pazdy0017

Members
 • Příspěvků

  18
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%
 1. EA access je k tomu, že můžes mít nějaké hry zadarmo(co jsou ve EA access Vault), máš možnost hrát dříve než vyjde oficiálně hra a máš tam nějakou slevu na nákup. Aby jsi mohl hrát jakoukoliv hru Online, tak musíš mít zaplacený XBOX Live GOLD... Tudíš jestli nevyužíváš EA access, tak ten si platit nemusíš, ale jestli kluci chcou hrát online FIFU, tak musíš zakoupit Xbox Live Gold.
 2. Zdravím, nemáte někdo na prodej EA access na rok? Díky.
 3. Dobrý den, díky za odpověď, ale už jsem sehnal..
 4. Refresh...
 5. Údajně by měla být Forza Motorsport 6 zadarmo... http://xboxweb.cz/countdown-to-2017-31-12-2016/
 6. Pokud máš hry stažené zdarma přes xbox live gold (ty co vychází každý měsíc) tak pokud ti skončí xbox live gold tak hry nepůjde spustit. Aby jsi ty hry mohl hrát, musíš mít Xbox live zaplacený. Pokud jsi nějakou hru koupil za peníze, tak hra půjde i po skončení xbox live. Na jednom xboxu stačí, ať má jeden účet zaplacený xbox live. Zbylé účty na konzoli ho budou mít automaticky taky.
 7. Něco bude špatně nastavené, protože to je stejné jako Xbox Live. Mám to taky tak, EA mám koupeno na jednom účtu, u kterého mám nastavené v xboxu "This is my home xbox"... a vždy když se přihlásí někdo jiný s jiným účtem, tak má odemě xbox live i EA access.. Když jsem neměl nastavený "My home xbox" tak jsem se vždy prva musel přihlásit na ten účet, kde je EA a Xbox live.. Pak jsem se přihlásil na účet na kterém chci hrát a šlo to, jen to bylo zbytečné sdržování.
 8. Prodám Star Wars Battlefront, hra je jako nová, nepoškozená. Cena je 400 kč včetně pošty. Platba předem na účet.
 9. Ahojte nenašel by se někdo, kdo by rád sdílel hry?
 10. Ahojte vyměním Gears of War 4 za Fallout 4 (pouze digitální verzi hry).
 11. Mám Instant on.. Změna nepomáhá.
 12. Koupím Fallout 4 pokud možno digitální verze, při nejhorším postačí i krabicová verze. Cenu bych si představoval za 500 kč i s poštou. Můžu vyměnit za Star Wars Battlefront. Díky za nabídky.
 13. Zdravím poslední dobou se mi stává, že se mi při hraní samovolně konzole restartuje. Mám na mysli, to že se objeví logo XBOX One a celý systém se načítá. Nevíte čím by to mohlo být? A taky se mi někdy stává, že se odpojí ovladač od konzole, to taky nevím, čím je způsobeno. Mám doma 2 ovladače a dělá to na každém. Tak chybu bych neviděl v ovladačích. Díky za rady.
 14. Vím, že to asi bude hloupost, ale máš zesílený zvuk skrz sluchátka v nastavení xboxu? Taky mi to hrálo vše po tichu, až pak v nastavení, jsem se díval a výstup ze sluchátek byl pomalu na minimum.
 15. Jo jasné, ale tak snad není problém, aby tu hru stáhl a pak hned vymazal, ta hra se uloží a ty si ji pak taky stáhneš