Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Ahoj tak jsem přešel z JB 3.41 na KMEW 3.55.Jen bych se zád zeptal na dvě otazky:1-Ve hrách co jsem přepisoval eboot.bin na 3.41 někdy i param.sfo budu muset nahrát zpět originální eboot a musím nahrát i originál param.sfo nebo to nemusím? 2-před hrou gt5 jsem musel vždycky pustit prográmek fixpermissions a gaia manageru dát patch mod.Musím to dělat i na kmew 3.55 nebo jak na něm gt5 zpouštíte?.Stáhl jsem si ted gaia 2.04 a multiman 1.16.07 jsou tyto verze dobré nebo mi doporučíte nejaké ověřené a lepší? Děkuji za Vaši odpověd Víta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat mam PS3 350G 3.55 aktualizováno samo od sebe na3.56 jestli se nedají hrát na ní stahované hry nedávno jsem si stáhl Mafii 2 a bylo u ní napsáno že byla otestována na CFW KMEAW 3.55 + GAIA MANAGER 2.07 a tak jsem ji zkusil ale rozjel jsem jen videa hru jsem se pokoušel rozjet s HDD nevím ale jestli jí vůbec nějak rozjedu jestli k ní něco nepotřebuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tak jsem přešel z JB 3.41 na KMEW 3.55.Jen bych se zád zeptal na dvě otazky:1-Ve hrách co jsem přepisoval eboot.bin na 3.41 někdy i param.sfo budu muset nahrát zpět originální eboot a musím nahrát i originál param.sfo nebo to nemusím? 2-před hrou gt5 jsem musel vždycky pustit prográmek fixpermissions a gaia manageru dát patch mod.Musím to dělat i na kmew 3.55 nebo jak na něm gt5 zpouštíte?.Stáhl jsem si ted gaia 2.04 a multiman 1.16.07 jsou tyto verze dobré nebo mi doporučíte nejaké ověřené a lepší? Děkuji za Vaši odpověd Víta

U CFW 3.55 Kmeaw potrebuješ originálny eboot a param.sfo. Netreba nič meniť. Všetko potrebné máš v jednom balíku s hrou. Gaia 2.05 už má v sebe implementovaný fix permission a patch mod a to isté platí pre MultiMan 1.15 alebo 1.16.

Ještě jsem zapoměl jednu důležitou otázku.Když mám save data hry gt5 na 3.41 a ted jsem na kmew3.55 a budu upravovat ten eboot.bin a param.sfo bude mi fungovat ten stary save???????Děkuji

Neviem ako je to u GTA5, ale mne to staré savy nezobralo a tak museli ísť preč. Avšak hra Monsters vs Aliens fungovala aj s uloženými pozíciami pre JB 3.41. Musíš skúšať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu