Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

To neni tim, ze je nekdo vedma :) nejsem linej a nez se na neco zeptam prolezu si nase i zahranicni fora a pokud to tam nenajdu teprv se ptam. Pokud tohle beres jako machrovani tak ano machruju :) Jak bylo napsano spousta z vas chce hry zdarma a neni schopna spojit ani PS3-PC po ftp protokolu...natoz ji pak treba v internim disku prejmenovat nebo ji presunout do jine slozky atd...tomu se opravdu muzu jen smat :D Podivej ja rad poradim, ale pokud nevidim sebemensi zajem si neco dohledat tak me to max nastve. Pokud jsi se urazil jedine dobre a patris pravdepodobne do te skupiny na, kterou jsem narazel. Lidem co nejsou schopni natukat na klavesnici www.google.com se rozhodne omlouvat nechci a nebudu. Tim bych z me strany tuto trapnou debatu, ktera rozhodne nikoho nezajima ukoncil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, nebudem tady rozpoutávat slovní boje.Prostě sem tady nenašel odpověď na mou otázku (české fórum , od toho tu je) a myslím že by to zajímalo i víc lidí. A pokud znáš odpověď , mohl si ji sem za dobu tvého vymýšlení "trapné debaty" prostě napsat odpověď.

Odpovím si tedy sám.

http://dukio.com/ps3-jailbreak/update-jailbroken-ps3-games.html

A jestli ste už někdo zkoušel toto?

http://www.ps3news.com/forums/ps3-guides-tutorials/how-update-games-jailbroken-ps3-guide-113989.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nasel jsem dalsi PSJB.Cena 21 $ a freeshipping http://www.r4king.com/ps-jailbreak-modchip-for-ps3_p720.html je to doopravdy tak jednoduse upgradovatelny nebo je to zase jenom kec ...

Ale koukam ze to ma asi jenom 12 KB flash, takze se tam asi novy HAX soubory nevejdou, kdy zse jenom podivam ne nejnovejsi HERMES a ten ma pro tento USB 32 KB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf tak sem přečetl cely tema o jailbreaku.Doufám a fandim at se to dostane pokud možno na uroven PSP,nějakej cfw by byl přijemnej,rád bych používal LINUX a i homebrew v hernim systému.Bojim se aby to vubec tak ale dopadlo.

Na novější fw než 3.41 teda projistotu nepřecházet ?Jsem zvědavej co budem dělat až vyjdou novy hry pro 3.50 jestli s tim nic neudělaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf tak sem přečetl cely tema o jailbreaku.Doufám a fandim at se to dostane pokud možno na uroven PSP,nějakej cfw by byl přijemnej,rád bych používal LINUX a i homebrew v hernim systému.Bojim se aby to vubec tak ale dopadlo.

Na novější fw než 3.41 teda projistotu nepřecházet ?Jsem zvědavej co budem dělat až vyjdou novy hry pro 3.50 jestli s tim nic neudělaj

tak linux tam jiz jde ted.....ale ten na hry nic moc....spis je dobrej na emulatory a hlavne na nejakej ten lepsi prohlizec treba mozzila atd.... ale to v dnesní dobe neni uz moc aktualni protoze tyto funkce zastane vykonnejsí mininotebook tak nevidim duvod to rvat do ps3 ktera ma asi tak 10krat tak vetsi spotrebu energie kterou zatim ani neni mozno vyuzit. mel bych spise vetsí radost s dobre fungujicich windows xp ale to neni realne zejmena kvuli pameti ram:( hry ktere se daji jailbreakovat zatim za moc nestojí krom par vyjimek........jde o to co od ps3 chces,pokud nejnovsi hry pravdepodobne budes muset firmware aktualizovat.... ja zatim tak neucinim PTZ hraju spise ps1,ps2 tituly ktere sou opravdu kvalitní a skvele hratelne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LInux tam jde už ted ? Kdyt na 3.41 je dávno zablokovaná možnost jeho instalace.Ty myslíš asi pomocí JB ?

No ono já se vlastně nemám ani na co ptát ono asi nikdo neví víc než já pokud vyloženě na něčem takovim nepracuje :D HOlt počkám ještě par měsíců jak se to vyvine,nerad bych si to blonkul novějším fw abych se připravil o možnost JB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim poradte nekdo snazim se spustit red red redemption samozrejme sem to nahral na interni hdd ale dkyz to spustim vyhodi mi to hlasku ze na disku neni dost mista ze hra potrebuje aspon 520MB a pritom je tam ete 66GB volnych nechapu .. nevite nekdo co s tim?

Otázka je do akej zložky si to nahrál. Pokiaľ spúšťaš hru z interného HDD musí byť nahratá v zložke GAMEZ konkrétne /dev_hdd0/game/LAUN12345/GAMEZ/ID_hry. Konzola si túto zložku vytvorí sama pokiaľ skopíruješ originálnu hru. Nevytváraj zložku ručne bude ti hádzať chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu