Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sony Vaio + PS3


LegionCZE

Recommended Posts

Mám starší Vaio FW21Z a můžu jen doporučit. Dělám na tom grafiku min. 8 hodin denně a se vším jsem maximálně spokojen. Třeba na klávesnici ve stylu macbooku jsem si velmi rychle zvykl a je více než příjemná :) Absencí čtečky otisků prstů bych se fakt vůbec nezabýval, být tebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikoz uz nakej ten rok delam "ajtaka" a cca pred mesicem sem resil problematiku VAIO vs ostatni, napiu ti sve poznatky:

Vaio a zaruka - v podtstate neni zadna moznost priplatkovejch sluzeb - max prodlouzeni zaruky o 1 rok, servis do nemecka cca na tyden

Ostatni jako HP,DELL,mozna i lenovo (tomu moc neverim preci jen uz to neni IBM) maji moznosti rozsireni zaruky HP napriklad i 5let on-site, dell umi 3 roky NBD take onsite, zaruka proti kradezi,zaruka proti poskozeni, nic z toho SONY neumi a to je obrovsky minus.

Jedine plus techto NB je design , ale v podstate nicim jinym ostatni vyrobce neprevysuji.

A proto ja bych radsi priplatil za bussines tridu nez multimedialni VAIO. Osobne preferuju HP a DELL kde treba 6410 je fakt luxusni (podsvicena klavesnice,magneziove telo) co jsem nasel tak u HP je dobra ada z elitebook treba po vykonove strane 8540w. Na veci jako propojeni vaio NB s PS3 se vyrdni to nema smysl (win7 umi nasdilet data do PS3 bez problemu nasdilis , hlavne video,klavesnici bych neresil - poste vezmes usb keyboard a pripojis do PS3, proc to delat pres dalsi zarizeni) ja si myslim ze pokud chces NB na "praci" (skolu) tak chces spolehlivou masinu, na kterou se muzes spolehnout! coz ti Sony VAIO urcite na 100% nenabizi (nerikam ze to neni kvalita to vubec ne ale na dell HP apod. je spoleh kdyz se neco stane tak ti to vyresi do 24h prijede vymeni a je hotovo!)

http://www.alza.cz/hp-elitebook-8540w-d153425.htm

http://www.alza.cz/dell-latitude-e6510-stribrny-d171022.htm (tady doporucuju si u dellu naonfigurovat masinu podle predstav)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popa81: "ja si myslim ze pokud chces NB na "praci" (skolu) tak chces spolehlivou masinu, na kterou se muzes spolehnout! coz ti Sony VAIO urcite na 100% nenabizi "... S tím nemůžu souhlasit. Dělám grafiku, mám Sony Vaio a jsem maximálně spokojenej, především se špičkovým displejem. Mimochodem, moje Vaio bylo před skoro dvě lety úplně první notebook s bluray mechanikou a bluray vypalovačkou, takže bych řekl že tím ostatní výrobce hodně převýšil. Navíc má full hd displej, což notebooky ve stejné cenové třídě rozhodně neměly.

Já osobně jsem si nikdy na nic nepřikoupil žádnou prodlouženou záruku nebo něco podobného a nikdy jsem toho nelitoval a nebylo to potřeba. Takže pro mě by určitě nějaké další záruky neměly při rozhodování žádnou váhu, ale to je jen můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SULiik: to ze tobe vaio vydrzelo je dobre, ale to neznamena ze se jine muze vy... Osobne nic proti vaiu nemam , jsou to pekne a kvalitni stroje. Ale az se to je dnou pos.. tak poznas tu pridanou hodonotu!!! Nikdy nerikej nikdy znas to - muze ti to upadnout, nekdo ti to muze ukrast - a to vse dell umi pojistit. To je podle me proste jasna vyhoda - a to ze ma nakej HW navic sry ale to pro me neni argument hlavne ne blue-ray mehanika, ja chci spolehlivy zelezo ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká ohledně Sony Vaio, patří to mězi TOP, aspoň s mých zkušeností :) U nás na univerzitě se používají na nesložitější úkony (Fakulta elektrotechniky a informatiky), taky co můžu z osobních zkušeností říct, že se používají hlavně pro rychlý střih videa v terénu, či i v provizorních střižnách v Ostravské České televizi. Nikdy jsem se se žádným problémem nesetkal a to nemluvím o kusech, ale o desítkách kusu této značky NB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu