Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

porouchane recovery ...help


west--

Recommended Posts

do psp jsem naflashoval cf 3.40OE-A... nejprve vsechno fungovalo spravne, az do chvile, kdy jsem spustil recovery->configuration a vypnul skip sce log(ten se pri instalaci cf zapnul sam)

po spusteni psp byl skip sce log stejne zapnuty a od te doby kdyz spustim recovery, pri potvrzeni configuration zmizi text a zustane jen obrazovka s modrym pozadim recovery :(

psp jsem jeste asi 3 preinstalovaval a jednou jsem zkusil i osveceny 3.03OE-C a stejne to nepomohlo... do polozky configuration v recovery se proste nedostanu :?

navic to zpusobi zapnuti vsech polozek v configuration vcetne funkce no-UMD, takze na tom psp funguji jen nektere hry

chtel bych zkusit zkopirovat recovery z meho funcniho psp, ale nevim ktery soubor obsahuje recovery menu a vubec nevim jestli je to dobrej napad..

pls help :)

diky za vsechny rady a napady

...btw to kgsws: myslim, ze ty tu na foru vis o recovery nejvic, kdyz sis ho upravoval, tak kdyby te neco napadlo... sem s tim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jdi do RECOVERY ... zapni si Flash0 nebo 1 ted nevim kterou a smaz soubor "plugin.se" a vsechno pobezi jak ma...

sice to byl "config.se" :) ...ale diky moc si mi pomohl, byl poskozeny(nesel prepisovat, mazat, kopirovat) ...ted uz je pryc parchant :D

jeste jednou diky ...500p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu