Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Duke Nukem Forever


tekken90

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hmm takže dohráno, paráda! grafika slabší, dost mě sralo, že nemůžeš nosit víc zbraní, omezený počet pipebomb :-( nicméně vše ostatní perfekt. No i když začátek hry také trošku vlažnější. No ale jak jsem již někde četl tahle hra srovnání jen tak nemá. Není to jen obyč střílečka je to Duke :-) je tam vše, sex, drogy i násilí :-DDD + hlášky, ježdění v autech a různé drobné blbůstky. Duke toho má prostě hodně co nabídnout. No doufám, že na dalšího Dukeho nebudeme muset zase čekat tak dlouhooooo :-) Nemůžu se zbavit dojmu, že prostě lidi co tuto hru odsuzují jsou přemlsaní a nahráno toho moc nemají(jako ze strarých věcí jen next gen - k tomuto se nemusíte nikdo vyjadřovat je to můj dojem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou premlsani a moc toho nahrano nemaji? To se trosku vylucuje, ja mam nahrano celkem slusne rekl bych a puvodniho duka mam rad, ale tohle je proste hra ktera minula dobu, kdyby vysel par let po DN3D mohla to byt legendarni hra, takhle je legendarni jen svym natahovanym vyvojem, kde to proste tvurci celek nedokazal utahnout a kolikrat mi prijde ze chtel hru tak dobrou az se to stalo jeji zkazou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a je to tu :-) nemyslel jsem třeba tebe ani nikoho konkrétního ale jsem na diskuzním foru, tedy diskutujme :-) nene právě že se to nevylučuje. Vem si to takhle, plácnu je mi 16 koupím si první konzoli ps3 nebo xbox a hned vletím na: uncharted nebo gers of war, god of war nebo ja nevím třeba nějaký burnouty a MGS4. Prostě pecky jak po grafické stránce tak po hratelnostní. No a tedy pokud takovému hráči dáš další nášup v podobě hry, ze které mu nekrvácí oči, necáká se v potocích krve a prostě není to topovka. Tak takový člověk NAMLSANEJ a má MALO NAHRANO :-) se nad jakoukoliv jinou hrou jen ušklíbne. Nedej bože vrazit mu něco z N64 či PSX ?!

Taky se stebou nepřu, že u Dukeho byl porod těžký a pro někoho otravný a výsledek je rozporuplný(jak pro koho). Vem si to opět z tohoto pohledu, když si na PC či PSX or N64 zahraješ Dukeho 3D a poté ti naservírují Forevera, tak jaký budeš mýt z tohoto pocit? nesrovnávám Duka s jinou hrou ale s ním samým. Tedy jsem prostě velmi nadšen. Více interaktivity, hlodů a čiností ve hře...to v původním nebylo a graficky? na dnešní dobu ano horší ALE opět oproti původu paráda :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zásobíme to tu dobře :-) No a votom to je, jsou lepší hry a vždy budou. Jako fan dukeho se tu můžu rvát do roztrhání těla ale v podstatě máš pravdu jako normální hráč(nepovedlo se to) a zároveň i já právě jakožto fanoušek( za mě: povedlo se to :-DD). Ale zase se tímto vracíme k bohu namlsanost :-)

ps. kam až ses dostal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to taurus: uf jsem rád, že nejsem jediný :-)

i když diskuze i v xbox sekci či bonuswebu pod recenzí značí, že sám rozhodně nejsem :-D

to desmond: no vidíš právě že ne, i když jako nějakej hard core fanoušek zase nejsem :nee: prostě s Dukem3D jsem zažil pár dobrých chvil. Doma ve škole po síti :evil: :-D

jinak jak jsem psal, kdo se kam dostal??? nemůžete přeci soudit knihu dle prvích stran. či film dle prvích 10 min. To by top 10 na csfd vypadalo jinak :-) vykoupení z věznice shawshanks, zelená míle či přelet nad kukaččím hnízdem(výborná věc) apod. toto vše se musí první celé vstřebat a poté si udělat celkový obrázek. Tak i s DF, zrovna ty první levely mě taky moc neuchvátily ale poté co jsem to dotočil(finále mohlo být taky nabušenější :-) ) jsem si řekl p.a.r.á.d.a ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja s DN3D taky stravil spoustu hezkych chvil a proto me zarazilo, ze hru vydali, kdyz vypada jak vypada je takova jaka je.....velice prumerna v tom nejelepsim pripade...

Myslim ze o hre je mnohem jednodusi si udelat predstavu po jednom lvl, nez po deseti minutach filmu ci 10 stran knihy, na to mame demo a demo spolecne s jednou stravenou hodinou DNF me prostep resvedcilo o tom, ze je to hra, kterou si necham na "neurcito"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Játuto hru dohrál a docela se mi líbila, ano měla vyjít před x lety, pak by to byla bomba, ale ku příkladu rage jsem dohrál taky, u kterého se mi líbil začátek a po delší době hraní jsem se začal nudit a dohrál jsem to jen abych to neměl rozehraný, ale u Duka to bylo naopak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já si myslím, že po demu si právě obrázek můžeš udělat ALE nejspíše bude zkreslený, stejně jako u traileru na film. Jednou tam narvou vše nej a jednou si překvápka schovávají :). Jak píše valis třeba tě chytně ale ve finále nuda nebo si řekneš hmmm zkusím a pak ve finále super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak demo je mnohem reprezentativnejsi vzorek produktu nez trailer u filmu a vetsinou jsou delana tak aby ukazali hru v co nejlepsim svetla a co nejvic "nalakali" kupce.....a verim, ze jestli jsem byl zklaman demem i uvodem hry, videl jsem a slysel jsem o hre mnohe, tak mam o tom obrazek jasnej, amozrejme nikomu neberu to, ze ho ta hra mohla bavit, kazdy mu sedne nice jinyho, kazdopadne je to hra na ktery je videt, ze ji gearbox proste jen vidal, protoze vedel, ze staci rozpracovane veci spichnout dohromady horkou jehlou a vysledny produkt dat natrh a alespon neco z toho trhnout, protoze tusili, kolik lidi si to koupi proste jen proto ze je to duke a hra na kterou jsme cekali nekonecne dlouho a uz jsme se nekolik smirili s tim, ze proste nevyjde a me prijde lepsi ze to mela byt ta "legendarni hra" ktera nikdy nevysla, nez neco co v roce 2011, kdy je uz konkurence na trhu z hrami znacna a kde se trh posunul trosku dal, nez kdyz z toho vzeslo tohle, samozrejme muj nazor, najde se velka (ikdyz bych si troufl rict ze to nebude cast zas tak velka) vetsina lidi, kteri jsou radi ze to nakonec vyslo a mohli si to zahrat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,nemyslim si,ze demo je reprezentativnejsie ako trailer. 90% trailerov je prezentovanych v najlepsom svetle,avsak film stoji za ♥♥♥♥♥. Po dohrati dema Duke Nukem som povedal,ze do toho nejdem...demo bolo naozaj otrasne. Komplet hra je o niecom inom. A to nie je len o tejto hre - deme. Dead Space malo uplne o nicom demo a ako ta hra dopadla?. Viac nez slusne. Battlefield3 demo - to sa nedalo hrat. A je toho ovela viac, kde dema su zalagovany a zabugovany odpad s velkym mnozstvom chyb. Takze ano, dema by mali byt reprezentativne...bohuzial tomu tak neni a vo velkej vacsine obsahuju chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je toho ovela viac, kde dema su zalagovany a zabugovany odpad s velkym mnozstvom chyb. Takze ano, dema by mali byt reprezentativne...bohuzial tomu tak neni a vo velkej vacsine obsahuju chyby.

To je problém vývojářů, když si chtějí znechutit potencionální kupce.

Mě tedy demo DNF stačilo k rozhodnutí, že u všeho být nemusím. Snad Borderlands 2 budou lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a ještě tedy mimo debaty jak se to někomu líbí a někomu ne(což jsme asi uplně vyčerpali), úplně ke hře samotné.

Je taky škoda, že zde není jetpack. Jo jo to by pak zase byla jiná řezničinka :-DDD ale i bez něj jsem to přežil. Hmm a možná ještě kooperáček jako ve starém Halo hmm, to by pak bylo něco. No jak domlasknu MGS a uncharted 1,2 tak asi zase skočím na dukeho a rovnou na nejvyšší obtížnost. Uvidíme ale asi se budu smažit zaživa :-DDD no u prvního bosse je člověk za chvilku tak jsem zvědav.

osobně pro ty co to hrály nenáviděl jsem ty létající buzíčky co se teleportujou, zlatý pig cops nebo létající mozky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ráno sem to dohrál a docela eklhaft konec, teda vlastně i začátek, vlastně celá ta hra je, byla a bude ekl, ale i přes to se mi bude ještě nějakou tu dobu vyjímat na poličce :bash: Zahrál sem si ji, ale znovu ji hrát nebudu (v nejbližší době)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sovel: tak na nejtěžší obtížnost je to docela pěkný záhul, hlavně poslední boss a taky ta tří kozatá mrcha v tom stadionu, nakonec se mi to asi před půl rokem podařilo dotáhnout na platinu ale fakt mazec, u posledního bosse jsem to chtěl vzdát protože jsem sním bojoval snad dvě a půl hodiny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, to je mi výzva :-) i když i na normál jsem měl taky pár horkých chvilek(vlastní zbrklostí). Kozatka a poslední bossík kupodivu v poho ALE blbosti jako když si plaval pod tou vodou a za turbýnou na tebe naběhly ty malý mozky :evil:(cca 8-10 smrtí), skoro u konce při fightu s tím velkým mozkem :evil: ale to bylo spíše mou blbostí, že jsem furt lezl do té budky vpravo a von pak vlastně na ní hodil něco a celá exla :-D a já vůl se furt rozčiloval vo co go :-)(opět cca 10 smrtí) přitom takový ptákoviny.

No jak jsem psal dorazím uvedené hry a jdu do toho.

díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono více méně je každý souboj celkem těžký ale rozhodně se to dá udělat hlavně to nevzdávat, možná Ti ty souboje co zase naopak mně dělali problémy půjdou v pohodě, hmm jak si tak říkám tak na nejtěžší obtížnost žádný boss není zrovna snadný...mimochodem hraješ to už na insane difficult?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

tak po opětovném pořízení pska jsem se zase vrhl na krále atomu :) no ale k věci, zjistil jsem (jo až teď) že je venku nějaké DLC:

http://www.zing.cz/novinky/8870/nove-dlc-k-duke-nukem-forever-je-venku

hrál někdo? s netem na psku nejsem moc kamarád, ani nijak neplánuji, raději klasiku v podobě plastu ale tohle MUSÍM mít!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu