Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Plants vs. Zombies DS


Wojtee

Recommended Posts

V PC verzi je tahle "minihra" taky, generuje to jen penízky. No dobře, měl jsem tam jen 2 kytičky které sem tam vyblily stříbrné mince, ale abych si vydělával prostřednictvím toho mi přijde trošku na hlavu :D na jiné užití jsem nenarazil, možná tu bude...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

V PC verzi je tahle "minihra" taky, generuje to jen penízky. No dobře, měl jsem tam jen 2 kytičky které sem tam vyblily stříbrné mince, ale abych si vydělával prostřednictvím toho mi přijde trošku na hlavu :D na jiné užití jsem nenarazil, možná tu bude...:)

Po čase hodí diamant a to ještě nemam ani gramofon, abych jim zahrál :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

da se to zvladnout i s paprickama... ja mam pocit ze ta hra te k tomu i nejakym zpusobem navede, takze clovek ma pocit ze jinak nez s paprikama to nejde. ale opak je pravdou :)

nakonec jsem to udelal i s touhle strategii, ale je to hodne o stesti a o nervech. existuje daleko jednodussi zpusob jak tuhle minihru zvladnout za pomoci Fume-Shrooms a Spikerocku... je to tak neuveritelne jednoduchy ze se tomu az nechce verit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 10 months later...

Pokud kdokoli bude hrat tuto hru poprve a chytne ho, asi ho uz nepusti... Nemam moc v oblibe towerdefense-hry, ale tahle je ukrulatne nadupata... :D

Sorry, ze obnovuju rok stare tema, ale ja osobne se k teto parbicce dostal az ted... lvl 4-x a uz se tesim, az poodemykam vsechny moznosti ve hre... (z miniher jsem zatim uletl na SLOT MACHINE :D :D :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Whoaw, tak to je husty... u tech miniher jsem prosel vsechny nekolikrat, a zadna dalsi se neodemkla. U puzzliku sem mel dve na zacatku (jedna s urnama, druha "I zombie") a ty se mi postupne otvirali, ale jen do celkoveho poctu 3 (od kazde). Ted me ceka serie pateho levelu, tak doufam, ze tech miniher/puzzliku pribyde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu