Jump to content

YouKnowWho

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About YouKnowWho

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. YouKnowWho

  Dino Crisis 2

  Na co emulátor, stačí normální verze :D - Jinak já sháním PS1 originálku, kdyby někdo měl
 2. JJ vím. Nechtěl bych hrát s někým, kdo nezažil devadesátá léta. http://digitalpolyphony.webs.com/1-this-kid-is-awesome.jpg
 3. Neházím. Jenže ten účet se může dřív či později dostat do rukou někoho, kdo tak čestný nebude.
 4. No tohle byl můj první a poslední nákup. Těch 500 přežiju, ale raději už nebudu pokoušet štěstí. Zůstanu u fyzické varianty. Ale bylo by tedy dobré dopsat k informacím o slotech, že je krádež účtu tak snadná. Pomohlo by třeba, kdyby prodejce primáru vždy poslal dál údaje (reál jméno, dat. nar.atd.), aby si to alespoň on mohl v případě krádeže obnovit. Takhle je i heslo k emailu zbytečné.
 5. Vypadá to, že na další kupování účtů seru.. (Sám jsem to nikomu dalšímu neprodal. Udělal to nejspíš ten, kdo vlastnil sekundár, nebo ten, kterému byl prodán dál..) Člověk tohle neuhlídá, i kdyby mu to prodal férový prodejce. Jedině se dělit jen ve dvou a neprodávat to furt dál..
 6. Je mi jen divný, že ten ke komu se dostal sekundár, mohl změnit email, aniž by musel mít přístup k emailu.. To stačí jen heslo k tomu, aby převzal celý účet?Proč to prostě nemusíš potvrdit na starým emailu, jako jinde?
 7. Já tu nemluvím o změně hesla! Přístup k emailu mám. Ale právě ten email byl změněn! :D
 8. Už jsem mu psal. Napíše předchozímu majiteli. Kdo vůbec může měnit třeba ten email? To nepotřebuje informace k účtu?
 9. Super, takže se mám opět smířit s lidskou podlostí. No zkusím si ty údaje zjistit.
 10. A je tam důležitý psát údaje z toho účtu? Jako třeba jméno a datum narození, který tam byl? Protože to nevím. Bych musel psát předchozímu majiteli a ten zas tomu minulému..
 11. Zdravím. Nejdřív mi nešlo účet znovu aktivovat, jako primární a dnes jsem zjistil, že před dvěma dny někdo změnil i přihlašovací email. Když kliknu na odkaz na podporu, který mi s emailem přišel, tak mi to hodí error, že je stránka nedostupná. Je to nějaký výpadek, nebo ta podpora nepodporuje Českou republiku? Nebo to jde řešit ještě jinde?
 12. Zdravím. Nějak mi přestal fungovat nastavený primár, ale heslo měněno nebylo. Jsem si jistě, že tam teď žádný primár nastavený nemám, ale když se ho z jednoho účtu snažím nastavit, tak mi to píše, že už na konzoli jeden mám. Přitom, když to udělám naopak, tak to jde v pohodě. Prostě jen ten jeden účet tak nejde nastavit.. Nevíte, čím by to mohlo být?
 13. Prodám/Vyměním primár: NHL15, FIFA15, NBA15 A LC Temple of Osiris. Chtěl bych nějaký primár, nebo nabídněte cenu.
 14. Nabízí tu někdo primár FIFA, NHL, NBA 16, nebo Order a PayDay2?
 15. No, samozřejmě, že by bylo lepší začít S01, aby jste věděli něco o příběhu, protože ten je skvělej, ale jinak to moc nenavazuje. (Do s02 se z jedničky dostane jen hrstka vedlejších rozhodnutích a ty nic neovlivněj.) Stačí si přečíst někde na netu zkrácené shrnutí z 1s. Z 1 se tam ukážou akorát 4 postavy a z toho 2 jen na začátku. Rozhodně to alespoň zkuste pokud váháte.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy