Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Nevite nekdo, zda je nutny mit na disku hru jakoby nakopcenou FTPkem a jeste potom nainstalovanou? nejde to puvodni smazat? asi ne co.

Mluvim treba o GT5 Prologue. Clovek to tam nakope z FTP spusti a ono se to stejne jeste nakopci cele na disk znova :( To same asi i Heavy Rain ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSgroove nepodoruje Backup Manager na některých zařízeních - Třeba iPhone (Backupy tam jsou blokované, zalohovat jde)

btw.:

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.44846

Jinak zdravím, jsem z5...byl jsem v nemocnici...Zitra pshax bude normalne aktualizovan

tak predevsim PSgroove vubecna Iphone neni.. Psgroove preprogramovanej na Android Linux (a tedy i Iphodroid - iphone android linux) se jmenuje PSFREEDOM a ten standardne backup manager ma. viz http://psfreedom.com/wiki/IOSLinux staci tam odsad stahnout tu verzi co je v Quick Installation, rozbalit na disk c:\ nebo d:\ (proste ne do adresare, .exe + jeho adresar musi byt v rootu) spustit, a je to.

Normalne takhle frcim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak predevsim PSgroove vubecna Iphone neni.. Psgroove preprogramovanej na Android Linux (a tedy i Iphodroid - iphone android linux) se jmenuje PSFREEDOM a ten standardne backup manager ma. viz http://psfreedom.com/wiki/IOSLinux staci tam odsad stahnout tu verzi co je v Quick Installation, rozbalit na disk c:\ nebo d:\ (proste ne do adresare, .exe + jeho adresar musi byt v rootu) spustit, a je to.

Normalne takhle frcim.

Super, tak my vysvětli proč mi jede jen infamous, a ostatní hry vůbec ani přes interní ani externí. Dávám to tam přes ftp a nejede, zapnu a černá obrazovka, nejde najet do menu musím na tvrdo vypnout, tak teď tady rozdávej rozumy, prosím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám PS3 break od Ulby. Hrál jsem včera Mafii 2 - tuhle verzi: http://thepiratebay.org/torrent/5815507/Mafia.2.PS3.READ.NFO-DUPLEX_[PSJ] !

1. otázka je jak je to s češtinou u týhle hry? V menu se nikde jazyk změnit nedá! Měla by tam být na tuty ještě španělština němčina atd, aleani ty v menu nenajdete....

2. otázka je! Musí se doopravdy vždycky vypojit kabel, vložit PS3 break a zapnout + eject? Nic mi nevad tolik jako to vypojování kabelu.... :-) Není už nějaké řešení? Asi né, ale zkouším to! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odzkoušel jsem poměrně dost her a mám zajímavou zkušenost. Hry stažené z torrentů vydané před 9/2010 nějdou rozjet, pozor na ně. Pokud najdu hru kdekoli, je lepší nejdřív pročíst info.

Mám dotaz: Nezkoušel jste někdo, dnes vyšel editor na SFO soubory, zajímalo by mne, zda po editaci u starších her se dají změnit parametry, tak aby šli na JB s 3.41. Mám s torrenetů staženou fifu, kde se píše, že verze je učená k vypálení na dvoustrané DVD a ne pro modechip, soubory nefungují s JB (3.41).

Děkuji: nemám LINUX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem moc zvědavý jak se budou s Jailbreakem prát další hry, dnes jsem pročítal fóra a třeba u Formule one 2010 je problém. Hodně se teda píše, že tato hra vyžaduje FW 3.42, ale to je fake, origoš jde i s 3.41, s Jailbreakem bohužel hra (gamepad) nefunguje. Jsem zvědavý na GT 5, WRC, FIFA, CoD, MoH,....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezis, to je taky odpoved. To je jak - kdy bude konec sveta? No az prijde konec sveta, tak bude konec sveta. :roll:

Premyslej trochu - takovahle odpoved je piggymu k hovnu, to napadne kazdeho, co ma IQ vetsi, nez houpaciho kone, ze az se vyprodaji 3.41 verze, ze logicky budou pouze vyssi.. To je fakt dedukce. Hodnota informace jak remen.

.. a priste si povime, ze po cislu 5 je cislo 6 ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám PS3 break od Ulby. Hrál jsem včera Mafii 2 - tuhle verzi: http://thepiratebay.org/torrent/5815507/Mafia.2.PS3.READ.NFO-DUPLEX_[PSJ] !

1. otázka je jak je to s češtinou u týhle hry? V menu se nikde jazyk změnit nedá! Měla by tam být na tuty ještě španělština němčina atd, aleani ty v menu nenajdete....

Jazyky se meni podle toho jakej jazyk si nastavis v PS3 ovšem češtinu tam nenajdes ale zitra ti nahodim cestinu kterou sem upravil a vytahnul. Mela by fungovat na vsechny verze mafie sam sem ji testoval na ty cos stahnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jinak :

SLEDUJ NA KRABICI : CECH-20XXA-B A CECH-21XXA-B , XX - Se muze lisit podle reginu.

NEKUPOVAT A BYT NA POZORU U VERZE : CECH-25XXA-B.

Cislo najdeme na boku krabice ve spodu je vzdy vyditelne.

OSOBNE DOPORUCUJI : VERZI 21XXA (120GB) KDE JE CPU : 45 nm A 40 nm grafika.

Tu verzi jakou mam ja.Bylo tam FW 3.21 Tot vse.

// Anonymous_: vidis, to uz je mnohem lepsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si jisty v cem je zmena CECH dle Wiki to vypada na zmenu desky.

Pokud zde nekdo udela JB na CECH-25xxA-B tak prosim.

Pak taky nemusis mit jistotu ze tam FW 3.40 nebo 3.41 mit budes.

Protoze se mezi to urcite zamychaji z vyroby i verze s 3.42 a vis.

Pak uz to bude bud a nebo ...

Tim chci rict : kdo koupi : CECH-21xxA - B ma 100 % jistotu ,ze tam JB udela i po slepu.

Rozdil mezi CECH-21XX a CECH-25XX neni dle WIKI zadny !!!

Tak se ptam ... proc se zmenilo oznaceni ? A nemyslim si ze by to bylo kvuli MOVE.

http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3_hardware

Tady se muzete podivat do tabulky.Rozhodne s koupi CECH-21XX nikdo neudela chybu ... je to krasne tichy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Quicksilver

no offense, ale tvoje domenky jsou usmevne :) Ty si myslis, ze se vyrobi produkt (fw 3.42) a rovnou bude za tyden na pultech s hardwarem? Uvedom si, ze nez se do konzoli dostane novej fw trva to nekolik mesicu nez je na pultech. Nejdriv musi predelat programatory ve vyrobne (kazda soucast se dela jinde). Pak vyrobny poslou svoje dily do montazni fabriky. Z ni to jede do baliren protoze tech je dik lokalizacim manualu atd. taky nekolik. Z nich to jde do skladu a v lepsim pripade po nekolika tydnech do velkoskladu odkud to berou kramy. V horsim pripade se neodlifrovane kusy stahnou zpet do baliren a priplacne se k tomu nejaka kravina do bundlu a pak to jede zase do skladu co ma sony a i ten muze po nekolika tydnech vratit konzole zpet SONY. Tam pak reknou zda je potreba nejaka zmena a pokud jo, vracime se do bodu s montazi. Takze nez se dostane konzole vyrobena dnes na pult, utecou klidne dva mesice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu