Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreaking - POUZE INFO!


Nil3E

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

1000x jsem tady říkal že pokud chcete synchronizovat trofeje získané přes Backup Manager, přijdete k urazu :)

co se týče PSgroove, pokud máte zkušenostmi s mikrochipama na USB, stačí dokoupit jeden z kompatibilních chipů a použít PSgroove a máte vlastní Jailbreak, ale tipuju že tady však nikdo ATMEL programovát nemá jak a ani nemá vlastní chip :) viz.: http://pvelectronic.inshop.cz/podle-vyrobce/olimex/avr-usb-162-%5BOL290%5D?ItemIdx=2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, solidni zklamani. Vsechny dosud predstavene jailbreaky jsou (pry) (chytre) delane na PICach a oni ted vydaji HEXy pro atmel.. To je fakt demence :roll: :roll: nepotrebuju OpenSource kod, staci mi, kdyz nekdo neoficialne na nejakem foru zverejni dump toho (oficialniho) jailbreaku... Atmely a atmel programatory jsou zbytecne drahe. Vazne nechapu. Ja mit ten jailbreak doma, tak pro ostatni tu laskavost udelam a zverejnim dump (a schema) na PIC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, solidni zklamani. Vsechny dosud predstavene jailbreaky jsou (pry) (chytre) delane na PICach a oni ted vydaji HEXy pro atmel.. To je fakt demence :roll: :roll: nepotrebuju OpenSource kod, staci mi, kdyz nekdo neoficialne na nejakem foru zverejni dump toho (oficialniho) jailbreaku... Atmely a atmel programatory jsou zbytecne drahe. Vazne nechapu. Ja mit ten jailbreak doma, tak pro ostatni tu laskavost udelam a zverejnim dump (a schema) na PIC.

http://nil3e.net/?p=158 - v tomto článku se ale píše že "brzy i PIC" ;) Takže snad brzy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne si jsem jisty, ze do nekolika dnu bude releasnut take PIC dump /a pry uz ted jde udelat vlastni PIC HEX dump pres tu OpenSource utilitu/ a pak si kazdy bude moci udelat Jailbreak za cenu 200 Kc, jak uz jsem tu psal - coz jsou vyrobni naklady. Dejte tomu nekolik mesicu a na dx a na ebayi budou dalsi kopie, treba za 300 Kc ;) Takze tu bude moznost jak pro ty, kteri to chteji levne, tak pro ty, kteri maji/chteji PSP :lol:

A jak uz tu bylo receno - hacknuti PS3 pomoci jineho Sony zarizeni.. no to je vysmech nad vysmech. Ani si nedovedu predstavit, co se ted promita Sony sefum v hlave. Asi si trhaji vlasy a usi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno zatim nejrychlejsi cesta asi je koupit toto http://www.er-tronik.de/shop2/product_info.php?products_id=59 a naladovat to tim PSGroove Hex for AT90USBKEY :P

nesouhlasím,Teensy 2.0 ++ je mnohem rychlejší a lepší board a je v přepočtu za 500kč (i s poštovným do ČR) :) Navic se jednodušeji flashuje :) Už mam jeden na cestě ke mě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu