Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 vrčení


Monkfucker

Recommended Posts

Mám PS3 slim 250GB a po zapnutí vydává takový vrnivý zvuk. Nevím k čemu to přirovnat asi jako když rychle přede kočka. Nevím čím to je dělá to i bez disku v mechanice, a je to hned po zapnutí a to se ještě přece nezapíná větrák nebo jo? Vrčení není hlasitý, když hraju hru tak bez problémů nejde to slyšet. Jen jsem se chtěl zeptat jestli je to normální. Nevyznám se v tom, tak se omlouvám za možná blbou otázku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to vrčení je od větráku? Nevím mě to tak dělá hned po zapnutí. Kazdopadne pri hre to slyset nejde kdyz mam zaply zvuk. Necham to tak, prinejhorsim ho dam reklamovat. Jinak jaka podlozka je pod to dobra?

Jinak jestli se neco podelalo mohlo to byt tim ze jsem paril a mel jsem to na koberci? Mel jsem to zaply asi 4 hodky to by se tam nemelo nic odvarit :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Staci neco pevnyho , co ja vim , ja to mam pod telkou kde je misto na dvd a takovy blbosti a to je z imitace dreva .

To urcite ne za tak kratkou dobu , ale koberec konzoli urcite dobre nedela :)

Edituj si prosim prispevky a nedelej double posty dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Jaj, je mi jasný, že stejně myslíš jen běžné vrčení. Pokud chceš ultimátní ticho, tak konzolo nezapínej ((:

Ale nechápu, že Tě to obtěžuje. Mně se celkem "líbí" a vůbec mi nějak nestěžuje karmu v pokoji ((:

Takže je to normální? Ono to jakdyby nehučí třeba jako comp, je to takovej vrnivej zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je naprosto běžné, to Slimka dělají (Fat spíše fučí řekl bych). Taky se mi to líbí :). Věř mi, pokud to je tiché, tak je to naprosto normální, ale to s tím kobercem je správná rada, konzole se peče a pak to bude fučet víc.

Dal jsem si to na krájecí prkno:cheesygrin:, jinak dík za uklidnění, vrčí to ale jde to slyšet jen pokud je v místnosti ticho nebo třeba ticho při načítání. Takže díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

cau mam pocit ze mame stejnej problem. Ted mam ps3 250gb slim a mel jsem i ps3 40gb fat a urcite to neni stejnej hucivej zvuk. je to opravdu takovy vrceni a ze zacatku mi to na sto nedelalo.... prijde mi ze to prave jde od vetraku protoze kdyz konzoli vypnu tak jeste vterinku po vypnuti je slyset takovej dotacivej zvuk proste jak kdyz se dotoci vetrak. rikam jsem si na sto procent jistej ze to do dneska nedelalo a proto bych rek ze to ucite neni "normalni". Diky za pripadny dalsi info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu