Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ps3 lcd monitor a hdmi-dvi


predatorx

Recommended Posts

takze koupil jsem si kabel HDMI-DVI normal jsem ho zapojil do monitoru a do ps3.zapal jsem ps3 a monitor mi hlasil

digital out of range

33.7 kHz / 30hz

.tak jsem zkusil zmenšit nastaveni na 720p.ted mi uz h´monitor nic nehlásí ale je takova divna obrazovka ani cerna ani modra. dekuji za kazdou pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravím,

mám stejný problém s kabelem dvi-hdmi mi to na monitoru pise: digital out of range, 33.7 kHz / 30hz.... Kabel je v poradku, protoze ted je na nem pripojen pc... Muj monitor je LG W2343T-PF. Co jsem tak koukal, tak by HDCP mel mit, ale 100% si jist nejsem... Nevite kde je problem ????? je pro upresneni ps3 s telkou pres hdmi-hdmi funguje v poradku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO mělo by to bejt tim že monitor nepodporuje HDCP ochranu.Ale docela by mě to zajimalo jestli to tak vážně je protože ted uvažuji o koupi HP monitoru a maj většinou jedině DVI a analogovej.HDMI tam nebejvá ale u specifikací píšou že HDCP má a podporuje fullHD.Takže by mě to taky fakt zajímalo jestli mi to konzoli veme nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu