Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken Dark Resurrection


shadow.wizard

Recommended Posts

Dikec Pešas a ještě, neexistuje neco kdeby byli napsany komba ruznejch postav, nebo to je taky vsechno ve hre jako u Mortal Kombatu Unchained? (Tekkena este nemam zejtra by me mel dojit, tak to este neznam) A je v Tekkenovi Fatality bo neco podobnyho jak b MK?

ne fatality neni :( (ani animality, babylity, friendship, ... :D) a jo, dej si practice (ci jak to tam je) a komba se tam daj vypsat kdyz zvolis specialni mod practicingu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 477
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

psp verze určitě odemknutelný není.....btw. 4 postavy na tekken lord rank ti dám v poho během dne..

omg přestaň spamovat na gamefaqs je toto

Get a different background 'Fist' on the main menu screen.

When you turn your game on, and the default background is originally Kazuya's Hand, if you get certain characters to Tekken Lord you can change the background 'fist'.

Unlockable How to Unlock

Devil Jin's hand Get three characters to Tekken Lord

Jin's Hand Get one character to Tekken Lord

Jinpachi and a special rotating background Get four characters to Tekken Lord

Kazuya's Hand Default

je to background pozadí....tak nepostuj když neumíš ani anglicky grrrrrrrrrrrrrrrr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SRY, ale já tam teda nevidim nikde napsaný Jinpachi background. Anglicky umim. Akorát sem myslel, že to je postava. Jistota je jistota, ale já sem lama a tak neudělám za den ani jednu postavu na Tekken lorda. Zkus to ty, když si tak dobrej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psp verze určitě odemknutelný není.....btw. 4 postavy na tekken lord rank ti dám v poho během dne..

no nevim nevim, já jednu postavu na tekken lord dělal asi týden (musel jsem vyhrát přes 1200 zápasů)

ale nesnažil jsem se o nejvyšší rank, takže možná tolik zápasů ani nebylo potřeba, možná stačila zvýšit obtížnost bo co :D asi sem to hrál na easy x'-D

jinak...Jinpachi je sračka, nechtějte za něj hrát :lol:

ale čim vyšší rank, tím vyšší obtížnost i na easy :lol: takže pokud ze začátku hrajete na ultra hard s počátečním rankem tak je hra taky mrtě easy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimvas, ja hraju Tekken Dojo ale mam dotaz. Jak se mam dostat do dalsi stage, tu 1. skolu sem dohral tak 3x a byl sem prvni ale porad mam jen tu 1. jak se mam dostat dal prosim :)....jinak nejvic best Armor King

kazde dojo hrajes tak ze nejdriv mas neco jako ligu. pak tech nejlepsich 10 nebo 20 vejs hraje neco jako play off a kdyz skoncis jako 1ni otevre se ti dalsi dojo na mape. pak jednoduse sipkou doprava preskocis na dalsi a jedes znova. kde jsou uz obtiznejsi oponenti.

pokud si zvolis na zacatku dojo modu NORMAL mas tusim max 4 doja. pokud das HARD tak muzes az do heaven dojo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, ale ja kdyz dam Tekken Dojo, vyberu si postavu ale mam tam jenom EASY a NORMAL, HARD tam nemam....

a navic kdyz zacinam dojo za nakou jinaou postavu tak tam mam jenom 5 zapasu....a to se me zda nak malo

a este jak se tady psalo, jak si mam udelat toho Tekken lorda?

marek_2080: Pouzivej edit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim nevim, já jednu postavu na tekken lord dělal asi týden (musel jsem vyhrát přes 1200 zápasů)

ale nesnažil jsem se o nejvyšší rank, takže možná tolik zápasů ani nebylo potřeba, možná stačila zvýšit obtížnost bo co :D asi sem to hrál na easy x'-D

jinak...Jinpachi je sračka, nechtějte za něj hrát :lol:

ale čim vyšší rank, tím vyšší obtížnost i na easy :lol: takže pokud ze začátku hrajete na ultra hard s počátečním rankem tak je hra taky mrtě easy :D

1200 zapasu na tekken lord neak moc :) ne ja mam z brianem 350 vyher a jsem divine fist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu