který když něco nedostane co chce tak terorizuje okolí.
 • Město
  Česká Republika
 • Koníčky
  Mé EGO.
 • Zaměstnání
  Student
 1. 1. Pokud jsou to slimka tak to může být ylod (nemá již žlutou diodu). 2. Zkrat na desce. 3. Vadný hdd, špatně zapojený. 4. Možná zdroj nedává potřebné napětí.
 2. CFW nebo Cobra ode, jiná cesta není PeXploit fungoval do 4.7xx. ( a to ještě tak maximálně na 30 her) CFW je nejlepší cesta.
 3. Když říkáte. ;)
 4. Ale mohu a vy s tím nic nenaděláte.
 5. Pokud někdo najde dobrou koupi PS4 do 7000,- ať mi prosím hodí pmko, nejlíp i s započítanou poštou. BTW, neví někdo proč je Fatko dražší než Slimko ?
 6. Pokud někdo najde dobrou koupi Slimka do 7000,- ať mi prosím hodí pmko, nejlíp i s započítanou poštou.
 7. Zdar, někdo kdo by doporučil dobrý nejlépe zdarma nebo aspoň trial program na VPN pro stahování záloh her.
 8. 1. Ano, setkal jsem se s něčím podobným u Xbox 360, hrál jsem zničeho nic RROD, zdroj ukazoval že je ve stand-by modu. Když jsem vše odpojil a zapojil znovu tak to šlo bez problémů, chyba byla ve zdroji špatný kontakt na vidlici co vedla do zdroje. 2. Hodně štěstí při flashnutí s teensy. 3. Cechg dostane ylod tak i tak.
 9. Koupím PS3 slim, na ND nejlíp s plombou, nemám zájem o sprzněnou slimku. Nejlíp osobka ve Vsetíně nebo dobírka, mám neduhy s účtem. A nebo pokud někdo zná nějaký shop, který prodává originální a nové díly na PS3 Slim- hlavně ventilator a wifi, bluetooth antény.
 10. Strýcův PS3 starý 3 roky a 8 měsíců. Měl ho spíše na filmy, hodně pečovaný, fotky jsou hned po otevření. Ano tak málo tam bylo prachu. Když jsme hráli NHL kolem dvou hodin, tak slimko znělo jak vysavač, upozornění o přehřívání. Ale na to, že jelo více méně na sucho 4 roky dobrý co ?
 11. Se nedivte, když je tam stále dávají silikonovou bílou teplovodivou pastu, co se zapeče za 100 hodin. + některé hry to prostě dělat budou, mám ps4 cuh 1216a, konzoli jsem měl v kuse zapnutou 26 hodin. GTA V jsem hrál tak 3 hodiny+ 6 hodin fallout 4 pak se stahovalo, za tu dobu jela tiše. Když jsem zapnul dooma 4, po cold bootu začala topit do 2 min, hůře než to video: My Playstation 4 Pro Sounds Like A Jet Taking Off, a jela tak celý den bez problému.
 12. Každý chce 4K a jen 20% majitelů PS4 Pro má 4K TV/monitor. Ale hlavně že vidí ten rozdíl.. looooool
 13. Poznáš to tak, že bude celá matná + na krabici je napsáno o jakou revizi se jedná. Ale 100% to bude CUH-1216A.
 14. Vyřešeno, lock.
 15. Již ne.