Jump to content

Okurek

Members
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

 1. No musím fakt uznat, že tato hra bude pecka - už se těším na full verzi - kéž by to už bylo no
 2. Soubojový systém je fakt brutální, už se těším až budu mít stroj na kterém to rozjedu :-D Ale jinak dle mého názoru, další hra na kterou může být Česká herní komunita velmi, ale velmi pyšná.
 3. No chtěl jsem jenom přinést aktuální informace, že to stejně nebude :-D :-D
 4. Tý jo vipadá to dobře, jakmile budu mít trochu víc času tak se na to určitě podívám pořádně a snad i něco přispěju a zkusím to trochu dostat do popředí lidí ;)
 5. Máš můj velký obdiv s tím jak jsi to zpracoval.
 6. Všem děkuiji za jejich vypuštění... Máýte ještě nějakí nápady na podlahy. Díky
 7. Bohužel je to tak Farmerama nemá nějakou svoji vlastní Android aplikaci - jedině jak bylo zmíněno - pokud máš Flash player na tabletu/mobilu můžeš to zkusit klasicky v prohlížeči - jen si nějak nedokážu představit ovladatelnost téhle hry na dotykových zařízeních. A bohužel tahle skutečnost se nezměnila ani po tak dlouhé době co už tahle hra existuje - buď na to BigPoint kašle a nechce se jim to dělat a nebo což si myslím, že je asi ten větší problém je jak by vymysleli hratelnost téhle hry na tabletech - neb políčka bys měl fakt poměrně dost malá. a o sklízení stromů se raději ani nebavím - a
 8. Super, je dobře že tu vznikají i nové organizace - Chtěl jsem se zeptat, jak jste na tom teďka - co se zastoupení v jakých hrách týče + nějaké ty úspěchy? A ještě jeden dotázek, pokud stále fungujete plánujete i nějaké zastoupení v DOTA2?
 9. Ohledně mojí tapety asi nemá cenu ji sem ani dávat :-D - klasický logo windows, takový to co se nastaví automaticky při nainstalování Windowsů a tam 3 ikonky - Tento počítač, koš, a složka "ostatní"
 10. Okurek

  Online gaming

  Co říkáte na Heroes online? - Dle mě nic moc, klasické Heroes III byli nejlepší
 11. JJ taky jsem zvědav no jak se s tím Steam popasuje - taky to beztak bude něco na hraně zákona, jinak to snad ani v dnešní době nejde :-D ... Ale kdesi jsem četl něco o tom, že pro každou hru zavedou 2hodinové demo - ale nevím jak to chcou řešit no, jsem na tohle fakt moc zvědav.
 12. Okurek

  Retro Hry

  Někdo nějaké dobré RETRO hry? třeba nevím, něco na způsob Baldur's Gate ale nejlépe aby to bylo zdarma :-P
 13. No jo, ¨někdy je to za trest mít více zařízení na stejný google účet - ani čím víc zařízení, tím víc google účtů :-D
 14. Co říkáte na to že Steam bude vracet prašule, když zažádáte o refund hry?
 15. Stejně nechápu proč to tak je na GP - asi šetří místem
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy