Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s Analogem


RE75PECT

Recommended Posts

Zdravím console-forum měl bych takový dotaz je to zhruba 2 dny co se mi vymrdal Joystick tím zpusobem že mi při hraní her neustale postavička utíkala do jednoho směru i kdyz sem s joystickem neustale hýbal tak sem se rozhodl zakoupit na stránkách www.playcentrum.cz nový tem mi došel dnes vyměnil sem ho za původní starý a ejhle problém přetrváva neví někdo co stím psp uz sem rozebrane měl čistil sem stikove plechy analogu no stou plochou zkrátka nic nepomáhá předem díky za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

jak říká Cichaczech zkus joysens, když nepomůže může být vadnej ten gumovej kvádřík co je mezi dekou a analogem, pokud to to bude zahejbat i bez analogu a toho kvádříku tak máš něco s deskou a když nepomůže ani joysens tak jedině vyměnit desku.

ps. pokud by někdo věděl jak opravit zahýbání analogu i když je vymontovanej tak sem s tím, klidně i za použití pájení. thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak říká Cichaczech zkus joysens, když nepomůže může být vadnej ten gumovej kvádřík co je mezi dekou a analogem, pokud to to bude zahejbat i bez analogu a toho kvádříku tak máš něco s deskou a když nepomůže ani joysens tak jedině vyměnit desku.

ps. pokud by někdo věděl jak opravit zahýbání analogu i když je vymontovanej tak sem s tím, klidně i za použití pájení. thx

Mě to dělalo ně co podobneho tak sem ho celý rozebral myslim že je na 8 části. Pročistil jsem vše a pak složil a byl jako nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu