Jump to content

Fofrovanka

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  N/A

About Fofrovanka

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fofrovanka

  MultiMAN

  Nainstaluje někdo multiMAN ?
 2. Co jsem vyčetl jinde bude možná stačit instalovat jen multimen.Chci se zeptat jestli to amatér jako zvládne nebo je to lepší svěřit nějakému odborníkovy?
 3. Omlouvám se ale s tímto problémem poslali odkaz na vás tak ještě jednou:Zdravím,mám velký problém s Ps3 tak prosím o radu.Ps3 bylo fleshnuté.Děcka bohužel vložili originál hru a chtěli hrát on-line.Potom chtěli hrát přes multiMAN ale ten házel eror.Tak to zkoušeli opravit podle videa ale multiMAN z nabídky zmizel.Je nějaká možnost to opravit nebo se musí udělat flash znova.Píšu na různá fóra ale nikdo nepíše.Díky moc za každé info.

 4. Omlouvám se ale s tímto problémem poslali odkaz na vás tak ještě jednou:Zdravím,mám velký problém s Ps3 tak prosím o radu.Ps3 bylo fleshnuté.Děcka bohužel vložili originál hru a chtěli hrát on-line.Potom chtěli hrát přes multiMAN ale ten házel eror.Tak to zkoušeli opravit podle videa ale multiMAN z nabídky zmizel.Je nějaká možnost to opravit nebo se musí udělat flash znova.Píšu na různá fóra ale nikdo nepíše.Díky moc za každé info.

 5. Zdravím,mám velký problém s Ps3 tak prosím o radu.Ps3 bylo fleshnuté.Děcka bohužel vložili originál hru a chtěli hrát on-line.Potom chtěli hrát přes multiMAN ale ten házel eror.Tak to zkoušeli opravit podle videa ale multiMAN z nabídky zmizel.Je nějaká možnost to opravit nebo se musí udělat flash znova.Píšu na různá fóra ale nikdo nepíše.Díky moc za každé info.
 6. Díky za možnost,ale já mám problém s multimenem.Děcka dali obnovit data a multiMAN zmizel.Právě se ptám jestli to ještě někdo dělá protože si myslím že to odinstalivali. Stalo se přesně toto:PS3 bylo fleshnuté běhalo v pohodě.Děcka spustili hru z CD a chtěli hrát on-line.Multiman tam byl ale hlásil eror.Potom se to snažili podle videa opravit a multiMAN tam není.Je ještě nějaká cesta nebo bude potřeba znova instalovat?Díky za každou pomoc.
 7. Chci se jen zeptat zda jsi sehnal někoho na flesh.Díky za info.
 8. Je někdo na Olomoucku kdo by udělal flash na Ps3??
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy