Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

zdravim mam dotaz kdyz v playku spustim ftp server a v pocitaci filezilu zadam IP konzole ve filezile jako hostitele pouziku to jmeno+heslo co tady nekde nekdo psal tak se mi to ukaze ze se to naslo mezi sebou ale kdyxz dam pak z pocitace do playka kopirovat slozku Bles...(s hrou metal gear)tak mi to nic neprenese a kazdy pokus zkonci tim ze to napise prekrocen casovy limit jak muzu prenest ty soubory do playka diky za pomoct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 69,9 % NENI PROBLEM V OPEN MANAGERU ! A nemusi jit ani o problem klasickeho manageru.

Na 90% se jedna o problem s HEX souborem,ktery pouzivate ve vasi flashce.

Nebo si nejprve precit info o hre na cem byla hra zpustitelna.

Doporucuji : PSgroove 1.1 : Kde sice musi byt vlozeny disk pokud chceme hrat,ale taky nemam problem s cernou obrazovkou !!!

Takze na 99.9% problemy s cernou obrazovkou ne nemoznost botovani disku.Takze kdo chce : Zvolte Groove 1.1 a hrejte v pohode s diskem.

Treba casem vyjde verze,ktera uz nebude tolik zlobit jako ty verze od Hermese.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy, rozběhnul už někdo hraní na ps3 když tam nemá mechaniku? už mě odešla před pul rokem...zkouším už to asi 14 dní a sem už zoufalej zkoušel sem přes FTP server do backup manageru..prvně mě to psalo že tam musí bejt cd ve vnitř, tak sem to zkoušel na manageru 2 to už hra jakoby nabíhala ale jen to problikne a vrátí se do menu...teřba to funguje bez cd ale jen na plně funkčním ps3 s funkční mechanikou bez vložení cd...fakt už nevím co dělám blbě...včera sem zkoušel naformátovat svůj ext. disk 160 giga na FAT 32 abych zkusil nakopčit přes Open manager ale ps3 mě stejně nepřečetl ten ext. disk 160 giga...prosím má někdo stejný problém?...prosím o návod pro ty co nemaj mechaniku v ps3...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar rozchodil nekdo Tomb Raider: Underworld?

Vyskousel sem snad uz vsechno a porad to nejde!!!

Jestli se to nekomu povedlo prosim napiste info!

A hra Clash of_The Titans se chova stejne jak Tomb Raider,Ps3 zamrzne a musi se rucne vypnout!

Dobra rada nad zlato!

Diky vsem za info!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 69,9 % NENI PROBLEM V OPEN MANAGERU ! A nemusi jit ani o problem klasickeho manageru.

Na 90% se jedna o problem s HEX souborem,ktery pouzivate ve vasi flashce.

Nebo si nejprve precit info o hre na cem byla hra zpustitelna.

Doporucuji : PSgroove 1.1 : Kde sice musi byt vlozeny disk pokud chceme hrat,ale taky nemam problem s cernou obrazovkou !!!

Takze na 99.9% problemy s cernou obrazovkou ne nemoznost botovani disku.Takze kdo chce : Zvolte Groove 1.1 a hrejte v pohode s diskem.

Treba casem vyjde verze,ktera uz nebude tolik zlobit jako ty verze od Hermese.

ja prave pouzivam Groove 1.1 na teensy . Vsechny hry zatim jeli ,ale spustim prince a black screen. Info tam nebylo zadne takze nevim co s tim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

byl jsem odvaznej a objednal tento USB dongle http://www.volumerates.com/product/simple-usb-dongle-91761. Cca po 8 dnech dorazil z HK, pravdepodobne byl predflashlej, ale i tak jsem si ho odkousel flashnout sam. Je to na bazi Atmel 90USB162 a blizsi info na http://psx-scene.com/forums/showthread.php?t=66105

I kdyz je to asi takovej paskvil funguje to prozatim bezvadne, nainstaloval jsem si pretty manager a odzkousel par her s externiho disku a vse bez problemu maka.

Ani netusim co jsem pouzil za HEX ( asi psgroove 1.1), vzal jsem proste ten, na ktery se odkazuje vyse uvedena stranka, leds na tom asi nefungujou, ma to jen 16kB pameti, takze asi naky uber vychytavky na to nepujdou, ale zas to stalo 20dolacu i s postou...

Takze pokud chce nekdo levny reseni do 400kc muze objednat tento dongle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ted premejslim ze se konecne pustim do koupi JB nebo nejake kopie. Asi pudu do toho donglu ktery doporucujes kdyz je tak levnej. Mam ps3 s 3,41 ale jeste sem nic z tohohle nezkousel. Tak se chci zeptat, kdyz ho koupim a stahnu si nakej ten backup manager (moc tomu nerozumim je toho tady tolik ze se v tom nevyznam) a pripojim externak s hrama ktery sou do 4 giga tak to bude fachat v pohode? A casem az se vyda neco s podporou her vetsich 4 giga tak si zahraju i zbytek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

byl jsem odvaznej a objednal tento USB dongle http://www.volumerates.com/product/simple-usb-dongle-91761. Cca po 8 dnech dorazil z HK, pravdepodobne byl predflashlej, ale i tak jsem si ho odkousel flashnout sam. Je to na bazi Atmel 90USB162 a blizsi info na http://psx-scene.com/forums/showthread.php?t=66105

I kdyz je to asi takovej paskvil funguje to prozatim bezvadne, nainstaloval jsem si pretty manager a odzkousel par her s externiho disku a vse bez problemu maka.

Ani netusim co jsem pouzil za HEX ( asi psgroove 1.1), vzal jsem proste ten, na ktery se odkazuje vyse uvedena stranka, leds na tom asi nefungujou, ma to jen 16kB pameti, takze asi naky uber vychytavky na to nepujdou, ale zas to stalo 20dolacu i s postou...

Takze pokud chce nekdo levny reseni do 400kc muze objednat tento dongle.

To na tom donglu neni zadnej obal? kouka primo karta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To na tom donglu neni zadnej obal? kouka primo karta?

Ano je to bez obalu, ale bytelný. Případně si k tomu nějáký kryt uděláš, třeba gumový obal z rozbité flashky.

Jinak někdo to prezentuje jako Teensy developer kit na aukro http://aukro.cz/item1262127257_developerska_deska_teensy_1_0.html , neznám teda přesně základ teensy, ale podle mně je to právě výše zmíněný usb dongle a nebo jeho přesná kopie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ted premejslim ze se konecne pustim do koupi JB nebo nejake kopie. Asi pudu do toho donglu ktery doporucujes kdyz je tak levnej. Mam ps3 s 3,41 ale jeste sem nic z tohohle nezkousel. Tak se chci zeptat, kdyz ho koupim a stahnu si nakej ten backup manager (moc tomu nerozumim je toho tady tolik ze se v tom nevyznam) a pripojim externak s hrama ktery sou do 4 giga tak to bude fachat v pohode? A casem az se vyda neco s podporou her vetsich 4 giga tak si zahraju i zbytek?

Diky turoriálu na http://pshax.cz/?p=563 mám dokonce na externím disku hru God of War Collection, která obsahuje soubory větší jak 4GB, trik je v tom, že ten velký soubor je vlastně archív, který rozbalíš a obsahem toho archívu nahradíš ten stávající velký soubor. Odzkoušeno a funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja prave pouzivam Groove 1.1 na teensy . Vsechny hry zatim jeli ,ale spustim prince a black screen. Info tam nebylo zadne takze nevim co s tim :(

Jedna hra z 50ti porad lepsi nez ,kdyby ti neslo 5 ? Jako me.Nejvic me nasral hokej kterej normal sel a najednou ne.To uz me bylo dost divny co stim je.Takhle mam aspon klid.Me by DVD mechanice nevadilo,kdyby se to jen roztocilo a zas zastavilo.

Kdyz s toho pak DVD vytahnu hra normal jede.Proc se nekdo nezameri aspon na tohle ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to bez obalu, ale bytelný. Případně si k tomu nějáký kryt uděláš, třeba gumový obal z rozbité flashky.

Jinak někdo to prezentuje jako Teensy developer kit na aukro http://aukro.cz/item1262127257_developerska_deska_teensy_1_0.html , neznám teda přesně základ teensy, ale podle mně je to právě výše zmíněný usb dongle a nebo jeho přesná kopie.

Vůbec, Teensy je normální vývojovej kit, který má náhodou kompatibilní čip.. nic víc ;-)

Šlo by nakopírovat hry ps3 z mého pc na interní PS3 HDD bez užití internetu?

Internet? Nepotřebuješ... stačí je propojit kabelem a udělat FTP. Nebo stačí nakopírovat na externí disk a pak v Open Manageru zkopírovat na interní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim mam dotaz kdyz v playku spustim ftp server a v pocitaci filezilu zadam IP konzole ve filezile jako hostitele pouziku to jmeno+heslo co tady nekde nekdo psal tak se mi to ukaze ze se to naslo mezi sebou ale kdyxz dam pak z pocitace do playka kopirovat slozku Bles...(s hrou metal gear)tak mi to nic neprenese a kazdy pokus zkonci tim ze to napise prekrocen casovy limit jak muzu prenest ty soubory do playka diky za pomoct

Dulezita je prave aktualni IP adresa v PS3. Jmeno a heslo nezadavam a port by mel byt 21, ale bez portu mne to taky tusim funguje. Pokud Filezilla hlasi, ze je prekrocen casovy limit, zkus pres prave tlacitko mysi v PS3 vytvaret adresare a do nich kopirovat jednotlive soubory (samozrejme tak, aby to na PS3 vypadalo uplne stejne jako v PC). Tech souboru neni tolik, aby to znamenalo nejaky vetsi problem ...

Osobne jsem ale Filezillu vymenil za WinSCP. Je pro me prehlednejsi a spolehlivejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dulezita je prave aktualni IP adresa v PS3. Jmeno a heslo nezadavam a port by mel byt 21, ale bez portu mne to taky tusim funguje. Pokud Filezilla hlasi, ze je prekrocen casovy limit, zkus pres prave tlacitko mysi v PS3 vytvaret adresare a do nich kopirovat jednotlive soubory (samozrejme ta

Osobne jsem ale Filezillu vymenil za WinSCP. Je pro me prehlednejsi a spolehlivejsi.

mám úplně stejný problém. Sesíťuju PS3 s compem přes routera. Přetáhnu hru do PSka a totálně nic nepřenesu do PSka. Firewall a vše možný mám vypnutý. Používám taky Filezillu..

Poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne to ze je FileZilla komplikovana jsem umyslne nenapsal :).

FileZilla je sice o pretahovani z leva do prava, ale ma svuj vlastni system a vzhled a nejakou dobu jsem si musel zvykat. WinSCP vypada a funguje jako Total Commander, tim paden jsem hned vedel co delat - tim padem je pro me prehlednejsi. A zaroven je pro me spolehlivejsi proto, ze problem s prekrocenim limitu jsem mel ve FileZille taky a u WinSCP ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu