Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Kapa: mrkni se, jestli ip adresa není přidělená jinému zařízeni(tiskárna, nějaký wifi apod)...to najdeš v routeru ve statistikách nebo dhcp...do ps3 nainstaluj blackbox ftp >>>DOWNLOAD<<< spusť ho. ukáže se ti ip adresa PS3. pak třeba v total commanderu klikni na ikonu url (popisek má ftp - nové připojení) otevře se ti okno, tam napiš adresu ps3 a nech zaškrtnuté anonymní připojení. dej ok a pak zase ok a ještě jednou ok...a měl by si být v ps3...jestli používáš eset smart security, tak si buď vypni firewall nebo tam dej uživatelský režim a povol vždy.

No a můžeš posílat soubory o 106

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte, potřeboval bych poradit s aktualizací firmwaru *.hex původního PS Jailbreak dongle, ten bych potřeboval updatovat např. firmwarem hermes v3, ale vůbec netuším jak. Nejsem schopný to dostat do DFU (když jsem ten dongle oddekloval, tak na desce není žádné tlačítko ani jumper), abych do něj mohl např. přes software atmel Flip 3.4.2 ten firmware s koncovkou hex natáhnout, nemáte s tím někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lomax: Nainstaloval jsem si blackbox jak píšeš, ale ta IP se mi v tom programu nezobrazuje. V pc jsem vypnul Esset a zkusil ten ping. Píše to, že hostitel nenalezen.

Proč mi u některých stažených her, ačkoliv jsou v compatibility listu píše error 80010017??

čuz měl jsem stejnej problém, jako máš ty.

Tady máš funkční metodu na zapojení počítač -) PS3 síťovým kabelem:

Napřed si sosni:

blackb0x FTP Server 1.2

http://dukio.com/ps3-jailbreak/black...server-12.html

a pust si ho v PS3, i když ti nehodí logicky žádnou adresu, protože to nebude přes routera, tak ho nech puštěnej.

Pak si stáhni do počítače WinSCP

http://www.slunecnice.cz/sw/winscp/

a pust ho - na úvodce zadej:

Hostitel:169.254.63.26 (svojí najdeš v system infu v PS3jce)

Port: 21

Uživatelské jméno: FTPD12345

a hlavně dole volba FTP !!!

Zkontroluj jestli máš všude pořádně zacvaklý kabel (jeslti problikávají).

Ještě si zkontroluju, zda nemáš v PSce nahranej jak back up managera, tak open managera.

Měl by tam být prostě jen jeden.

A dej vědět..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj vime ,kdyby sis o tom lepe precetl a hlavne to ,ze nesmis smazat puvodni BM 1.0 kde se naleza slozka kam se ukladaji hry.

Jednoduse sis hry smazl z disku a proto uz tam hry nejsou !!! .-)

No a jak je teda zachovat? (ty hry). Musíš je přesunout do jiné složky nebo můžeš mít nainstalonano víc managerů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hodne zpusobene HEX souborem ve flashce.

Predevsim jakym zpusobem se naboura pamet.(Zmena kodu)

Psgroove nepodporuje : zalohy bez vlozeneho disku.

Proto take na PSgroove funguje daleko vic her.A cerna obazovka je zpusobena ochranou hry.(PARAM.SFO) Myslim ze se casem tohle podari vyresit.Treba takovej : Mathieulh na 100% vi jak to udelat,aby vse fungovalo i bez cerne obrazovky,ale nepodporuje piratstvi.Takze muzeme byt radi,ze aspon fungujou zalohy her s vlozenym diskem + moznost stahnout update do hry.Tam je opet kamen urazu.(Po updatu) Muze opet nastat ve hre cerna obrazovka.Jak jsem tedy napsal vse zalezi na zmene kodu v pameti.Chce to jen cas a prijit na to.Bud to bude HERMES a nebo nekdo jiny.Kazdopadne se nebojim ,kdyby na tohle nekdo neprisel .-)

Vsechno casem jednou pujde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PSgroove už dávno fahají hry bez BR

Je to hodne zpusobene HEX souborem ve flashce.

Predevsim jakym zpusobem se naboura pamet.(Zmena kodu)

Psgroove nepodporuje : zalohy bez vlozeneho disku.

Proto take na PSgroove funguje daleko vic her.A cerna obazovka je zpusobena ochranou hry.(PARAM.SFO) Myslim ze se casem tohle podari vyresit.Treba takovej : Mathieulh na 100% vi jak to udelat,aby vse fungovalo i bez cerne obrazovky,ale nepodporuje piratstvi.Takze muzeme byt radi,ze aspon fungujou zalohy her s vlozenym diskem + moznost stahnout update do hry.Tam je opet kamen urazu.(Po updatu) Muze opet nastat ve hre cerna obrazovka.Jak jsem tedy napsal vse zalezi na zmene kodu v pameti.Chce to jen cas a prijit na to.Bud to bude HERMES a nebo nekdo jiny.Kazdopadne se nebojim ,kdyby na tohle nekdo neprisel .-)

Vsechno casem jednou pujde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domi_CZ : Ano funguji ,ale PSgroove,ktery je upraven od HERMESe.A nejdou vsechny hry.God of War III se take neobejde bez DVD ,nebo NHL 11 a NHL je jeste tak super,ze se musi v manageru vyhrat hra a vyjit do XMB ! Pote vidim NHL Arcade a NHL 11 a pak to slape v pohode.

Pokud hru zpustim v manageru tak se po nahrani hry ( primo po vyberu teamu ve hre) Hra sekne. Takze mit v DVD v mechanice je nutnost + dodrzovani zpusobu zpousteni.Kdyz to spustim jak jsem napsal tak hokej slape v pohode.Najezdy,Stanley Cup , atd. Urcite se to vyresi jak kluci vydaj specialni CFW firmware.Krom uz maji na to i peknej programek :D

SN Systems' product ProDG for PlayStation®3 consists of an advanced suite of tools for building, debugging and tuning console games. Continuous development based on customer feedback ensures we keep pace with your demands.

The following components are included:

* Debugger

* Tuner

* Target Manager

* Microsoft Visual Studio integration

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu