Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Fofrovanka

Members
 • Příspěvků

  8
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  N/A

O uživateli Fofrovanka

 • Hodnost
  Začátečník

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Fofrovanka

  Udělá ještě někdo v republice flash PS3?

  Nebo vůbec v ČR ?
 2. Fofrovanka

  MultiMAN

  Nainstaluje někdo multiMAN ?
 3. Fofrovanka

  MultiMAN pomoc!!!!

  Co jsem vyčetl jinde bude možná stačit instalovat jen multimen.Chci se zeptat jestli to amatér jako zvládne nebo je to lepší svěřit nějakému odborníkovy?
 4. Omlouvám se ale s tímto problémem poslali odkaz na vás tak ještě jednou:Zdravím,mám velký problém s Ps3 tak prosím o radu.Ps3 bylo fleshnuté.Děcka bohužel vložili originál hru a chtěli hrát on-line.Potom chtěli hrát přes multiMAN ale ten házel eror.Tak to zkoušeli opravit podle videa ale multiMAN z nabídky zmizel.Je nějaká možnost to opravit nebo se musí udělat flash znova.Píšu na různá fóra ale nikdo nepíše.Díky moc za každé info.

 5. Omlouvám se ale s tímto problémem poslali odkaz na vás tak ještě jednou:Zdravím,mám velký problém s Ps3 tak prosím o radu.Ps3 bylo fleshnuté.Děcka bohužel vložili originál hru a chtěli hrát on-line.Potom chtěli hrát přes multiMAN ale ten házel eror.Tak to zkoušeli opravit podle videa ale multiMAN z nabídky zmizel.Je nějaká možnost to opravit nebo se musí udělat flash znova.Píšu na různá fóra ale nikdo nepíše.Díky moc za každé info.

 6. Fofrovanka

  MultiMAN pomoc!!!!

  Supr díky za každou pomoc
 7. Fofrovanka

  MultiMAN pomoc!!!!

  Zdravím,mám velký problém s Ps3 tak prosím o radu.Ps3 bylo fleshnuté.Děcka bohužel vložili originál hru a chtěli hrát on-line.Potom chtěli hrát přes multiMAN ale ten házel eror.Tak to zkoušeli opravit podle videa ale multiMAN z nabídky zmizel.Je nějaká možnost to opravit nebo se musí udělat flash znova.Píšu na různá fóra ale nikdo nepíše.Díky moc za každé info.
 8. Fofrovanka

  Hledám Flashera Olomoucko.

  Díky za možnost,ale já mám problém s multimenem.Děcka dali obnovit data a multiMAN zmizel.Právě se ptám jestli to ještě někdo dělá protože si myslím že to odinstalivali. Stalo se přesně toto:PS3 bylo fleshnuté běhalo v pohodě.Děcka spustili hru z CD a chtěli hrát on-line.Multiman tam byl ale hlásil eror.Potom se to snažili podle videa opravit a multiMAN tam není.Je ještě nějaká cesta nebo bude potřeba znova instalovat?Díky za každou pomoc.
 9. Fofrovanka

  Hledám Flashera Olomoucko.

  Chci se jen zeptat zda jsi sehnal někoho na flesh.Díky za info.
 10. Fofrovanka

  Udělá ještě někdo v republice flash PS3?

  Je někdo na Olomoucku kdo by udělal flash na Ps3??
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu