Přejít na obsah

Bo3fly

Members
 • Příspěvků

  60
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  0%

O uživateli Bo3fly

 • Hodnost
  Member

Informace

 • Životopis
  Jsem rozmazlený jedináček, který když něco nedostane co chce tak terorizuje okolí.
 • Město
  Česká Republika
 • Koníčky
  Mé EGO.
 • Zaměstnání
  Student
 1. Odhlášení účtu před prodejem PS4

  Nakonec se podařilo. Stačilo se odhlásit z PSN a nechat účet na kozoli, avšak bez jakýchkoliv údajů. A zakoupená hra jde hrát i na jiných účtech. Pokud bych ten účet smazal úplně tak by to asi nešlo.
 2. Zdravím, mám zakoupenou hru (plnou verzi ) z PSN store. Chci prodat ps4 a odhlásit účet, avšak chci aby ta hra fungovala dalšímu člověku.
 3. Ano, jak píše tento článek: http://www.psx-place.com/threads/ps3xploit-now-install-cfw-from-4-82-ofw-nor-nand-software-flash-writer-nor-dumper-released.15500/ Vyzkoušeno na CECHL 04 4.82 FERROX COBRA. Návod není úplně srozumitelný. Srozumitelný návod, podle kterého jsem to udělal já jsem našel v NOR_NAND_writer_release_1.0_PS3Xploit readme.txt NEFUNGUJE na konzolích s původním s původním FW větším než 3.56 !!!
 4. Ps3 nejde po prepastovani

  1. Pokud jsou to slimka tak to může být ylod (nemá již žlutou diodu). 2. Zkrat na desce. 3. Vadný hdd, špatně zapojený. 4. Možná zdroj nedává potřebné napětí.
 5. Jailbreak 4.78 ???

  CFW nebo Cobra ode, jiná cesta není PeXploit fungoval do 4.7xx. ( a to ještě tak maximálně na 30 her) CFW je nejlepší cesta.
 6. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  Když říkáte. ;)
 7. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  Ale mohu a vy s tím nic nenaděláte.
 8. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  Pokud někdo najde dobrou koupi PS4 do 7000,- ať mi prosím hodí pmko, nejlíp i s započítanou poštou. BTW, neví někdo proč je Fatko dražší než Slimko ?
 9. [XONE] Cenové akce - všechny sem!

  Pokud někdo najde dobrou koupi Slimka do 7000,- ať mi prosím hodí pmko, nejlíp i s započítanou poštou.
 10. VPN klienty

  Zdar, někdo kdo by doporučil dobrý nejlépe zdarma nebo aspoň trial program na VPN pro stahování záloh her.
 11. YLOD při studeném startu, po restartu ok

  1. Ano, setkal jsem se s něčím podobným u Xbox 360, hrál jsem zničeho nic RROD, zdroj ukazoval že je ve stand-by modu. Když jsem vše odpojil a zapojil znovu tak to šlo bez problémů, chyba byla ve zdroji špatný kontakt na vidlici co vedla do zdroje. 2. Hodně štěstí při flashnutí s teensy. 3. Cechg dostane ylod tak i tak.
 12. Koupím PS3 Slim na ND

  Koupím PS3 slim, na ND nejlíp s plombou, nemám zájem o sprzněnou slimku. Nejlíp osobka ve Vsetíně nebo dobírka, mám neduhy s účtem. A nebo pokud někdo zná nějaký shop, který prodává originální a nové díly na PS3 Slim- hlavně ventilator a wifi, bluetooth antény.
 13. Strýcův PS3 starý 3 roky a 8 měsíců. Měl ho spíše na filmy, hodně pečovaný, fotky jsou hned po otevření. Ano tak málo tam bylo prachu. Když jsme hráli NHL kolem dvou hodin, tak slimko znělo jak vysavač, upozornění o přehřívání. Ale na to, že jelo více méně na sucho 4 roky dobrý co ?
 14. PS4 Pro

  Se nedivte, když je tam stále dávají silikonovou bílou teplovodivou pastu, co se zapeče za 100 hodin. + některé hry to prostě dělat budou, mám ps4 cuh 1216a, konzoli jsem měl v kuse zapnutou 26 hodin. GTA V jsem hrál tak 3 hodiny+ 6 hodin fallout 4 pak se stahovalo, za tu dobu jela tiše. Když jsem zapnul dooma 4, po cold bootu začala topit do 2 min, hůře než to video: My Playstation 4 Pro Sounds Like A Jet Taking Off, a jela tak celý den bez problému.
 15. PS4 Pro

  Každý chce 4K a jen 20% majitelů PS4 Pro má 4K TV/monitor. Ale hlavně že vidí ten rozdíl.. looooool
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte.