Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HTC WILDFIRE vypinani aplikaci


wlk

Otázka

mam dotaz, jakym zpusobem (krome task managera) lze vypnou aplikace, myslim tim uplne bez toho aby bezeli na pozadi. Kolikrat, kdyz vyjedu z aplikace tlacitkem zpet a nasledne prdrzim tlacitko home zobrazi se prave tato aplikace bezici na pozadi...

Samozrejme task managerem ji ukoncim, ale jdeto i bez nej? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Omg, dlouhým podržením HOME vidíš naposledy spuštěné aplikace a né ty, které právě běží. Pokud nad tím chceš kontrolu, doporučuji advanced task killer/manager.

no ne kazdej je inteligentni jako ty...

Advanced Task Manager má widget na plochu, malej křížek, kterej vypne všechny aplikace.. Užitečný když se chystáš spustit nějakou náročnější app.

presne to sem potreboval, diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Advanced Task Manager má widget na plochu, malej křížek, kterej vypne všechny aplikace.. Užitečný když se chystáš spustit nějakou náročnější app.

to je imho nesmysl, android si reziruje resourcy docela dobre sam, takze taskmanagery nemaj takovej vyznam, jako mel treba na WM. Neni to teda z my hlavy, ale muzu to potvrdit, jeste se mi nestalo, ze by se mi nejaka hra zasekavala z duvodu aplikaci bezicich na pozadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to je imho nesmysl, android si reziruje resourcy docela dobre sam, takze taskmanagery nemaj takovej vyznam, jako mel treba na WM. Neni to teda z my hlavy, ale muzu to potvrdit, jeste se mi nestalo, ze by se mi nejaka hra zasekavala z duvodu aplikaci bezicich na pozadi.

to uz jsem taky zaslechl a samozrejme u mobilu vyssich rad je to asi vzhledem k pameti fuk, ale u wildfire je kazdej volnej Kb RAM dobrej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu