Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak to má kámoš smolíka to až mu řeknu v neděli tak jsem zvědaví na jeho reakci.Jinak před chvilkou mi psal další kámoš a on má to moje psp myslím tím první verzi asi 1000 má díry(repráky) ve spodní části psp a má zase 4.05 tak mu mám napsat,že má taky smůlu?Díky za info a jak dlouho to asi potrvá než to někdo prolomí nevíte?(Přibližně)Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vše najdeš tady http://console-forum.net/showthread.php?t=11173

nezáleží na FW ale na základní desce ... flashnout nejdou jen PSP 2k s deskou TA-088v3 a všechny PSP 3k

A jak poznám že jde o desku TA-088v3?Jedině podle krabice?(G)Já jsem koukal na tu desku pod baterkou a nic prazdný zelený pole.Je to slim psp.

Pak mám druhe psp 1000 které má taky fw 4.05 a pod mechanikou umd neni také na desce nic popsané.Už jsem nějak v tom zamotaný.Děkuji za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tekken psal, že to zvenčí nepoznáš... PSP 1000 jdou flashnout všechny... Pokud má PSP 2k z výroby firmware 4.01 a větší (na krabici písmenko G), tak flashnout prozatím nepůjdou, protože mají už novou základní desku, a PSP 3k prozatím flashnout nejde žádné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vše najdeš tady http://console-forum.net/showthread.php?t=11173

nezáleží na FW ale na základní desce ... flashnout nejdou jen PSP 2k s deskou TA-088v3 a všechny PSP 3k

Tekken psal, že to zvenčí nepoznáš... PSP 1000 jdou flashnout všechny... Pokud má PSP 2k z výroby firmware 4.01 a větší (na krabici písmenko G), tak flashnout prozatím nepůjdou, protože mají už novou základní desku, a PSP 3k prozatím flashnout nejde žádné
A když má 2000 slim 4.05 a na krabici nemá G tak to půjde?

přečti si to ještě jednou..odpověď už tam máš ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc.Snad u toho psp 1000 fw 4.05 to nepokazím akorád se bojím,že nebudu moci formátovat kartu podle návodu je to dělané na XP a já mám Vistu.

přečti si to ještě jednou..odpověď už tam máš ...

Tak kámoš má to psp 2000 slim fw 4.05 a na krabici má C tak snad to půjde ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc.Snad u toho psp 1000 fw 4.05 to nepokazím akorád se bojím,že nebudu moci formátovat kartu podle návodu je to dělané na XP a já mám Vistu.

Tak kámoš má to psp 2000 slim fw 4.05 a na krabici má C tak snad to půjde ne?

vše by mělo jít už bez formátu (od verze Dcv5), pokud ne tak není problém kartu naformátovat např přes Hellcat PB Creator nebo přes aplikaci Pandora Deluxe - oboje v návodu na PB zde na foru ..

prostě nejlepší bude když to zkusíš..pokud PB nepůjde má desku TA-088v3 +

PSP ktere ma soft 4.05 predelat nejde!

Posledni verze ktera de predelat je verze 4.01 (jen ta ktera nema na kodu na krabici pismeno G)

aby nedošlo k nedorozumění ..FW jdou samozřejmě flashnout všechny .. záleží pouze na desce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP ktere ma soft 4.05 predelat nejde!

Posledni verze ktera de predelat je verze 4.01 (jen ta ktera nema na kodu na krabici pismeno G)

Vem si to tak, že si někdo koupí PSP 2k, kde bude mít třeba firmware 3.90 (takže nebude mít TA-088v3), no, a bude aktualizovat na firmware 4.05... Flashnout to přeci půjde pořád ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHci se zeptat nikde jsem to tu nenašel. NA začátku je napsáno že karty MS jsou v kapacitách až do 16Gb. Ale jakou velikoust zvládne PSP? Zvládne maximální nebo jen 4gb? A ještě otázka když si koupim PSP 3000 tak mi na ni např. nepůjdou hry určenou pro jiný region či co to znamená? Díky moc za začátečnické hloupé dotazy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tet us sou i 32GB (16GB+16GBmicroSD+adapter na MSpro duo) a jde to na psp. A psp 3000 si nekupuj. Za 1. ma problemy z displayem http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008100026 za 2. zatim nejde flashnout. Byt tebou tak si tady na consoli od nekoho koupim uz flashnute psp slim.

FLASH= aby ti sly hry stazene z netu... (jednoduse receno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo s tim displejem to vim. Ale četl jsem i jeden názor že to moc nejde vidět. Tak já nevim.Ale v obchodech už moc nemají slim. Na netu, ale je je. Ale pochybuju, že s tím starším firmware, na kterym se dají hrát ty Iso hry. A i kdyby tak já bych na to neměl nervy a asi bych to nedokázal nějak upravit. Origo hry na aukru jsou už kolem 300Kč což je dobráí cena. Apoň vim, že když si jí koupim bude mě to nutit to dohrát. Staženou hru bych jen zkusil a vykašlal se na ní. Psp z bazaru moc nechci. Když už tak jedině funglovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
kam mam nakopcit homebraw aplikace s CFW 4.01 nak jsem to z tech doporuceni zde nepochopil:-(

PSP/GAME

asi blbá otázka ,ale kkyzmam verzi 4.01 na PSP 3k tak to asi určitě nepujde co ? a na krabici mam A

PSP 3k může mít FW jen 4.20 a vyšší ... a flashnout nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo s tim displejem to vim. Ale četl jsem i jeden názor že to moc nejde vidět. Tak já nevim.Ale v obchodech už moc nemají slim. Na netu, ale je je. Ale pochybuju, že s tím starším firmware, na kterym se dají hrát ty Iso hry. A i kdyby tak já bych na to neměl nervy a asi bych to nedokázal nějak upravit. Origo hry na aukru jsou už kolem 300Kč což je dobráí cena. Apoň vim, že když si jí koupim bude mě to nutit to dohrát. Staženou hru bych jen zkusil a vykašlal se na ní. Psp z bazaru moc nechci. Když už tak jedině funglovku.

Můžeš zkusit aukro.cz, bejvá tam dost PsP, který sou fungl nový(třeba dovezený z ciziny). Nebo Mrkni do sekce Prodám PsP na tomhle fóru. I tam je topic, kde prodávaj úplně nový psp,již flashnuté.Ale PsP z druh ruky není problém, už sem takhle sehnal 3 a všecko bylo v naprostém pořádku.S hraním stažených her bych si nedělal starosti, když ě nějaká hra opravdu chytne, tak ji stejnak dohraješ a klidně nekolikrát:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu