Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreaking - POUZE INFO!


Nil3E

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takze jailbreak na tyhle novejsi konzole co koupite v krame neni? Pokud konzole maji napr Firmware 4.41 a vyssi nejdou hry hrat zdarma ani z HDD? Ze treba byste tam stahli hry jako je Heavy Rain, Siren Blood Curse, Beyond: Two Souls, Silent Hill Downpour. Problem je ze novejsi hry chtej proste new FW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaischa: dekuji a jaka je pravdepodobnost ze tohle je jeste ta verze do 3000? nebo uz takove nejsou normal v prodeji?

http://herni-konzole.heureka.cz/sony-playstation-3-320gb/

Jak to ted jinde ctu, z druhe ruky se zrejme temer konzole nevyplati, problem je YLOD a to koupis treba nekde z aukce tesici se a za par mesicu se to muze vyhodit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

riziko z druhy ruky je dycky ale daj se koupit treba pri trose stesti s rocni zarukou ofiko ... pripadne kdyz koupis slimko tak ty tolik neodchazej.. co se tyce prodavani Slimek(ne superslimek) tak by to musel bejt velkej lezak nekde ve skladu.. cili leda nejakymu malymu obchudku treba pisnout jestli kouknou jestli nemaj neco na sklade ale je to spis uz vymecny.. slimko urco neumre dva roky od koupení.. musi vydrzet x let..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaischa: ted se objevuje na aukcich casto slim verze ale sem tam i ta superslim. Tak to me prave zajmalo jak to je, aby to zas nebylo nejaky rychlo upraveny, pak se to podela a co s tim. Jedine kde by byla alespon rok zaruka. Ja takhle blbe dopadl s HDD jsem vydrazil jeste takovy ty lepsi na aukru, bezelo to v pc pak asi 7 dnu a musel jsem to vratit. Nastesti prodavajici daval zaruku 14dni na vyzkouseni. Podobne dopadl jeste jeden hdd taky (nastesti mi vratily vzdy penize). Vzhledem k tomu ze konzole ma jeste vic moznosti, kde se muze neco pokazit je ta sance pomerne vysoka ze se do mesice neco stane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdravím ,mám konzoli ps3 320gb,CECH-2504B,date code 0D a firmware ukazuje 4.41 a chtěl bych udělat Jailbreak,aby jsem si mohl udělat záložní kopie her na disk a chci se zeptat jestli existuje i na tuto konzoli nějaké to funkční update a pokud ano tak kde ho mám najít,aby fungovalo jak má.Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.thebitbag.com/jb/minimum-version-checker-released-determine-your-ps3s-base-firmware/ pomocí tohohle programu zjisti minimální verzi FW která ale na PS3 nahrát, pokud budeš mít FW větší jak 3.55 tak bohužel, jailbreak na této konzoli udělat nejde. Pokud budeš mtí FW 3.55 a nižší, tak lze konzoli downgradnout pomocí flasheru, někdo by se zde na foru možná našel kdo ho má a downgrade by ti udělal.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jsem s PS3 uplny novacek a omlouvám radsi uz předem, zda sem davam uplnou blbost. Je toto fake nebo to vazne funguje? Popravde mam strach to zkusit, abych si nahodou PS nebricknul. Diky za odpověď...

[url="http://www.ps3-downgrade.net/"]www.ps3-downgrade.net/[/url][/Code]

Upraveno uživatelem kraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu