Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Viz. info jak mu ukradli auto - penize mam na svem ucte zpet.Takze v pohode.Tedka jen cekam na ten Xecuter :)

Myslim si ze ten Xecuter bude docela nabouchanej.Jeste jsem nepochopil na co jsou tam dve mackatka ? Vyp/zap ?

Nebo RESET a druhy je vypnuty ? :)

Já tě nechápu... Je to jedno jestli si koupíš čip za 800kč nebo za 2000kč pořád to prostě bude fungovat stejně. Žádný výhody dražší a vymakanější čip co se týká JB nemá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak je to mozna mimo misu ale sony pristi utery vidaji dalsi upade s podporou 3D film tak ze asi hackeri uz nemusi delat na 3.42 kdyz je to vlasne uz zbytecne jen doufam ze prijdou na to jak obejit 3.5 protoze todle je dost dulezita funkce

Pro to promile lidí, co má 3D TV? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
jinak je to mozna mimo misu ale sony pristi utery vidaji dalsi upade s podporou 3D film tak ze asi hackeri uz nemusi delat na 3.42 kdyz je to vlasne uz zbytecne jen doufam ze prijdou na to jak obejit 3.5 protoze todle je dost dulezita funkce

Ja myslel ze to uz je od 3.30 . Protoze 3D podporuje nove eye pet move edition a na obalu je napsane ze pro podporu je treba mit 3D TV , bryle a fw 3.30 a vyssi . Pro filmy to bude jako az ted jo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me by zajimalo, proc vlastne nejde ten jailbreak nahrat na obyc USBcko ? :) tam musi bejt nejaky cpu chip ktery to vnuti konzoli nebo co?

V kazdem pripade uz jsem zkousel jednu hru a vsecko facha jak ma :-D

pres flashku sem tam nahral Backup manager a FTP Server no a potom pres sitovej kabel po FTP nahral hru.. frci to 7mega/s takze 7GB hra (red dead redemption) je nakopcena na interni disk do 20 minut :) u tech velkejch si holt clovek pocka skoro hodinku. Ale to neni problem. Zatim sem zkousel Way of samuray 3 (ta hra ma jen 1.5GB hrozna kravina) a kupodivu se ani nepouzivala mechanika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ho hackneš, tak je to rozhodně open source. V open source nevidím problém! :-) Spíš si myslím, že nikdo už dneska nemá chuť zabývat se symbianem.... Iphone je opensource???? :-)

Symbian není open source software takže to nepujde asi nikdy...

Edit: navíc já mám Samsung i8910 HD, kterej mám úplně rozkopanej. Nějací borci ho od začátku úplně předělali! Takže nemožnost předělaní toho portu by pro ně nebyl problém! Co jim mám poslat za dokumenty podle kterejch by to mohli udělat? Poraďte....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Iphone neni open source, proto ho musis hacknout a nainstalovat tam Iphodroid neboli Android pro Iphone. A co je Android? Open source LInux :) Imho zkus zjistit jestli pro ten tvuj symbianovej telefon neni nakej android nebo jinej linux. potom by tu sance byla. Nebo zkusit sehnat ten kit nekde za levno. Ja neverim ze se vyrabi tak draho, podle me je to drahe protoze to ted jede na PS3 manii..

pro zacatek bych zacal timhle: android Port for Symbian Phones

http://and2symb.blogspot.com/

pokud to fakt je a funguje, zajdi sem na chat http://webchat.freenode.net/?channels=psfreedom a zkus pokecat s vyvojarema zda by nezkusili udelat verzi pro Android pro Symbian. Mozna to ani neni treba, mozna by sli pouzit stejne soubory..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu