Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

chlazení ?


waper

Recommended Posts

http://aukro.cz/item1166928172_chladici_podlozka_ps3.html

Myslíte že jsou to vyhozené peníze ? mě se ps3 hrozně přehřívá a prostě se bojím,že jednou odejde,vždy je horkej,že na něm pomalu neudržim ruce.. Máte s nějakou podobnou podložkou zkušenosti ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, já to mám na takovejch plastovejch špuntech (Vysokejch) takže mi to luftuje a je to v pohodě. Ale myslím že to bude fungovat, otázkou je jak rychle. Pamatuj, může se pod tím vzduch ohřát a bude to na to foukat teplejší vzduch, a tím to ochlazovat pomalu. Ale v každém případě to pomůže.

I na Aukru jsem viděl podložku, co má ventilátory 3, ale poměrně malé. Zkusit to můžeš :)

Navíc - za ty prachy bych to zkusil, 300 neni moc ne?

Kdyby to fungovalo, tak si to taky asi seženu ;) Bude se mi to hodit.

Canava: Kdybys nenapsal "to chlazení" tak to nikoho nenapadne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě má sony u PS3ky chlazení konstrukčně vyřešený tak aby bylo co nejptimalnější vedení vzduchu , pokavad ty přidáš další ventilátor co do pska který požene další vzduch pak se muže stát že se změní cirkulace a že si nepomužeš ale že se bude chladit ještě hůř... PS ko není jako PC kde je mnoho rozdíolných Casů , ale je jen jediný a díky tomu mohly technici u sony vymyslet dejme tomu to nejlepší možné řešení které šlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě má sony u PS3ky chlazení konstrukčně vyřešený tak aby bylo co nejptimalnější vedení vzduchu , pokavad ty přidáš další ventilátor co do pska který požene další vzduch pak se muže stát že se změní cirkulace a že si nepomužeš ale že se bude chladit ještě hůř... PS ko není jako PC kde je mnoho rozdíolných Casů , ale je jen jediný a díky tomu mohly technici u sony vymyslet dejme tomu to nejlepší možné řešení které šlo

Ne, tenhle ventilátor fouká zespoda, na dno, kovové, které se hodně zahřívá. Takže to tím pomůže.

A Slim má horší cirkulaci právě kvůli vměstnanosti. A tohle by mohlo trochu pomoct.

To, o čem ty mluvíš, by bylo foukání ze předu, tam jsou mezery pro vstup vzduchu.

Ä k tomu řešení - řešení to nejlepší sice je, ale nebylo by na škodu tomu trochu pomoct.

Podle mě vetráček na spodní stranu Slimka pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waper: A máš to ve větrané místnosti? pokud máš v místnosti 25 stupňů, je jasný že se to vaří.

Já mám PS3 kousek vedle od dveří na balkon, které jsou často pootevřené, takže mám neustále v místnosti chladnější vzduch.

Pokud máš neustále vše zavřené, bude to taky tim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím no, potom nechápu, jak se může přehřívat. Já jí takto mám a teplá sice bývá, hlavně jde poznat rozdíl, když na ni položím ruku zepředu, kde je úplně vlažná a zezadu, kde se fakt topí, ale nikdy ne tak, že bych na tom tu ruku neudržel. Samozřejmě to ale není dobré dělat, protože tím se jí zakrývá ten průduch:).

Jestli třeba nebudeš mít nějaký vadný kus, jestli je vážně tak horká, jak říká. Pak by ti asi nejvíc pomohla reklamace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus to dát do jiné místnosti, a tam na tom hraj třeba 6 hodin (nebo to tam někomu nech, filmy...) a pokud se to bude topit míň, je to asi místností, pokud stejně, nebo víc, tak asi reklamace.

I když se mi to vůbec nezdá.

Co televize, nemáš to třeba hned pod ní a nějakou velkou, co taky topí?

Případně vedle PC. Moje PC topí víc než radiátor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě se ti nepřehřívá, tohle je úplně normál a nemusíš si s tím dělat hlavu. Tohle bych vůbec neřešil, u mě bývá taky takto teplá a nikdy to nic neudělalo, prostě to tak má být, a kdyby ti náhodou měla někdy, kvůli tomu odejít, tak od toho je tu záruka:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty názory větraná nevětraná místnost to je úplně jedno nemusíš mít místnost větranou mužeš tam mít smrad jako prase a když tam budeš mít cca 20 stupňů tak se nic nestane. Ale teď přez léto a byli ty horka tak to byl problém nevím kolik stupňů sem měl v bytě a PS3(Fat) mám taky vedle balkónových dveří a i přes to se v tom vedru zapl větrak na max. a přítelkyně na mě ty luxuješ?:D O té podložce taky po tech zkušenostech přemýšlím možná pomůže ale nevyřeší problém. Jak už někdo psal myslím že Sony udělalo maximum aby to bylo vyřešeno správně... Takže věř že se ti PS3 nerozteče;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle ochladí stejně

http://aukro.cz/item1203490625_mg_185_chladici_podlozka_pod_notebook_usb.html

tenhle topic mě donutil k zamylšní jak já se mma zahcovat, momentálně mam PSko v servisu léčí se z YLOD.....přemejšlim, koupit podsložku ? a když už tak tuhlectuz a nebo nějakou už pořádnou....pomůže to vubec? xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle ochladí stejně

http://aukro.cz/item1203490625_mg_185_chladici_podlozka_pod_notebook_usb.html

tenhle topic mě donutil k zamylšní jak já se mma zahcovat, momentálně mam PSko v servisu léčí se z YLOD.....přemejšlim, koupit podsložku ? a když už tak tuhlectuz a nebo nějakou už pořádnou....pomůže to vubec? xD

ehm,to je stejna,na kterou sem daval odkaz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu