Jump to content

susman

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About susman

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Omluva - nějak mi nechodí upozornění na mail. Ano stále k dispozici.
 2. Sleva na 6000,- Jsem z Ústeckého kraje, ale možné předání na trase Chomutov - Praha - Kolín v sobotu 9.11.
 3. Prodám Nintendo Switch (2019), šedá koupeno 10.9. 2019 u CZC komplet balení - jako nový. https://www.czc.cz/nintendo-switch-2019-seda/268663/produkt Přidám hry: The Legend of Zelda: Breath of the Wild a Diablo 3 cena: 7000 Kč
 4. Já pořídil dobíjecí Sanyo eneloop 2450 mAh a na jedno nabití drží zatím 14 dní hraní tak +-1h denně.
 5. Tak je to jak jsem psal výše. Pokud je v Power & startup nastaveno Power mode: Energy-saving tak po vypnutí se vypne i zdroj = oranžová dioda. Nejde pak ale spustit hlasovým příkazem a déle bootuje. Foto štítku zdroje zde: https://www.icloud.com/photostream/cs-cz/#A6GWZuqDNX9Km
 6. Nesouvisí to s tím jak máte nastavený power managment v systému ? Pokud je Xbox nastavený aby se zapnul hlasovým příkazem "Xbox on" tak je určitě jen ve sleep módu a zdroj je zapnutý. Mohu vyzkoušet až dorazím domu.
 7. susman

  Little Big Planet

  Tak jsem se taky kousnul v tom předposledním levelu s tím točícím kolem. Nenašla by se nějaká dobrá duše co by mi stím helpla. Muj nick na PSN: Rychlonozka EDIT: Tak už se zadařilo nicméně by se hodil parťák pro úkoly kde sou potřeba 2 a více sackboyů
 8. susman

  Patapon 2

  Nene neni to tahle mise. Je to mise 22 presnej nazev je At Ground Zero.
 9. susman

  Patapon 2

  Nějak se nemůžu dostat přes missi 22 Ground Zero. Buším do tý houby i toho velkýho moba jak vzeklej ale nic. Stále na mě jen spawnuje malý i když z nich padaj pěkný zbraně tak ho prostě nemůžu zabít. Je v tom nějakej fígl ?
 10. Tak jsem to dohrál ale štve me že když si dám posledního bosse na vyšší level tak musím vždycky znovu skouknout konec + credits a nejde to nicim preskocit tedy aspon jsem na nic neprisel jak to preskocit :cry:
 11. Já se teď prozměnu zasek v misi v větrným mlýnem. Sešlu vítr ale ty velky povory mě dycky zatlačej až zpátky na start. Je v tom nějaká finta ? fakt uz sem bezradnej zacne na me spawnovant tuny tech vetsich mobu a ja se nehnu z mista:ziped::cry:
 12. tak karta dnes dorazila a je bezproblemu aspon teda myslim :-)
 13. Tak jsem na to asi tupej nebo nevím nějak se mi nedaří držet rytmus ve FEVERu není na to nějaká finta ? Prostě jak začnou řvát tak mě to asi nějak rozhodí a ztratím rytmus.:cry:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy