pazdy0017

Members
 • Příspěvků

  26
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%
 1. XONE Hry bez krabičky

  Ahoj, děkuji za radu i za opravu ;)
 2. Prodám za 350 kč. Hra nemá originální krabičku. Cena je včetně poštovného, platba předem. Možná výměna za jinou hru v okolí Kyjova a Hodonína.
 3. XONE Hry

  Refresh...
 4. XONE Hry

  Úprava ceny...
 5. XONE Hry

  Refresh...
 6. XONE Hry

  Ano hra je v originálním obalu a obsahuje CZ
 7. XONE Hry

  Refresh..
 8. XONE Hry

  Prodám FC 4 v dobrém stavu. Cena 350 kč včetně poštovného. Popřípadě vyměním za jinou hru, co nabídnete.
 9. EA access je k tomu, že můžes mít nějaké hry zadarmo(co jsou ve EA access Vault), máš možnost hrát dříve než vyjde oficiálně hra a máš tam nějakou slevu na nákup. Aby jsi mohl hrát jakoukoliv hru Online, tak musíš mít zaplacený XBOX Live GOLD... Tudíš jestli nevyužíváš EA access, tak ten si platit nemusíš, ale jestli kluci chcou hrát online FIFU, tak musíš zakoupit Xbox Live Gold.
 10. Zdravím, nemáte někdo na prodej EA access na rok? Díky.
 11. Dobrý den, díky za odpověď, ale už jsem sehnal..
 12. Refresh...
 13. Údajně by měla být Forza Motorsport 6 zadarmo... http://xboxweb.cz/countdown-to-2017-31-12-2016/
 14. Pokud máš hry stažené zdarma přes xbox live gold (ty co vychází každý měsíc) tak pokud ti skončí xbox live gold tak hry nepůjde spustit. Aby jsi ty hry mohl hrát, musíš mít Xbox live zaplacený. Pokud jsi nějakou hru koupil za peníze, tak hra půjde i po skončení xbox live. Na jednom xboxu stačí, ať má jeden účet zaplacený xbox live. Zbylé účty na konzoli ho budou mít automaticky taky.
 15. Něco bude špatně nastavené, protože to je stejné jako Xbox Live. Mám to taky tak, EA mám koupeno na jednom účtu, u kterého mám nastavené v xboxu "This is my home xbox"... a vždy když se přihlásí někdo jiný s jiným účtem, tak má odemě xbox live i EA access.. Když jsem neměl nastavený "My home xbox" tak jsem se vždy prva musel přihlásit na ten účet, kde je EA a Xbox live.. Pak jsem se přihlásil na účet na kterém chci hrát a šlo to, jen to bylo zbytečné sdržování.