Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Duke Nukem Forever


tekken90

Recommended Posts

Bude dnes oznámen Duke Nukem Forever?

Dnes večer začne tolik očekávaná výstava PAX, kde nebudou chybět ani vývojáři z texaského studia Gearbox Software. Ti mají na výstavě odhalit nějaké to překvapení, kterým by podle posledních informací měl být Duke Nukem Forever. Navíc už i 2K Games (vydavatel hry) slíbilo, že dneska se dočkáme velkého oznámení, z kterého si sedneme na zadek. Pokud se atomový vévoda opravdu vrátí, tak vás budeme pochopitelně informovat. V novince zatím naleznete tři oficiální trailery, které k Duke Nukem Forever za 12 let vývoje vyšly.

2K Games PAX konference

V 19:00 našeho času začne na výstavě PAX tisková konference společnosti 2K Games, která na ní hodlá oznámit jednu velkou bombu. Všichni očekávají, že tou bombou je nová Duke Nukem hra od studia Gearbox. Pokud máte chuť sledovat tuto událost živě, můžete zamířit do novinky, kde naleznete stream. Ten by měl začít vysílat několik minut před 19:00. Nyní se už jen modlit, aby se Duke Nukem opravdu objevil a hlavně, aby v ruce držel ceduli s datem vydání.

George Broussard před rokem řekl, že se Duke Nukem vrátí, až se naučí prasata létat. Ta už ale vzlétla včera večer na jeho twitteru

pigs-fly.jpg

Duke Nukem Forever potvrzen! Obrázek plakátu

duke_nukem_forever.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Oficiálně: Duke Nukem Forever bude od Gearboxu

Společnosti 2K Games a Gearbox dnes oznámily, že spolu dokončí hru Duke Nukem Forever, kterou začalo vytvářet studio 3D Realms. Na herní výstavě PAX nechyběla demoverze, takže brzy můžeme očekávat první gameplay nahrávky, ale i oficiální trailer, který se snad co nevidět objeví na internetu. O případném vydání ale bohužel zatím nepadlo ani slovo. Duke Nukem Forever vyjde oficiálně pro Playstation 3, Xbox 360 a PC, jak potvrdil Randy Pitchford z Gearboxu!

Tak už i víme, kdy Duke Nukem Forever dorazí do obchodů. Bude to v roce 2011!

;)......................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

temná místnost, okolo nic, jen Duke, benčová lavice naládovaná jak to jen jde a jeho jednoručka.....všichni si domyslíme komu to patří :lol:

jinak podle traileru z roku 2001 si to zanechá svojí originalitu, tak ať to tak dopadne i ve finální verzi, jinak by to nebyl Duke

ultimate alien ass kicker :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo presne jak rika Nanaki dokud se nebude tocit v ps3 tak nicemu neverim :D Skoda ze to nejspis asi nebude zadna bomba 12 let vyvoje neustala zmena studii to nevesti nic dobreho.Navic Gearbox se posledni dobou moc nepredvadi v dobrem svetle :(

myslim ze Borderlands stal za to tak co se ti nelibi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo cekal sem ze nekdo vytahne Borderlands ok uznavam ten nebyl spatny ale zbytek?A zrovna DN nevim no proste se mi k nim nehodi.

že se Gearbox nepředvedly , a co serie Brothers in Arms , již zminovaný Bordelads , a další serie kteří tihle hoši dělaly , nezapomínejme na datadisk k Half lifu 1 Oposing Force (jak se hrálo za toho sekuritáka ) a pak ze začátku gearbox vypomáhaly s Dukem , než to zrušily a práva odkoupily 2K ... no doufejme že to nedopadne pod tímhle vydavatelem jako Mafie 2 (není špatná ale konzole hodně vořezaly ) ... Jinak tady jsou záběry s PAX 2010 kde se novej Duke objevil a tohle je asi nejkvalitnější video než gearbox vydá něco officalně

a tady je ještě nějakej part 2. Duken nuken stream video PAX2010 http://www.youtube.com/watch?v=B1ZvzuEYfjg

Jak se hraje Duke Nukem Forever?: http://www.eurogamer.cz/articles/2010-09-04-jak-se-hraje-duke-nukem-forever

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že se Gearbox nepředvedly , a co serie Brothers in Arms , již zminovaný Bordelads , a další serie kteří tihle hoši dělaly , nezapomínejme na datadisk k Half lifu 1 Oposing Force (jak se hrálo za toho sekuritáka ) a pak ze začátku gearbox vypomáhaly s Dukem , než to zrušily a práva odkoupily 2K ... no doufejme že to nedopadne pod tímhle vydavatelem jako Mafie 2 (není špatná ale konzole hodně vořezaly ) ... Jinak tady jsou záběry s PAX 2010 kde se novej Duke objevil a tohle je asi nejkvalitnější video než gearbox vydá něco officalně

a tady je ještě nějakej part 2. Duken nuken stream video PAX2010 http://www.youtube.com/watch?v=B1ZvzuEYfjg

tak jestli to vypada takhle...tak to uz kazdej vi jak to vypada...

http://www.youtube.com/watch?v=3CwHzclyYnI ukazka z Dubna 2010...stejna grafika i stejna zbran a pohyby....takze u tohohle videa si udelate obrazek jak to vypada.....porad stejne....

ale i tak...je to DUKE....a kdo nehral Duka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O prodeje bych se nebál, vždyť je to značka, to má prodeje zajištěný (jak psal kolega výše)

Známá značka to byla před dvanácti lety. Dneska už je tak trochu jiná doba, hra se bude muset snažit, aby uspěla.

jinak podle traileru z roku 2001 si to zanechá svojí originalitu

Moc bych se trailerem starým devět let neoháněl. Je ve hvězdách, jaká hra nakonec bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Já z toho mám strach, co jsem zatím viděl za gameplay, tak mi to příjde, že to zaspalo dobu... Původní hru jsem hrál strašně moc, pořád dokola..

Nechci soudit, protože jsem zatím ještě nehrál demo apod.. Ale příjde mi to graficky o tři roky zpátky... Což je dle mého hodnocení zásadní..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu