Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

z 3.30 OE na M33 a zpet=nefunkcni hry?


Han

Otázka

sel sem na m33(ani nevim proc) a kvuli XMB moding sem sel zpet a najednou spustim gta:vcs a vyjede na me cerna obrazovka a nic, jde pouze home a dam ukoncit a obraz ztuhne, ostatni hry mi jdou. muze to byt taky kvuli tomu pluginu cheat device vcs? ten jsem zkousel uz predtim a poprve fachal a pak uz ne i kdyz jsem vypl ostatni pluginy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
to je vtip?

jakej vtip ?? :roll: ja to udelal navic jestli si to predtim udelal tak kdyz si se vratil zpet na 3.30 OE-A tak se ti tam config.se nahral znova ;)

EDIT: nehrozi .. pres recovery otevri flash1 a smaz config.se nic nehrozi a pak GTA poslape i kdyz udelas up. na 3.40 OE-A tak ti to zustane a nepujde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jakej vtip ?? :roll: ja to udelal navic jestli si to predtim udelal tak kdyz si se vratil zpet na 3.30 OE-A tak se ti tam config.se nahral znova ;)

EDIT: nehrozi .. pres recovery otevri flash1 a smaz config.se nic nehrozi a pak GTA poslape i kdyz udelas up. na 3.40 OE-A tak ti to zustane a nepujde

ja to driv nedelal tak to vyzkousim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

LIDI zase se mi tam objevil ten CONFIG.SE nebo jak se to pise a kdyz budu u babky tak ho nemuzu odstranit toze tam nemam kompa a muze se tam objevit kvuli tomu ze tam mam novy XMB menu?

EDIT: kdyz ho smaznu tak mam vsechno v recovery nastaveny na default

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ten config.. podle meho pozorovani se objevi vzdy jak se neco zmeni v recovery menu.. tzn, asi se tam uklada nastaveni recovery.. ja sem musel mazat config asi po 5hodinach po prvnim flashovani CF.. z niceho nic proste hafo veci nefungovalo nebo hodilo chybovou hlasku.. asi je to vir :D :P co jineho dokaze prenastavit system bez souhlasu uzivatele:)

Edit: config.se jsem mazal uz tak 3x a to mam PSP neco pres 14dni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Edit: config.se jsem mazal uz tak 3x a to mam PSP neco pres 14dni..

vidis :) PSP mam take cca tak 14dni a config.se jsem jeste ani jednou nemazal ;) a prenastavuje se to same, protoze se ten soubor, z nejakeho duvodu nastavi read-only, takze hodnoty co nastavis, se nemaji kam ulozit a stale se nacitaji ty z config.se ktery je pouze pro cteni ;) .. takze tj presne problem enabled/disabled v PSP /kdyz se to meni samo/ :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu