Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

"game eboot.bin is not valid"

Zdravím, mám na Vás všechny menší prosbu. Koupil jsem si JB, stáhl pár her, ale teď mi ani jedna nejde spustit. Tahám to přes FTP, v pohodě dotáhnu bez chyby, ale při spustění přes open manager mi to nahodí "game eboot.bin is not valid" Neví někdo co s tím? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja uz nevim, Zkousim Gain Manager a kdyz vyberu nejakou hru a dam x tak se nic nestane, zkoci to do menu PS3 ale hra se nespusti ......Ani nemam nikde moznost ji spustit nemam disk v mechanice, ale jakmile dam disk do mechaniky, tak v menu se jmeno hry co je na BD zmeni na hru co jsem vybral a uz to pustit lze... Muze mi prosim nekdo poradit ??? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja uz nevim, Zkousim Gain Manager a kdyz vyberu nejakou hru a dam x tak se nic nestane, zkoci to do menu PS3 ale hra se nespusti ......Ani nemam nikde moznost ji spustit nemam disk v mechanice, ale jakmile dam disk do mechaniky, tak v menu se jmeno hry co je na BD zmeni na hru co jsem vybral a uz to pustit lze... Muze mi prosim nekdo poradit ??? Diky

v Gaja Manager musis stlacit L1 Disc Less: ON

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Maikl.kom

Koni: víš jak hry spustit a s čím chceš teda poradit? Jestli je chceš hrát přímo bez najetí do menu, to všechny hry nepodporují, stejně tak jako hraní bez origo disku takdy včechny hry nepodporují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo jak velky externi disc vidi-nacte Ps3?

Je mi jasny ze musi byt ve Fat32!

Nekdo mi kdysi rikal ze fat32 muze byt 320gb max?

Po pripade kdyz bych hard disc rozdelil na dva dily Fat32 a hodil na kazdy nejake hry,ktery dil by byl videt,oba nebo jen jeden???

Premyslim ze bych si jeste jeden koupil.Diky vsem za odpoved!!! Zdarec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"game eboot.bin is not valid"

Zdravím, mám na Vás všechny menší prosbu. Koupil jsem si JB, stáhl pár her, ale teď mi ani jedna nejde spustit. Tahám to přes FTP, v pohodě dotáhnu bez chyby, ale při spustění přes open manager mi to nahodí "game eboot.bin is not valid" Neví někdo co s tím? Díky

V PS3 musí byť originál disk. To je jedno aký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo jak velky externi disc vidi-nacte Ps3?

Je mi jasny ze musi byt ve Fat32!

Nekdo mi kdysi rikal ze fat32 muze byt 320gb max?

Po pripade kdyz bych hard disc rozdelil na dva dily Fat32 a hodil na kazdy nejake hry,ktery dil by byl videt,oba nebo jen jeden???

Premyslim ze bych si jeste jeden koupil.Diky vsem za odpoved!!! Zdarec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo jak velky externi disc vidi-nacte Ps3?

Je mi jasny ze musi byt ve Fat32!

Nekdo mi kdysi rikal ze fat32 muze byt 320gb max?

Po pripade kdyz bych hard disc rozdelil na dva dily Fat32 a hodil na kazdy nejake hry,ktery dil by byl videt,oba nebo jen jeden???

Premyslim ze bych si jeste jeden koupil.Diky vsem za odpoved!!! Zdarec.

Já mám Samsung S2 Portable 500GB a vše jede Ok...víc jak 500GB jsem nezkoušel, tak nevím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo mi kdysi rikal ze fat32 muze byt 320gb max?

Maximální velikost disku je zhruba 8 terabajtů, vezmeme-li v úvahu následující proměnné: Maximální možné množství clusterů na svazku se systémem souborů FAT32 je 268 435 445 a maximální velikost clusteru je 32 KB spolu s místem potřebným pro alokační tabulku souborů (FAT).

. .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nema uz nekdo tohle http://www.r4king.com/ps-jailbreak-modchip-for-ps3_p720.html ???? potreboval bych vedet jak je na tom z upgradama ....

JJ, postupuj presne podle navodu na r4king ve tvem odkazu (dole pod nabídkou koupe te flashky)...zkracene je to:

1) zastrc flasku PSJailbreak do PC a pockej az se ozve zvuk pripojeni (nacte se jako USB Generic) a po cca 10s se znovu ozve a to uz se ti nahlasi jako AT90USB162 DFU)...takze nainstalujes ovladac (neni problem sehnat na netu)

2) nainstaluj Atmel FLIP 3.42, najdi zarizeni (ikona chipu) AT90USB162, vloz *.hex soubor "Load hex File" (ja pouzil hex pro ps3key s hermesv4 a funguje)

3) pak klikni na "settings" a vyber moznost "Enter Demo mode"

4) Run

5) start aplication a po chvilce vytahni flashku

- pokud nedas ten Demo mode, tak ti vzdy hodni chybu u kroku VERIFY, takze se ti vlastne nezapsal...u toho demo mode to je OK

- nutne se ti musi prihlasit jako zarizeni v DFU, jinak smula

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proc bys ho prodaval, kdys teensy je to nej, co muzes sehnat? Kdo myslis, ze vyviji software pro jailbreak - at uz se jedna o firmware nebo o backup manager? Kdo tahne vyvoj kupredu? No prodejci to nejsou! Jsou to nezavisli vyvojari a ti pouzivaji, podporuji a vyvijeji prave pro Teensy, jelikoz je to normalni devboard (tedy zadny vysledek nejakeho komercniho mamona, ktery na tom vsem chce zbohatnout). Vyrobci se samozrejme snazi drzet krok a tak vzdy co nejdrive po "oficialnim FW" pro teensy, vydavaji svuj vlastni, jenze prvni je vzdy ten na teensy. Navic u vyrobcu nemas jistotu, ze svuj produkt stale budou podporovat - mohou si kdykoliv rict, ze jim vydelek uz staci nebo na ne vztahne ruku Sony a ty koncis, protoze do uzavreneho produktu nedostanes HEX pro Teensy a sam si a to svuj FW asi vyvijet nebudes (jednak to nemusi byt kvuli nedostupnym specifikacim mozne a jednak to asi neni cil, s jakym jsi to kupoval - nehlede na to, ze asi nejsi programator [ktery umi programovat mikrocipy]).

Tenhle muj post plati pro vsechny, kteri by meli stejny dotaz (jestli brat Teensy nebo neco jineho). Navic cenove nejsou ty ruzne psjailbreak oproti Teensy ani moc vyhodnejsi - mnohdy jdou i drazsi... Navic kdyz se na to podivam jeste vic do budoucna, tak Teensy se da vzdy prodat (je to normalni devboard, takze normalne ho pouzivaji ti, kteri vyvijeji nebo se uci programovat Atmel mikrocipy), kdezto psjailbreak jako takovy je jednoucelova vec, ktera nikdy nebude a nemuze slouzit k nicemu jinemu, nez pro jailbreak ps3...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu