Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HP compaq nx6125- ramky problém


Shifter960

Otázka

Zdravim dostal jsem k tomuto notebooku novou baterku a 1gb ramky http://www.alza.cz/ocz-1gb-so-dimm-ddr-333mhz-d96304.htm vevnitř v NTB jsem měl jedny 256 a 512 tak jsem vyměnil ty 1gb za ty 256 ale když zapnu NTB začne to pípat a nic se nenačte no ale další problém byl že po výměně zpět nenajede zase vubec nic nevíte někdo co stím

děkuji

EDIT: jinak ani bios nenaběhne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Vypada to ze si znicil ty sloty v NTB :lol:

Ty vole no to sand ne to ani neni možný zničit jak to mám zjistit fuj to je mi blbě

EDIT: někdy když to zapnu tak to pípa a někdy ne

EDIT2: zvyšuju odměnu za vyřešení toť všechny moje CREDITY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Este sa uisti, ze tam tie ramky davas dobre. Teda myslim tym, ci su dobre dotlacene a pod. Ked pipa tak to znamena, ze to tie ramky pravdepodobne vobec nenaslo. Skus este resetnut CMOS len neviem jak sa to robi na HPckach. Niekde (mozno pod baterkou alebo pod ramkami) by mala byt mala ploska hodinova bateria. Tu vytiahni a znova ju tam daj. Potom to skus s tymi starymi ramkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no jo ale já neim jak s tim CMOSem nevim kde to mám vzít skoušl jsem všechno rozdělat krom celýho NTB do toho se mi nechce pokud to nebude nutný nevim fakt kde ta baterka je

Rozdelej ho celý jinak tu baterku nenajdes :ziped: muze byt kdekoli na motherboardu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ty hjo tak sjem to měl rozdělaný ale nějak to nešlo oddělat a celkem jsem unaven a ještě nešika tak že jsme se bál tak do toho pujdu až třeba zítra jinak moc idk všem když se to vyřeší tak vád odměna nemine

EDIT: jo a jak na tom obrázku to nevipadá když tak pak vyfotim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu